statystyki

Afera taśmowa: Morawiecki komplementuje ekipę Tuska

01.02.2016, 11:47; Aktualizacja: 01.02.2016, 11:47
Szałamacha Morawiecki konferencja

Szałamacha Morawiecki konferencjaźródło: newspix.pl

Wicepremier Mateusz Morawiecki komplementuje ekipę Tuska i opowiada o swoich kontaktach z jego ludźmi. Chwali kanclerz Merkel i krytykuje młode pokolenie. „Newsweek” ujawnia zapis jego rozmowy nagranej w restauracji Sowa i Przyjaciele.

Reklama


Reklama


Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju, to jedyny członek rządu Beaty Szydło nagrany przez kelnerów z restauracji Sowa i Przyjaciele. „Newsweek” zapoznał się z całym stenogramem tego nagrania.

Rozmowa odbywa się w kwietniu 2013 roku. Oprócz przyszłego wicepremiera biorą w niej udział szef PKO BP Zbigniew Jagiełło, Krzysztof Kilian, który za czasów Platformy stał na czele spółki PGE, oraz jego zastępczyni Bogusława Matuszewska.

Wicepremier Mateusz Morawiecki komplementuje ekipę Tuska i opowiada o swoich kontaktach z jego ludźmi. Chwali kanclerz Merkel i krytykuje młode pokolenie. Rozmowa odbywa się w kwietniu 2013 roku. Oprócz przyszłego wicepremiera biorą w niej udział szef PKO BP Zbigniew Jagiełło, Krzysztof Kilian, który za czasów Platformy stał na czele spółki PGE, oraz jego zastępczyni Bogusława Matuszewska.

Źródło: Newsweek

Reklama


Źródło: Źródło zewnętrzne

Reklama

 • KALIF(2016-02-01 12:19) Odpowiedz 156

  Byli oficerowie służb specjalnych przygotowują medialne prowokacje wymierzone w rząd Przecież oni nie odpuszczą, będą tak długo mieszać i szkalować, aż ludzie to kupią.Chodzi o to aby był chaos, wtedy można wszystko i znów wierchuszka będzie rządzić.Taki atak nie jest zaskoczeniem, zbyt wiele sił ma finansowe powiązania z poprzednią ekipą. Pani Premier, życzymy POWODZENIA!

  Pokaż odpowiedzi (1)
 • windykator(2016-02-01 13:11) Odpowiedz 50

  a wypuścić im seryjnego samobójcę

 • Gazda(2016-02-01 13:10) Odpowiedz 54

  zatem SOWA ma się dobrze - jednak liczę na Mariusza Kamińskiego, Zbigniewa Ziobrę i Sławomira Cenckiewicza

  Pokaż odpowiedzi (1)
 • cesa(2016-02-01 13:12) Odpowiedz 40

  To się powinno skończyć aresztowaniami, a nie wojną domową. Tych ludzi można wyłapać i oskarżyć o zamach na państwo. Mam nadzieję, że do tego dojdzie niebawem.

  Pokaż odpowiedzi (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama