"Usunięcie seksisty z PO to za mało. Chamstwo legitymizował uśmiechem, uściskiem dłoni rzecznik PO Grabiec". Mazurek domaga się dymisji

06.10.2018, 10:03; Aktualizacja: 06.10.2018, 10:22

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek domaga się dymisji rzecznika PO Jana Grabca. Jej zdaniem przyzwalał on na "kontynuowanie żenującego spektaklu" na konwencji kandydata na prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego. Usunięcie seksisty z PO to za mało - czytamy w jej wpisie na Twitterze.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Smogorzewskiemu żart sie nie udał(2018-10-07 09:19) Zgłoś naruszenie 10

  Ot chłop chciał się odnieść do profilu nauczania Pani nauczycielki.....ale spalił niewinny żart...A zrobiła się Super Afera !!!! Najgorzej na tym wyszedł Grabiec - bo łgał w żywe oczy że gościa nie zna i nigdzie nie był i nic nie mówił

  Odpowiedz
 • Bert(2018-10-06 22:22) Zgłoś naruszenie 10

  ludzie Partii Oszustów kłamią tak naturalnie jak się oddycha. Nie uznają żadnych zasad oprócz jednej : nie dać się złapać.

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2018-10-06 17:51) Zgłoś naruszenie 41

  .............Was wszystkich powinno się jak hitleryzm ,stalinizm,komunizm usunać raz na zawsze i zakazać .Dobrze powiedział piotr Duda --jesteście antyspołczeni ,antypracowniczą ,antyludzka partią. .Tusk ogłosił :"Policji i Wojsku co dotyczyło takze bylych SBków i byłym partyjnych, nie mozna zabierać prawa do wczesniejszego wieku emerytalnego w trakcie gry-tak się nie godzi !" --ale robotników zatrudnionych od 15 roku życia także w szkodliwych i nieb warunkach pracy gazy wybuch i truj ,rtęć ,nieb i wysok napiecia ,cisnienia ,temp, promieniowanie izotopowe, hałas bardzo wysoki itp....chciał zmusić do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i dni pracy w soboty i swieta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie jak to za komuny bywało wolnych..kradnąc Im Ustawą POmostową wczesniejszy wiek emerytalny . -a wszystko to w sytuacji „każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości czyli zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy ( bez renty ani emerytury).

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-10-06 12:56) Zgłoś naruszenie 02

  Ma pani Mazurek absolutną rację. Nikt inny na nic nie zasługuje. Jedynie PiS zasługuje na wszystko....... 😁

  Odpowiedz
 • jul(2018-10-06 12:40) Zgłoś naruszenie 22

  Szkoda słów dla czegoś takiego nie nazwę mazurek ktoś

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie