Do sądu trafiło zażalenie ws. 500 tys. zł poręczenia majątkowego wobec Jacka Kapicy

09.04.2018, 20:23; Aktualizacja: 09.04.2018, 20:26

Do Sądu Rejonowego w Białymstoku trafiło w poniedziałek zażalenie obrońcy na zastosowane przez prokuraturę wobec b. wiceministra finansów Jacka Kapicy poręczenie majątkowe w wysokości 500 tys. zł. Śledczy stawiają mu zarzuty niedopełnienia obowiązków służbowych w sprawie tzw. afery hazardowej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • PARAGRAF 22(2018-04-10 13:52) Zgłoś naruszenie 32

    Nie piszcie głupot o jego rzekomo dużych uprawnieniach i rzekomych zaniedbaniach. On był tylko wiceministrem, oczywiście szefował służbie celnej, lecz nad wszystkim co robił lub czego nie robił lub czego nie mógł zrobić. "łapę trzymał" minister finansów Jacek Rostowski.Gdyby nie słynna notatka Jacka Kapicy, to nie byłoby mocnych podstaw do odsunięcia przez premiera Tuska niektórych PO-wskich wysokich dygnitarzy partyjnych gmerających przy przepisach hazardowych. Nie rozumiem tylko, bo to przecież był nie budzący wątpliwości błąd PO, że pozwolono "odrodzić się" Grzegorzowi Schetynie. bo taki przywódca, co doskonale widać, to wystarczający powód, by, nie owijając w bawełnę, Platformie nie zaufać. Nie można ufać i popierać zespołu z takim dyrygentem. do tego - zero charyzmy. Wyciągnięty z kapelusza obecny premier Francji to przy nim geniusz i prawdziwy, autentyczny lider! Szkoda, że w tej nieszczęsnej katastrofie smoleńskiej, do której nie miało prawo dojść, bo lot nie powinien odbyć się na pseudo lotnisko, które nie spełniało żadnych, podstawowych wymogów, zginął prokurator Wasserman, który zasiadał w komisji śledczej d/s automatów hazardowych - śmiem twierdzić, że losy Polski potoczyłyby się wówczas inaczej. Nawet mądrzy ludzie mający poglądy lewicowe tak dzisiaj twierdzą. To przerażająco głupie, że ci, którzy mają aspiracje do władzy w kraju, w najmniejszym stopniu nie chcą uczyć się na własnych błędach.

    Odpowiedz
  • henio(2018-04-09 23:26) Zgłoś naruszenie 010

    Kapica powinien zgnic w wiezieniu za zgotowanie przedsiebiorca piekla niszczyl co sie dalo tylko nie swoich kolesi prawo dzialalo wstecz dlaczego sad go wypuscil moze prokuratura przejrzy akta i zobaczy ile skarg bylo wniesionych i wszystko umorzono

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie