statystyki

Najnowszy sondaż poparcia dla partii: PiS nadal liderem, ale tuż za nim Nowoczesna

14.01.2016, 20:55; Aktualizacja: 14.01.2016, 21:23

Najbliższe wybory wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość z 30-proc. poparciem. Tuż za partią Jarosława Kaczyńskiego znalazłaby się Nowoczesna, którą wskazało 27 proc. badanych. 

reklama


reklama


Zaledwie 14 proc. wyborców zadeklarowało chęć głosowania na PO, a na Kukiz’15 - 9 proc. Tak wynika z najnowszego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24.

Do Sejmu nie weszłyby: koalicja Zjednoczona Lewica z poparciem 5 proc., KORWiN – 4 proc., PSL – 2 proc. i Razem – 1 proc.

reklama


Źródło: Źródło zewnętrzne

reklama

  • Inspektor(2016-01-15 09:38) Odpowiedz 217

    Nowoczesna i Petru to bańka mydlana jak Palikot! ...........i TVN ulepił „Im Złotego Cielca zwanego ”., i stanął on rozświetlony jupiterami przed kamerami, a Oni padli na kolana,..I usłyszałem przeraźliwy kwik podobny do brzmienia Świń odrywanych od koryta gdy przed Nimi On -Petru ", --darł się najmocniej, robiąc sobie na tych frajerach przez ekran krypto-reklamę . Ma im zastąpić Słoneczko Peru!. -A wszystkie sondaże na zamówienie dup „do góry”. Tylko jeżeli dla PO Polska to tylko ch..., d... i kamieni kupa, to czego oni tak bronią? Ch...? D...? Czy kupy kamieni? Wielu już w Niego uwierzyło ,czy mają w tym interes -stanowiska ,odprawy, wpływy. Obsadzili stanowiska i okradali juz z wieku emerytalnego wstecznie nawet tych zatrudnionych od 15r życia w szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy, ,zatrudnianych za komuny i postkomuny ponad-ustawowo w soboty, święta bez dni zamiennie wolnych.To było OK -konsultowane ze społeczeństwem i nie odbyło sie expresowo. Wiemy jedno Krzywy"nos" też wie i proponuje miesięcznicę Komitetu Obrony Dochodów - czytaj -w obronie jej emerytury ,wszyscy inni mają wypierd... do roboty aż nie umrą. To jest to czym cuchnie ten POsąg.....

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • Nowoczesna PO(2016-01-14 22:54) Odpowiedz 1312

    ma 127 niemieckich procentów. A merkelowa w niemczech 150%. A manifestacja KOD w sobotę zostanie potraktowana wg wzorca niemieckiego, gazem, pałami i wodą. Zimną oczywiście, bo jest zima. A od tego Nowoczesna dostanie o 50 niemieckich procentów więcej. Pozdro und szalom dla waszego szpryngiera.

  • Wolfram(2016-01-15 07:48) Odpowiedz 1012

    Po to stworzyli czy powołali to ,,Nowoczesne", żeby zastąpiło Peło . To taka ściema aż dymi, bo tak naprawdę to kontynuacja tej zdradliwej organizacji.

  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-01-15 00:39) Odpowiedz 1010

    Jeszcze niedawno ogłosiliście sondaż w którym nowoczesna (Platforma) biła swoim poparciem wszystkich na głowę. Może zamieścić jakąś analizę eksperta dlaczego notowania tej partii tak spadły. Poza tym wszyscy chcą wiedzieć kiedy zobaczą na manifestacji obiecanego przez Pietru na samym początku Majdana . Przychodzą na wszystkie a jego jak nie było, tak nie ma (swoją drogą nie wiedziałem, że Radek ma tak oddanych fanów).

  • gość(2016-01-15 08:53) Odpowiedz 84

    Ludzie! ... Czemuście takie głupie?

  • KALIF(2016-01-15 10:10) Odpowiedz 85

    W jakim celu przedrukowujecie te bzdurne sondaże? Przecież nikt normalny nie bierze ich na poważnie. Klub Nowoczesna [TARGOWICA] rusza z ideologiczną ofensywą i proponuje legalizację związków dla mniejszości seksualnych. Przedstawiciele organizacji pozarządowych zostali zaproszeni przez klub Ryszarda Petru do konsultacji społecznych w tej sprawie. Była posłanka Janusza Palikota Anna Grodzka podkreśliła, że „to jest bardzo ważne dla całego ruchu LGBT”

  • czytelniczka(2016-01-15 11:16) Odpowiedz 72

    Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24 - wystarczy

  • x(2016-01-15 07:21) Odpowiedz 76

    a co na to Petru? Od wczorajszej (wieczornej) "Kropki nad i" chłopa nie słyszałem. Zaczynam się niepokoić.

  • garfield(2016-01-15 11:38) Odpowiedz 53

    kurcze rysiu może za mało dałeś żeś jest drugi

  • KALIF(2016-01-15 10:10) Odpowiedz 55

    W jakim celu przedrukowujecie te bzdurne sondaże? Przecież nikt normalny nie bierze ich na poważnie. Klub Nowoczesna [TARGOWICA] rusza z ideologiczną ofensywą i proponuje legalizację związków dla mniejszości seksualnych. Przedstawiciele organizacji pozarządowych zostali zaproszeni przez klub Ryszarda Petru do konsultacji społecznych w tej sprawie. Była posłanka Janusza Palikota Anna Grodzka podkreśliła, że „to jest bardzo ważne dla całego ruchu LGBT”

  • Realista(2016-01-15 12:30) Odpowiedz 45

    Tak trzymać, kierunek prawidłowy. Aferzyści z PO i fanatycy z PIS na śmietnik historii ! (jak AWS)

  • bury rydz(2016-01-15 11:26) Odpowiedz 32

    o braku wiarygodności tego sondażu niech świadczy 2% dla ZSL. Gdyby MB choć trochę znał realia na prowincji, to wiedziałby ile tej pijawki siedzi w tzw. Polsce powiatowej na wygodnych i niewymagających stołkach. A siedzi tyle, że razem z rodzinami zawsze dadzą te 5%.

  • Zrozumieją to dopiero ... po KOŁEM HISTORII(2016-01-15 15:00) Odpowiedz 31

    Zbliża się powoli czas, gdy ... POLACY pogonią neo-BOLSZEWIKÓW z PIS ... do SMIETNIKA HISTORII.

  • ras(2016-01-15 11:31) Odpowiedz 20

    dlaczego w Polsce nie ma partii liberalnej ekonomicznie( ale bez przesady), i lekko (zaznaczam tylko lekko) konserwatywnej światopoglądowo (związki mniejszościowe nie, imigranci nie, ale i kościół nie)

  • przeiwielebny(2016-01-26 16:54) Odpowiedz 00

    kasztanka naczelnika przemieniła się w kota ale lubi pedałow