Paweł Kukiz odcina się od spotkania Skuteckiego z prezydentem Syrii

02.11.2018, 14:45; Aktualizacja: 02.11.2018, 15:00
Paweł Kukiz w rozmowie z PAP podkreślił, że Skutecki przed wyjazdem poinformował go tylko, że leci do Libanu na prywatnym paszporcie za własne pieniądze, na co on wyraził zgodę. "Pojęcia nie miałem o tym, że spotka się z Asadem" - powiedział. Dodał, że absolutnie odcina się od tego spotkania. "Niedopuszczalne jest też to, żeby jakikolwiek poseł z jakiejkolwiek opcji politycznej prowadził swoją politykę zagraniczną" - dodał.

Paweł Kukiz w rozmowie z PAP podkreślił, że Skutecki przed wyjazdem poinformował go tylko, że leci do Libanu na prywatnym paszporcie za własne pieniądze, na co on wyraził zgodę. "Pojęcia nie miałem o tym, że spotka się z Asadem" - powiedział. Dodał, że absolutnie odcina się od tego spotkania. "Niedopuszczalne jest też to, żeby jakikolwiek poseł z jakiejkolwiek opcji politycznej prowadził swoją politykę zagraniczną" - dodał.źródło: ShutterStock

Absolutnie odcinam się od spotkania posła Kukiz'15 Pawła Skuteckiego z prezydentem Syrii Baszarem el-Asadem; na wtorkowym posiedzeniu klubu zajmiemy się sprawą tego spotkania - powiedział w piątek PAP lider ruchu Paweł Kukiz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • czytam(2018-11-03 07:49) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego? bo spotkanie dotyczyło m.in. współpracy ws. powrotu syryjskich uchodźców, pomocy na miejscu czy sankcji międzynarodowych nałożonych na Syrię. a Kukizowi to nie pasuje.

    Odpowiedz
  • ALA1(2018-11-02 20:10) Zgłoś naruszenie 11

    Cieszę się, że są jeszcze mądrzy posłowie, którzy niosą pokój, a nie wojnę. Popieram posła Pawła Skuteckiego. Uważam prezydenta Syrii Baszara al-Asada za męża stanu, a nie dyktatora.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie