statystyki

Komisja Wenecka swoje zrobiła. Teraz pat spróbuje rozegrać Sejm

autor: Grzegorz Osiecki14.03.2016, 07:35; Aktualizacja: 14.03.2016, 12:44
Trybunał konstytucyjny

Komisja proponuje, aby w Polsce jeszcze raz przemyśleć kwestie organizacji pracy trybunału.źródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Rząd nie chce ustąpić w sprawie publikacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, bo boi się uchylania swoich ustaw.

Pozostało jeszcze 79% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (8)

 • Inspektor Pracy(2016-03-14 09:20) Zgłoś naruszenie 1711

  ........Rozwiązać tą zakłamaną Oligarchie Trybunalską która wcale nie dba o Konstytucje lecz o zalegalizowanie złodziejskich działań POmyleńców z naćpanym Tuskiem jako Konstytucyjne. Czy jest zgodny z Konstytucją czynny „wyzysk” albo „niewolnictwo”. Czy można było zatrudnionym od 15r życia ukraść wstecznie wiek emerytalny albo wstecznie ukraść lata pracy w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy nie zaliczając także pracy w ponad -ustawowej w soboty i święta (art 12Ustawy o Emer Podmo) ,czy można było w KP w art 155 wprowadzić niewolnictwo ekonomiczne (tzw darmowe dyżury domowe) ? --Oni na pewno nie są warci tych stolców ,a wysłać Ich do pracy na budowie do 67r zycia.

  Odpowiedz
 • baca--Czy ktoś jest zaskoczony ?(2016-03-14 08:24) Zgłoś naruszenie 1411

  Widzieliście tych „komisarzy” z Wenecji? To jest jedno z takich ciał, które w latach 30-tych ubiegłego wieku udawało, że w Austrii i Czechosłowacji nic się nie stało, ale w kolonii nad Wisłą mogą się dowolnie pobawić modelowaniem „demokracji”. Oni nie podejmują żadnych decyzji, oni wykonują zlecenia. Podpisali wszystkie brednie sporządzone w Polsce przez właścicieli teczek z archiwum Z i zrobili to z jednego powodu. Rzecz jasna nie jakiś Rzepliński, czy Tusk sprawili, że paszkwil powstał i nabrał mocy międzynarodowego dokumentu. Zamówienie poszło od poważnych ludzi, którzy na zmianie władzy w Polsce tracą wszystko, pieniądze, wpływy, możliwości dalszych „prywatyzacji”. Z dowcipnisiami, że to Waszczykowski zgłosił się po opinię nie dyskutuję, ponieważ ten manewr prawdopodobnie i tak spowodował ograniczenie publicystycznych bzdur zawartych w rzekomym dokumencie prawnym.

  Odpowiedz
 • nie pis(2016-03-14 11:23) Zgłoś naruszenie 138

  Proszę wydrukować i produkować ustawy, które są zgodne z Konstytucją, albo wygrać wybory i zmienić tak Konstytucję, że jedyna władza należy do Sejmu. Przecież wystarczy procedować normalnie, nie w nocy, podpisywać normalnie nie w nocy, dać odpowiednie vacatio legis. Tymczasem nie chodzi o produkowanie prawa zgodnego z konstytucją, tylko o rewolucje i działanie wg zasady "a po nas choćby i potop". Na takie zachowania nie ma miejsca i zgody w społeczeństwie. Realnie na PIS głosowało około 18% uprawnionych do głosowania, to oznacza, że nie jest to naród, tylko jego część. Chyba, że przyjmiemy wykładnie, że Ci co nie głosowali, bo nie mogą patrzeć na twarze polityków z powodu ich ogólnej obłudy i stosowania zasady TKM, stali się tym narodem, który głosował na PIS, w kwestiach faktycznych to właśnie zadecydowało o wygranej tej partii.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • real(2016-03-14 08:31) Zgłoś naruszenie 1211

  Rząd ma poparcie Polaków i po to głosowaliśmy na PIS i Prawicę,zeby walczył z kolesiami. Proszę nic nie drukować,bo to było spotkanie starej kadry PZPR

  Odpowiedz
 • Kaczyński ratuj Polskę(2016-03-14 12:54) Zgłoś naruszenie 411

  Postkomuchy za swoje przywileje sprzedali nam Polskę. Razem z Bolkiem , PO , KOD i Nowoczesną obecnie, Magdalenka to był moment przełomowy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie