Schetyna: Poważna rozmowa o związkach partnerskich - po następnych wyborach parlamentarnych

08.05.2017, 20:39; Aktualizacja: 08.05.2017, 21:01
Lider PO wyraził też gotowość przeprosin, jeśli podczas sobotniego "Marszu Wolności" doszło do scysji między strażą porządkową manifestacji a działaczami LGBT.

Lider PO wyraził też gotowość przeprosin, jeśli podczas sobotniego "Marszu Wolności" doszło do scysji między strażą porządkową manifestacji a działaczami LGBT.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Szef PO Grzegorz Schetyna zadeklarował w poniedziałek, że po następnych wyborach parlamentarnych przyjdzie czas na poważną rozmowę na temat legalizacji związków partnerskich. PO jest ostatnią partią, z którą środowiska LGBT powinny się konfliktować - podkreślił.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Pan Murzyński - Filipiński(2017-05-09 01:14) Zgłoś naruszenie 30

    Kiedy nie wiadomo co zrobić, a każda odpowiedź jest zła, najlepiej coś niezobowiązującego obiecać, gdzieś w odległej przyszłości, której jeszcze nikt nie planuje. Może zapomną? Może im się odechce? Może wydarzy się coś ważniejszego? Będzie można powiedzieć: Jesteśmy z wami i pamiętamy ale w tej chwili są pilniejsze sprawy. Zajmiemy się tym w nieodległej przyszłości.

    Odpowiedz
  • Targowicom i oszustom NIE(2017-05-08 21:35) Zgłoś naruszenie 50

    Najpierw rozliczcie się ze złodziejskiej reprywatyzacji, z inwigilacji kilkudziesięciu dziennikarzy za Tuska, z taśm prawdy Sowa i Przyjaciele, przestańcie donosić na własną ojczyznę i legalnie wybrane władze. Jednym zdaniem nie ma dla Was miejsca na rządy po tym co Polsce i wielu uczciwym Polakom wyrządziliście.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie