Tusk: Gdyby Kaczyński zdecydował się kandydować na prezydenta, to stanąłbym do pojedynku

13.07.2018, 20:17; Aktualizacja: 13.07.2018, 20:25
"Możecie w Polsce zapytać prezesa Kaczyńskiego, czy przyjmuje takie wyzwanie" - dodał Tusk.

"Możecie w Polsce zapytać prezesa Kaczyńskiego, czy przyjmuje takie wyzwanie" - dodał Tusk.źródło: ShutterStock

Gdyby prezes PiS Jarosław Kaczyński zdecydował się kandydować w wyborach prezydenckich, to nie wahałbym się ani chwili i stanąłbym do takiego pojedynku - zadeklarował w piątek w TVN24 szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • s(2018-07-14 12:38) Zgłoś naruszenie 10

    Kaczyński nie wystartuje bo to tchórz i obawiałby się przegranej a to wstyd na cały Kraj. Taki wielki i przegrał z Tuskiem?

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-07-13 21:06) Zgłoś naruszenie 24

    Ty powinienneś ale siedzieć..........Drodzy Państwo...oto ironia losu: syn Donalda jak słyszeliśmy z przesłuchania komisji ds AmbGold inkasował 7000zł za jak to podsumowała przewodnicząca komisji śledczej Pani Wasserman-mailowanie i figurowanie na stanie, a w tym czasie Jego tatuś Donald jako Premier, razem z bandą karierowiczów ,POlitycznie okradał cynicznie z wypracowanego już wcześniejszego wieku emerytalnego kiedyś wcześnie młodo- zatrudnianych obywateli czyli od 15r. życia z wieku emerytalnego, zmuszając do 52 lat pracy, zatrudnianych w soboty i święta jak to za komuny bywało bez dni zamiennie wolnych, zatrudnianych w ówczesnie uznawanych szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy za które obiecuje w Ustawie Pomostowej żebracze"rekompensaty" refundowane od Tych też tak zatrudnionych którzy emerytur nie dożyją ale pod warunkiem, że Oni uprawnieni dożyją tego nowego jego wieku emerytalnego. Dz. U. 2008 nr 237 poz. 1656 ART 22: --;: Czyż to nie jest od tego Słoneczka Peru cyniczne szyderstwo ze społeczeństwa. A Wy się pytacie społeczeństwa jak wykorzystuje czas w pracy –no bez jaj, lepiej się spytajcie kiedy Tusk znajdzie się za kratami gdzie jego od dawna jego miejsce. Pamiętacie: „Udowodnijcie Mi że te "dziedziczone" składki są Wasze”. -który to oświadczył to własnemu Narodowi. -już za samo to powinien być w gułagu!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie