statystyki

Alarm bombowy podczas pierwszej rozprawy ws. Amber Gold

21.03.2016, 09:15; Aktualizacja: 21.03.2016, 09:43
Alarm bombowy podczas pierwszej rozprawy ws. Amber Gold

Alarm bombowy podczas pierwszej rozprawy ws. Amber Goldźródło: ShutterStock

Proces ws. afery Amber Gold nie rozpoczął się o godz. 9 w poniedziałek, jak planowano, z powodu ewakuacji budynku Sądu Okręgowego w Gdańsku. Policja nakazała ewakuację z powodu alarmu bombowego. Proces ma się rozpocząć o godz. 11.

Reklama


Reklama


Proces ws. Amber Gold - o godz. 11 po ewakuacji budynku sądu

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku w poniedziałek o godz. 9 miał się rozpocząć proces ws. afery Amber Gold. Na ławie oskarżonych zasiedli b. prezes spółki Marcin P. i jego żona Katarzyna P., którym zarzucono m.in. o oszustwo znacznej wartości i pranie brudnych pieniędzy.

Reklama


Źródło:PAP

Reklama

 • EU(2016-03-21 09:49) Odpowiedz 110

  Z informacji medialnych wynika ,że "poszkodowanych" zostało 19000 osób ( nota bene -pazernych ). Jeden cwaniak wykołował tylu naiwnych.Adwokat oskarżonych wnioskuje o przesłuchanie tych 19000 osób. To jest idioctwo polskiego prawa. Mam nadzieję ,że pod rządami Prawa i Sprawiedliwości nastąpi prawo i sprawiedliwość. Przestępcy ,wszelkiej maści, jesteście na celowniku-i dobrze.

  Pokaż odpowiedzi (1)
 • Nie chcemy(2016-03-21 09:36) Odpowiedz 90

  Aferzystów, kapusiów , donosicieli, konfidentów, targowiców, skarżypytów i obłudników nie chcemy w POlsce.

 • EU(2016-03-21 09:31) Odpowiedz 70

  Panie ministrze Błaszczak , rusz Pan tą swoją " uzdrowioną" policję do działania! Przecież ktoś chce spowolnić ten proces tych złodziei , a może i innych spraw toczących się w tym sądzie.

 • mecenas Roman(2016-03-21 11:24) Odpowiedz 60

  To może ten sąd wreszcie zaproponuje odsiadkę PROKURATOR KILJANKO z gdańskiej okręgówki, która umorzyła śledztwo przecie przestępczej działalności AMBER GOLD -pomimo tego że była przestępcza, brak wszelkich zgód i koncesji na prowadzenie działaności bankowej. A SPRZEDAJNA, SKORUMPOWANA PROKURATOR KILJANKO DALEJ PRACUJE W PROKURATURZE- JAK BY NIGDY NIĆ SIĘ NIE WYDARZYŁO!!!! I TO 4 LATA OD POPEŁNIONYCH PRZESTĘPSTWA BIERZE GRUBA PENSJE PROKURATORSKĄ , NAGRODY Z KASY PODATNIKA ZA CO ????? ZA WSPIERANIE I OSŁANIANIE PRZESTĘPCZOŚCI !!!..........W NORMALNYM PAŃSTWIE BYŁA JUŻ DAWNO ZAPUSZKOWANA I POZBAWIONA PRAW OBYWATELSKICH ORAZ EMERYTURY ALE U PO-PAPRANCÓW z PEŁO- to standard przestępczy - WALIĆ GŁUPA i nic nie robić!!!!

 • windykator(2016-03-21 10:57) Odpowiedz 30

  Nie zabrali się za banki, które przymykały oko pomimo ścisłych procedur przeciwdziałania praniu pieniędzy. A Amber Gold i jego właściciel cieszył się straszliwą estymą i poważaniem wśród managerów banków je obsługujących, a wycofał się dopiero bardzo późno na odgórne naciski, gdy już samemu prezesowi banku zaczęło śmierdzieć oczywiste nieprawidłowe zachowanie spółki, na dole do samego końca dopieszczano AG jako jednego z kluczowych klientów, który wykazywał wszelkie cechy prania pieniędzy. Bardzo dużo się na nim zarabiało, a ponieważ rzadko się zdarza "taki frajer" (na koszt swoich oszukanych klientów), ale to już banku nie interesowało, bo był krótkoterminowy (bardzo duży) zysk.

 • Ale ....(2016-03-21 12:57) Odpowiedz 00

  ... o tych oszukanych państwo się nie martwi ... o frankowiczów tak ... ale o ofiary Amber Gold nie ... ciekawe dlaczego ???

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama