statystyki

Trzaskowski: PiS idzie po bandzie. Wyrzucanie i weryfikacja dziennikarzy jak za stanu wojennego

13.01.2016, 11:49

„To, co się dzieje w TVP, to pójście po bandzie. Nominuje się najbardziej kontrowersyjnego polityka związanego z PiS, żeby był prezesem. Zaczyna się od wyrzucania dziennikarzy i weryfikacji, jak za stanu wojennego” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, Rafał Trzaskowski z PO , proszony przez słuchaczy o komentarz do zmian w TVP

Reklama


Reklama


„Jacka Kurskiego uważam za osobę inteligentną, nie odmawiam mu doświadczenia, ale ta nominacja jest czystą prowokacją. Po tym, co Kurski mówił o Kaczyńskim, będzie musiał być jeszcze bardziej katolicki, niż papież” – komentuje.

Trzaskowski dodaje, że kiedy Platforma doszła do władzy, to w telewizji publicznej zawsze był rodzaj konsensusu. „Pojawiali się ludzie związani z polityką, ale nie było wpływu i ręcznego sterowania programem. Była próba dopuszczania innych głosów do debaty” – mówi polityk.

Reklama


Źródło:RMF FM

Reklama

  • Brawo(2016-01-13 12:24) Odpowiedz 164

    PiS dobrze robi !

  • KALIF(2016-01-13 12:33) Odpowiedz 135

    Jego idolem jest Szczęsny-Potocki. Rządy Tuska były rządami jawnych zdrajców Trzaskowski ty nie wiesz co to był stan wojen ty spadkobierco ruskich okupantów Oj panie Trzaskowski!! Kto pod kim dołki kopie ,ten sam w nie wpada! A może to tak trzeba, żeby przy okazji, Komisja Europ. dowiedziała się o waszych aferach ,szwindlach i nie przestrzeganiu prawa!! WIARA, RODZINA, WŁASNOŚĆ – to są trzy sfery wartości, których bezpieczeństwo jest podstawowym wyznacznikiem wartości każdego państwa i patriotyzmu każdego polityka.

  • KALIF(2016-01-13 12:47) Odpowiedz 125

    Krokodyle łzy samozwańczego "Volksdeutscha" Polskojęzyczny dziennikarz i politycy pisze do niemieckiej gazety. Skarży tam na Polskę. Twierdzi, że łamana jest demokracja, opozycja prześladowana, wolność mediów niszczona, praworządność deptana. Wzywa Niemców do tego, by nie milczeli. Prosi instytucje europejskie o interwencje. Trzaskowski Pytany, czy uważa, że Niemcom mniej wolno w napominaniu Polski, powiedział: "Nie, nie uważam. Niemcy są naszym najbliższym partnerem" - stwierdził, przyznając zatem, że Niemcy mogą nas swobodnie "napominać". O przypominaniu Niemcom o zbrodniach popełnianych na Polakach i Żydach w Polsce Trzaskowski stwierdził: "Uważam, że wytykanie im błędów historycznych w tej chwili jest całkowicie kontrproduktywne, niczemu nie służy". Gdy redaktor przypomniał mu, że chodzi chyba nie obłędy, ale o zbrodnie, ten odparł: "Okej, zbrodni, błędów". Czy trzeba jeszcze czegoś więcej, by stwierdzić, że Platforma Obywatelska.... to nie jest partia polska?

  • ZaPOmniał wół ? ...(2016-01-13 13:29) Odpowiedz 115

    Czyż weryfikacje, wyrzucanie z pracy , zabieranie emerytur , odpowiedzialność zbiorowa to nie jest dzieło PełO ?

  • Trzaskowski to idiota. Dlaczego szpryngier(2016-01-13 12:56) Odpowiedz 76

    cytuje durnia? Jak szpryngiery będą potrzsaskiwać, to Kaczyński zostanie Pol Potem, a procesy będą dwudziestosekundowe.

  • Bert(2016-01-13 20:24) Odpowiedz 72

    "PO bandzie" - to dobre określenie. Resortowe dzieci mieszczą się w pojęciu.

  • Inspektor Pracy(2016-01-13 22:59) Odpowiedz 62

    Po bandzie ? jak za stanu wojennego? - no to porównajmy "elastyczny czas pracy obecnie ! to nie skoszarowanie pracowników za Stanu Wojennego a i dyzury domowe darmowe art 151 ze znaczkiem 5KP powszechnie już stosowany to nie oficjalne Niewolnictwo Ekonomiczne , a praca od 15 roku zycia do 67 roku zycia lub wyrzucenie z pracy za lekarski brak zdolności starczej -to nie Narodowy Obóz Pracy? A odliczanie wszelkiej absencji art 12 Ustawy POdmostowej a niezaliczanie czasu ponadustawowego ,a dzialanie Ustawy wstecznie po świadczeniu tej pracy to nie Stan Wojenny> ja go pamiętam i umię porównać subtelnie zawinięte gówn.,w POmylony papierek z tamtym okresem grubiaństwa . Niczym się nie róznia.

  • KALIF(2016-01-13 12:33) Odpowiedz 55

    Jego idolem jest Szczęsny-Potocki. Rządy Tuska były rządami jawnych zdrajców Trzaskowski ty nie wiesz co to był stan wojen ty spadkobierco ruskich okupantów Oj panie Trzaskowski!! Kto pod kim dołki kopie ,ten sam w nie wpada! A może to tak trzeba, żeby przy okazji, Komisja Europ. dowiedziała się o waszych aferach ,szwindlach i nie przestrzeganiu prawa!! WIARA, RODZINA, WŁASNOŚĆ – to są trzy sfery wartości, których bezpieczeństwo jest podstawowym wyznacznikiem wartości każdego państwa i patriotyzmu każdego polityka.

  • StAAbrA(2016-01-13 21:12) Odpowiedz 54

    Trzaskowski trzaska dziobem , jak jaki Żyrinowski , nie przymierzając . Ale młody jest , i kariera sprzedawczyka jeszcze przed nim , więc swoje wpisowe musi wybecalować co do grosza . Za to , na listę ponińskich , już sobie zapracował . Z nawiązką .

  • Dziennikarz(2016-01-13 18:07) Odpowiedz 31

    Ciemny lud wszystko kupi. Nieprawdaż?

  • czytelnik(2016-01-14 09:30) Odpowiedz 11

    czyzby Trzaskowski nie widział, że ci dziennikarze to byli tubą PO