Żuk: Dzięki policji nie doszło do dramatu podczas Marszu Równości

13.10.2018, 17:49; Aktualizacja: 13.10.2018, 18:38
Przeciwnicy Marszu Równości usiłowali kilkakrotnie go zablokować. Policja przełamała blokady, skutecznie oddzielała uczestników marszu od atakujących go grup.

Przeciwnicy Marszu Równości usiłowali kilkakrotnie go zablokować. Policja przełamała blokady, skutecznie oddzielała uczestników marszu od atakujących go grup.źródło: ShutterStock

To, że podczas Marszu Równości nie doszło do dramatu zawdzięczamy wyłącznie policji – powiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk. Policja szacuje, że w marszu wzięło udział ok. 1,5 tys. osób. Dwóch policjantów jest niegroźnie rannych, zatrzymano kilkadziesiąt osób.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Bert(2018-10-13 19:37) Zgłoś naruszenie 60

  I po co ten cyrk...Żeby lobby lgbt mogło naciskać na możliwość psychicznego okaleczania dzieci, wychowywanych w dziwacznych "rodzinach"...np. przez dwie mamusie z których jedna jest "ojcem"

  Odpowiedz
 • komuchy na sznur(2018-10-14 09:00) Zgłoś naruszenie 00

  ***** pedalskie i wszelka zaraza która gnębi Polaków. Wielbiciele kiszki stolcowej i koziego odbytu. Ja sie cieszę, że przynajmniej we Francji i Niemczech , ciapaci rżną tamtejsze baby ku uciesze Makreli i tego zboczeńca Makrona.

  Odpowiedz
 • MówiJakJest(2018-10-14 11:23) Zgłoś naruszenie 00

  Kolejny błąd "nadzwyczajnej kasty" z Sądu Apelacyjnego w Lublinie, która uchyliła wcześniejszą, trafną i sensowną decyzję prezydenta miasta

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie