statystyki

Wicepremier Czech: Imigranci nie przydadzą się Europie

16.01.2016, 18:57; Aktualizacja: 16.01.2016, 19:06

Wicepremier Czech Andrej Babisz wyraził przekonanie, że większość imigrantów nie przyda się krajom europejskim. Jego zdaniem, przybysze z Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu nie mają żadnego wykształcenia i nie chce im się pracować.

Reklama


Reklama


Podczas wizyty w Pradze holenderski minister do spraw imigrantów Klass Dijkhoff stwierdził, że system rozdzielania uchodźców nie działa. Do końca ubiegłego roku przemieszczono bowiem zaledwie 259 osób. Jego zdaniem, należy zrobić wszystko, aby jak najszybciej rozpocząć realizację porozumienia dotyczącego kwot imigrantów przyjmowanych przez poszczególne państwa członkowskie Unii Europejskiej.

Tymczasem czeski wicepremier, minister finansów Andrej Babisz w wywiadzie dla dziennika Prawo powiedział, że Czechy nie powinny w ogóle przyjmować uchodźców.

Zamiast tego powinno się podjąć walkę z przemytnikami ludzi. Europa powinna też skończyć z bezsensowną poprawnością polityczną. Jego zdaniem bowiem, społeczność europejska nie może dostosowywać się do zwyczajów i zachowań muzułmańskiej mniejszości.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • StAAbrA(2016-01-16 20:25) Odpowiedz 20

    Trochę długo do tego dochodził .

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama