statystyki

Orban w wywiadzie: Więcej szacunku dla Polaków, bo na to zasługują

08.01.2016, 09:07; Aktualizacja: 08.01.2016, 09:24

Węgry nigdy nie poprą ewentualnych sankcji unijnych przeciwko naszemu krajowi. Zapewnił o tym premier Viktor Orban w porannym wywiadzie dla węgierskiego radia publicznego. "Więcej szacunku dla Polaków, bo na to zasługują" - powiedział Orban.

Reklama


Reklama


Wprowadzenie sankcji wobec jednego z krajów Unii Europejskiej wymaga jednomyślnej zgody pozostałych. Dwa dni temu premier Węgier spotkał się w Niedzicy z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Jeszcze w tym miesiącu z oficjalną wizytą do Budapesztu ma udać się premier Beata Szydło.

W tym samym wywiadzie Viktor Orban mówił też, Unia Europejska powinna ustanowić nową "linię obrony" na północnej granicy Grecji, ponieważ porozumienie zawarte z Turcją nie powstrzyma setek tysięcy imigrantów probujących dostać się do Europy

Jego zdaniem, w tym samym celu trzeba przyjąć Bułgarię do Strefy Schengen, natomiast Macedonia powinna otrzymać znaczące wsparcie finansowe i logistyczne.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • KALIF(2016-01-08 09:34) Odpowiedz 202

    Nareszcie Polskę nie reprezentuje do cna skorumpowana esbecka banda . Przez 26 lat niszczyli Polskę we wszystkich obszarach, pijąc wódę i rozmawiając o polskiej nienormalności WSTAJEMY Z KOLAN I NIE MAMY DROGI ODWROTU w rękach wszystkich Polaków leży wybór drogi, wspólny los i nasza przyszłość. Perspektywa widzenia z pozycji kolan jest krótka, gdy wstaniemy, zmienia się ona automatycznie.

  • to się od wieków nazywa przyjażnią,a choduje się(2016-01-08 09:28) Odpowiedz 102

    wroga w kraju,ale skrzydła mu podcięto i może tylko się skarżyć i wypłakiwać przed ludem za swoje uczynki dla ludu.....

  • Brawo PIS(2016-01-08 11:58) Odpowiedz 60

    Popatrzcie jaka ironia losu. Za Komuny obecny tzw "elastyczny czas pracy" nazywał się "skoszarowaniem". Wszystkie systemy różnią się formą. Skutkami działania już nie. POmyleńcy którzy taką formę wymyślili w prawie pracy nie różnią się wiele od Komunizmu.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama