W Wielką Sobotę i Wielkanoc PIP będzie przyjmowała zgłoszenia dot. łamania zakazu handlu

30.03.2018, 06:00; Aktualizacja: 30.03.2018, 07:07
Zgodnie z ustawą ograniczającą handel w niedziele oraz święta, która weszła w życie 1 marca 2018 roku, zakaz handlu nie obowiązuje w każdą pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca.

Zgodnie z ustawą ograniczającą handel w niedziele oraz święta, która weszła w życie 1 marca 2018 roku, zakaz handlu nie obowiązuje w każdą pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca.źródło: ShutterStock

W Wielką Sobotę i Wielkanoc PIP będzie przyjmowała zgłoszenia dot. łamania zakazu handlu. Zgodnie z ustawą ograniczającą handel w niedziele i święta w najbliższą sobotę sklepy mają być czynne do godz. 14, a w niedzielę - wszystkie powinny być zamknięte.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • TW PiS ...(2018-03-31 16:29) Zgłoś naruszenie 00

    do dzieła !

    Odpowiedz
  • mmm(2018-03-30 13:48) Zgłoś naruszenie 01

    W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.

    Odpowiedz
  • subiekt przedwojenny(2018-03-30 08:57) Zgłoś naruszenie 42

    a g---no was obchodzi kiedy otworze swoj sklep na drzewo palanty

    Odpowiedz
  • Ocalały z watahy(2018-03-30 08:56) Zgłoś naruszenie 14

    Poseł PO wygadał się w programie na żywo, że Polacy powinni pracować w niedziele i święta, żeby Niemcy mogli robić zakupy, bo mają wolne. To teraz już wiadomo do czego Polacy są potrzebni politykom PO. Tylko nie piszcie o stratach dla budżetu, bo hipermarkety są niemieckie lub francuskie i optymalizują podatki nie płacąc ich w Polsce. Podatek w Polsce zapłaci mały sklep jeśli właściciel zdecyduje się go otworzyć i zarobić.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zamordyzm(2018-03-30 08:37) Zgłoś naruszenie 53

    Czy laickie państwo może zmusić obywatela do praktyk religijnych, gdy tą religią jest katolicyzm?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • podpałka(2018-03-30 08:34) Zgłoś naruszenie 52

    Ciekawe ile inkwizycyjnych stosów zostanie rozpalonych ?

    Odpowiedz
  • państwo wyznaniowe(2018-03-30 08:25) Zgłoś naruszenie 30

    W Wielką Sobotę i Wielkanoc PIP będzie przyjmowała zgłoszenia dot. łamania zakazu handlu...... A dlaczego nie w wielki piątek?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz