Kolejne 3 tys. zł grzywny dla Gronkiewicz-Waltz za niestawienie się przed komisją

06.09.2017, 17:37; Aktualizacja: 06.09.2017, 17:49
Hanna Gronkiewicz-Waltz

Hanna Gronkiewicz-Waltzźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz została w środę po raz szósty ukarana 3 tys. zł grzywny za niestawienie się przed komisją weryfikacyjną ds. stołecznej reprywatyzacji, która badała sprawę nieruchomości Marszałkowska 43.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • cccccccccccccccccccccccccccccccc(2017-09-08 14:48) Zgłoś naruszenie 00

    Chciała jeszcze jedną kadencję żeby pozałatwiać interesy, ale nie wyszło!!!!!!!!!!!!!!! Dziwię się ,że warszawiacy wybierają takich cwaniaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale ona ma tam swoich!!!!!!!!!!!!!!!i taka ważna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Wolski MY narud(2017-09-07 09:50) Zgłoś naruszenie 12

    Kiedy zaczną badać przypadki reprywatyzacji za czasów Prezydenta W-wy Lecha? Jedynego prawdziwego założyciela "S" i poległego w obronie?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ?(2017-09-07 09:15) Zgłoś naruszenie 30

    czy na taką beszczelną babę nie mia silnych?

    Odpowiedz
  • zwykłe złodziejstwa i oszustwa -(2017-09-07 07:01) Zgłoś naruszenie 40

    .. i tak zapłacą warszawiacy A Pani Hania pijąc wyśmienite wino śmieje się cichutko...

    Odpowiedz
  • windykator(2017-09-06 18:43) Zgłoś naruszenie 91

    Dajcie grzywnę adekwatną do jej zarobków --Prostytucja przegrywa z internetem--- --http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1069064,szara-strefa-polskiej-gospodarki-prostytucja-przegrywa-z-internetem.html

    Odpowiedz
  • dziadek Franek(2017-09-06 18:39) Zgłoś naruszenie 91

    A co z kamienica podarowana Rajmundowi

    Odpowiedz
  • że ziemia taką jeszcze nosi(2017-09-06 18:34) Zgłoś naruszenie 91

    Jak takie bezduszne kreatury mogą żyć w skupiskach ludzkich, przecież to nie ludzie, a pasożyty na koszt społeczeństwa.

    Odpowiedz
  • Patologia Obywatelska(2017-09-06 18:12) Zgłoś naruszenie 100

    Sensacyjne zeznania. Świadek – brat ważnego urzędnika ratusya – przyznał, że był „słupem”. Zaczynają sypać, słyszysz, HGW? Zaczynają sypać...

    Odpowiedz