statystyki

Bez złudzeń. Rosja nie zmieni linii politycznej

autor: Michał Potocki11.06.2018, 07:51; Aktualizacja: 11.06.2018, 10:05
Banks z Farage’em odwiedzili też w listopadzie 2016 r. prezydenta elekta Donalda Trumpa, po czym biznesmen przekazał ambasadorowi numery telefonów do bliskich współpracowników instalujących nową administrację po wyborze prezydenta USA.

Banks z Farage’em odwiedzili też w listopadzie 2016 r. prezydenta elekta Donalda Trumpa, po czym biznesmen przekazał ambasadorowi numery telefonów do bliskich współpracowników instalujących nową administrację po wyborze prezydenta USA.źródło: ShutterStock

Moskwa nie zamierza wycofywać się z Syrii ani nie wyda Ukrainie Ołeha Sencowa, za to liczy na zniesienie zachodnich sankcji.

Z propagandowej ustawki, za jaką wielu komentatorów uznaje doroczną „Bezpośrednią linię”, kilkugodzinną rozmowę starannie wyselekcjonowanych Rosjan z prezydentem Władimirem Putinem, można wysnuć kilka wniosków na jego drugą z rzędu, a czwartą ogółem kadencję. „Priamaja linija”, transmitowana na żywo przez cztery telewizje i trzy stacje radiowe, trwała 4,5 godziny.


Pozostało 93% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie