Tusk: Będę odpowiadał na pytania, nawet jeśli mam świadomość, czemu służy ta komisja śledcza

05.11.2018, 09:46; Aktualizacja: 05.11.2018, 10:49
Tusk powiedział dziennikarzom wchodząc do Sejmu, że nie będzie miał oświadczenia, tylko będzie czekał na pytania komisji.

Tusk powiedział dziennikarzom wchodząc do Sejmu, że nie będzie miał oświadczenia, tylko będzie czekał na pytania komisji.źródło: ShutterStock

Przyjechałem tu, żeby odpowiadać na pytania, nawet jeśli mam świadomość czemu służy ta komisja - powiedział w poniedziałek szef Rady Europejskiej, b. premier Donald Tusk przed przesłuchaniem przez komisję śledczą ds. Amber Gold.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • kat(2018-11-05 14:30) Zgłoś naruszenie 16

    Ty ryży bucu, ciebie powinno sie utopić w ******** szambie.

    Odpowiedz
  • realista(2018-11-05 12:08) Zgłoś naruszenie 210

    " tylko żyć i nie umierać" -odp: mogłeś i dalej możesz starować do Parlamentu Europejskiego po kasę ......... Twoi idole z PIS -u już deklarują swój start i to kto - sprawdż , prawie sami posłowie nieomylni ludzie z rządu !!!!!!!!!!!!!!!! tylko żyć nie umierać................

    Odpowiedz
  • Pytanie i dopowiedź(2018-11-05 12:06) Zgłoś naruszenie 20

    "Tam było tyle ostrzeżeń z KNF że ja bym tam nie inwestował "--to dlaczego Twój syn Donaldzie tam się" zaciągnął"

    Odpowiedz
  • realista(2018-11-05 12:03) Zgłoś naruszenie 243

    Polityczne przesłuchanie na zamówienie z Żoliborza ....................., szkoda że przesłuchanie nie odbywa się na Nowogrodzkiej. Cel jest jeden - wyeliminować Tuska z możliwości startu w wyborach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • IP-wszystko(2018-11-05 11:55) Zgłoś naruszenie 21

    a jakby usłyszał że to jest łatwa praca za duza kase /-tez bys powział Donaldzie ta prace?--no to co się dziwisz że ludzie tam inwestowali skoro Twój syn tam pracował?

    Odpowiedz
  • IP(2018-11-05 11:47) Zgłoś naruszenie 10

    .......a jakby usłyszał że to jest łatwa praca za duza kase /-tez bys powział Donaldzie ta prace?--- to dlaczego się dziwisz że ludzie lokował ł tam kase skoro Twój syn sie tam w powiązanej linii zatrudnił?

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-11-05 11:35) Zgłoś naruszenie 93

    Mój syn Michał jest niewinny! - .........No zgoda ,tylko dlaczego On kasował jak stwierdziła Pani Małgorzata „za mailowanie i figurowanie kilka tysięcy złotych”-- gdy w kraju setki tysięcy młodych od 15r zycia zasuwa bez wakacji ,ferii w soboty i święta ,w szkodliwych i nieb warunkach pracy na wszystkich zmianach i następnie wstecznie już jako schorowani zawodowo zostali okradzieni Ustawą Pomostową z wieku emerytalnego w 60 r zycia gdy później D Tusk dokłada Im jeszcze 2 lata do wieku emerytalnego .

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • tylko żyć i nie umierać?(2018-11-05 11:20) Zgłoś naruszenie 40

    Niedługo po skończeniu 63 lat pewnie emerytura z UE w wysokości ok.100 tyś.zł?

    Odpowiedz