Magdalena Jethon: Strasznie mnie ten Kaczor wpieprza [WYWIAD]

autor: Robert Mazurek02.03.2017, 20:00; Aktualizacja: 03.03.2017, 07:43
Magdalena Jethon fot. Darek Golik

Magdalena Jethon, dziennikarka radiowa, w latach 2009 oraz 2010–2016 szefowa radiowej Trójki, założyła portal internetowy Koduj24.pl fot. Darek Golikźródło: Dziennik Gazeta Prawna
autor zdjęcia: Darek Golik

- To PiS wprowadził straszny, agresywny język. To jest po prostu obrzydliwe. I do tego te nieustające kłamstwa - mówi Magdalena Jethon, dziennikarka radiowa i była szefowa radiowej Trójki, w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (213)

  • Piot(2017-03-02 20:57) Zgłoś naruszenie 146642

    Człowiek na takim poziomie intelektualnym był dyrektorem radia?

    Pokaż odpowiedzi (11)Odpowiedz
  • AS(2017-03-02 21:33) Zgłoś naruszenie 90330

    HAHAHA "A które swobody nam odebrano? Mam to wszystko wymieniać? Choć jedną. Hmm, nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Może nie odebrano nam swobód tak wprost, ale pojawił się strach przed wyrażaniem poglądów."

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • maxima(2017-03-02 23:13) Zgłoś naruszenie 78521

    Po takim wywiadzie można stwierdzić tylko jedno,to całe szczęście,że takie osoby nie piastują już funkcji publicznych..

    Odpowiedz
  • eddy(2017-03-02 21:23) Zgłoś naruszenie 69330

    Oni popadają w obłęd, na TVN tylko o PiSie, Kaczyńskim i Macierewiczu. Wczoraj włączyłem "Kropkę nad i" a tam u Olejnik Giertych mówi, że PiS celowo osłabia wojsko polskie po to żeby nie było w stanie sprzeciwić się gdy PiS zniesie wolne wybory, oraz że Giertych zbiera pieniądze (sam dał już 10 tys zł) na przebadanie lekarskie Macierewicza aby stwierdzić czy jest on świrem czy nie.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • gt(2017-03-03 00:22) Zgłoś naruszenie 60718

    Bez niczyjej pomocy samozaorała się koncertowo! Kaczor jest straszny, Kaczor jest zły, odbiera swobody, łamie konstytucję itd, itp. Ale jak przyjdzie do skonkretyzowania jednego choćby zarzutu wychodzi z niej NIC...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bert(2017-03-02 22:20) Zgłoś naruszenie 51617

    to wuj Axel pozwala na takie zaoranie bojowniczki o demokrację...

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2017-03-02 23:28) Zgłoś naruszenie 48015

    Kiedy czytam coś takiego, robią mi się ze zdziwienia kwadratowe oczy. Proszę! Niech ktoś mi teraz powie, że Misiewicze to wynalazek PiS-u. Dziennikarka radiowa i była szefowa radiowej Trójki...

    Odpowiedz
  • aga(2017-03-03 08:44) Zgłoś naruszenie 4327

    Ja nie wierzę własnym oczom! Doświadczona dziennikarka nie potrafi sensownie odpowiedzieć w zasadzie na żadne pytanie i cały czas sobie zaprzecza! Totalna kompromitacja!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dziadzioniunio(2017-03-02 23:14) Zgłoś naruszenie 43016

    Szczerze-taka sytuacja: macie firmę sprzątającą biura, pani Jethon przyszła się zatrudnić w charakterze konserwatorki powierzchni płaskich. Czy po takiej rozmowie kwalifikacyjnej zaryzykujecie?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • anty_manipulator(2017-03-03 00:33) Zgłoś naruszenie 39315

    a tak dla porządku - kto wprowadził w Polskie życie POlityczne język nienawiści ? - Pamiętacie tekst o KARTOFLACH ? i jak szybko został podchwycony a przez kogo ?

    Pokaż odpowiedzi (9)Odpowiedz
  • LadyB(2017-03-03 09:28) Zgłoś naruszenie 38815

    Panie Mazurek, mistrzostwo świata! Prosimy o więcej.

    Odpowiedz
  • Galicjanin(2017-03-03 05:27) Zgłoś naruszenie 3759

    Jprd.. jak taka osoba mogła kierować radiem? Ja się pytam..

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pi(2017-03-03 07:47) Zgłoś naruszenie 3316

    Z przykrością stwierdzam, że pani Jethon mówi językiem klisz i sloganów, czyli nie mówi nic. Żadnej treści nie ma w tym wywiadzie, tylko frustracja.

    Odpowiedz
  • maria(2017-03-02 22:47) Zgłoś naruszenie 32913

    Też się zastanawiam.Moja sąsiafka lepiej odpowiedziałaby na pytania.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ciekawy(2017-03-03 05:25) Zgłoś naruszenie 29910

    Intelekt nadwyrężony przez cudowne diety czy alkohol?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • 007KAL(2017-03-03 09:29) Zgłoś naruszenie 27312

    Myślę, że ludzie podobni do "Naszej Pani Bohaterki" i Ona sama powinni zauważyć, że większość Polaków myśli i ocenia używając sprawnych mózgów, a nie nakręconych propagandą zgrubień na karku. Ja nie jestem zachwycony tym, co się dzieje obecnie, ale odsunięcie od waładzy PO+PSL było koniecznością. Dowód - powyższy tekst.

    Odpowiedz
  • pikuś(2017-03-03 08:05) Zgłoś naruszenie 2477

    Kobieta się nie popisała. Jest naprawdę cienka! I muszę to z przykrością przyznać jako antypisowiec.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kawa (2017-03-03 00:06) Zgłoś naruszenie 18367

    Kobieta niedouczona , a jednocześnie bardzo pewna siebie . To takie charakterystyczne ! Częściowo ma rację , gdy mówi o kłamstwach rządzących , szczególnie , gdy idzie o sądownictwo .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tomasz(2017-03-02 21:51) Zgłoś naruszenie 15765

    Brawo DGP - poziom coraz wyższy. Tuzy intelektualne na pewno przyczynią się do zwiększenia poczytności dziennika. Żenda

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Teo(2017-03-02 21:41) Zgłoś naruszenie 73391

    Nie dała rady. Trzeba było wymienić, nauczycielki, które ubrały się na czarno, listy gończe za uczestnikami demonstracji. Rozwalenie TK, przejęcie prokuratury, Cenzura w w TVP. Mało?

    Pokaż odpowiedzi (11)Odpowiedz