statystyki

Sasin: Lech Wałęsa najbardziej sam się pogrąża swoimi wypowiedziami

27.02.2016, 16:24

Politycy Prawa i Sprawiedliwości spokojnie podchodzą do kolejnego marszu organizowanego dziś przez Komitet Obrony Demokracji. Poseł Jacek Sasin powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że Polska jest krajem demokratycznym i każdy ma prawo demonstrować.

Reklama


Reklama


Dziwił się jednak celowi jaki obrali członkowie KOD-u, którym jest obrona Lecha Wałęsy. Jacek Sasin zastanawiał się przed kim uczestnicy manifestacji chcą bronić byłego prezydenta.

"Przed historią, dokumentami archiwalnymi czy może przed nim samym?" - pytał retorycznie poseł PiS. Dodał, że jego zdaniem Lech Wałęsa najbardziej sam się pogrąża swoimi wypowiedziami czy wpisami internetowymi.

Jacek Sasin ocenił, iż tego typu akcje pokazują oderwanie od rzeczywistości ludzi, którzy tworzą KOD. Jak mówił polityk PiS nie dostrzegają oni realnych problemów, ale żyją w swoim świecie.

Marsz Komitetu Obrony Demokracji zorganizowany w Warszawie wyruszył z błoni Stadionu Narodowego i jest obecnie na Placu Piłsudskiego. Manifestacja odbywa się pod hasłem "My naród".

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • ert(2016-02-27 17:49) Odpowiedz 22

    Wygląda ta demonstracja, na rozgoryczony elektorat PO odrywany od cycka RP; co nie znaczy, że ssacze aktualni są cokolwiek lepsi od tych oburzonych "występkami" p-ko demokracji. Solidaruchy z obu stron są g... warci..

  • Pawlak(2016-02-27 22:36) Odpowiedz 11

    Sasin swoimi wypowiedziami już dawno się pogrążył... Ale to nasza krew! Postępuje zawsze w myśl rodzinnej zasady: "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"

  • UE(2016-02-27 17:30) Odpowiedz 11

    Sasin to propagator polityki PiS . Nie toleruje innego zdania ,tylko Jego jest prawdziwe. Moim zdaniem , w swej retoryce jest lepszy niż J.Kaczyński. Powinien być prezesem PiS, i do tego dąży,tak Mu nie dopomóż Bóg. Pan Ziobro to "Piłat" , ale może pirat na III RP? Nikt z szarych obywateli Polski tego nie wie,Może ma racje? A całe 8 lat rządów PO to była ściema ?. Pan Donald Tusk dał ku temu powody. Zrejterował do UE,taki był jego cel u zarania PO. Jaki by nie było Pan Jarosław Kaczyński trwał i trwa przy Polsce.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama