Rosja wprowadziła cła odwetowe na niektóre towary z USA

06.07.2018, 15:54; Aktualizacja: 06.07.2018, 16:07
Cłami tymi obłożone zostają pewne towary z USA, których odpowiedniki są produkowane w Rosji. Chodzi w szczególności o niektóre rodzaje sprzętu budowlanego, sprzętu z branży naftowo-gazowej, narzędzia do obróbki metalu, światłowody.

Cłami tymi obłożone zostają pewne towary z USA, których odpowiedniki są produkowane w Rosji. Chodzi w szczególności o niektóre rodzaje sprzętu budowlanego, sprzętu z branży naftowo-gazowej, narzędzia do obróbki metalu, światłowody.źródło: ShutterStock

Rosja wprowadziła dodatkowe cła na import niektórych towarów ze Stanów Zjednoczonych, odpowiadając w ten sposób na nałożone przez USA cła na stal i aluminium produkcji rosyjskiej - poinformował w piątek minister gospodarki Rosji Maksim Orieszkin.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • ?(2018-07-06 16:56) Zgłoś naruszenie 00

    I tak zaczyna się światowa wojna celna. Nastał czas rządów głupców. W kraju mamy rządy kaczystów i ludzi Rzymu. W USA rządzi wściekły kaczor Donald - musiał odwołać 50-go szefa Agencji Ochrony Środowiska (EPA) "Amerykański Szyszko". Tak go D.T. cenił a facet się do pracy nie nadawał. Całkiem jak wielu kaczystów i kapłanów /ci od 2 tys. lat się nie sprawdzają/ - czym się skończą rządy nieodpowiedzialnych ludzi?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie