statystyki

Już tysiąc zgłoszeń o kradzieżach i napaściach seksualnych na kobiety w sylwestra

21.01.2016, 21:15; Aktualizacja: 21.01.2016, 22:06

Policja w niemieckim landzie Nadrenia Północna-Westfalia otrzymała już tysiąc zgłoszeń o kradzieżach i napaściach seksualnych na kobiety, do których doszło w tym regionie w noc sylwestrową. Chodzi o wydarzenia w Kolonii, ale też innych okolicznych miastach.

Reklama


Reklama


Większość zgłoszeń dotyczy samej Kolonii, ale podobne przypadki ataków na kobiety odnotowano też w Duesseldorfie, Dortmundzie czy Bielefeldzie. Połowa złożonych zawiadomień dotyczy napaści o charakterze seksualnym. Policja wytypowała do tej pory 52 podejrzanych. W większości to obcokrajowcy, głównie z krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Wydarzeniami w Kolonii zajęła się w czwartek komisja spraw wewnętrznych w parlamencie landu Nadrenia-Północna Westfalia. Minister odpowiedzialny za policję Ralf Jaeger przekonywał, że jego resort nie próbował tuszować wydarzeń w Kolonii. Jak mówił, dopiero po kilku dniach zdano sobie sprawę ze skali napaści na kobiety.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • napaści seksualne?(2016-01-22 11:20) Odpowiedz 00

    przecież to Multi-kulti. U nas arabus jak zobaczy Środę, albo innego Grodzkiego- to o gwałcie zapomni na wiele lat.

  • lewacka logika(2016-01-21 22:31) Odpowiedz 00

    tytuł powinien brzmieć: "Już ponad tysiąc kobiet zostało w sylwestra"

  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-01-21 23:37) Odpowiedz 00

    Imam z Kolonii podsunął mi pomysł na rozwiązanie problemu. Uchodźców w ośrodkach trzeba dzielić na dwie grupy. Pierwszą perfumować w dni parzyste, drugą w nieparzyste. Oj się będzie działo!

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama