statystyki

Leszek Miller: Merkel ściągnęła zagrożenie na całą Europę

14.11.2015, 12:33; Aktualizacja: 14.11.2015, 12:42
Angela Merkel

Angela Merkelźródło: PAP/EPA

Angela Merkel jest największym szkodnikiem Europy - tak o kanclerz Niemiec powiedział Leszek Miller. Szef SLD postawił znicz przed ambasadą Francji i złożył kondolencje rodzinom zmarłych w atakach terrorystycznych.

reklama


reklama


Na pytanie dziennikarzy o politykę wobec uchodźców Leszek Miller ostro ocenił Angelę Merkel. Jego zdaniem, poprzez swoją nieprzemyślaną politykę kanclerz Niemiec ściągnęła zagrożenie na całą Europę. Polityk SLD przypomniał, że nikt nie pytał rządów i społeczeństw kajów UE, czy życzą sobie masowego napływu imigrantów.

W piątkowy wieczór z rąk terrorystów zginęło w Paryżu co najmniej 127 osób. Za atakami stoi Państwo Islamskie. 

reklama


Źródło:IAR

reklama

  • prawda.(2015-11-15 19:28) Odpowiedz 20

    Ludność niemiecka ma zakaz krytykowania uchodźców, grozi im za to więzienie i kary pieniężne. Niemiecki rząd, media i policja nie służą swemu narodowi ale islamowi http://www.wykop.pl/ramka/2855851/za-podburzanie-przeciw-imigrantom-5-tys-euro-grzywny-lub-120-dni/

  • ewalew(2015-11-14 21:33) Odpowiedz 20

    Nie przepadam za Millerem. Ale z dzisiejszą jego wypowiedzią zgadzam się w 100%.

  • Ron(2015-11-14 20:43) Odpowiedz 10

    Stracił pozycję, odzyskuje rozum. Tylko czy on pytał Polaków czy wolno mu wysyłać wojsko aby pomagać rozpieprzyć dobrze funkcjonujący Irak? A przecież to od tamtej agresji wszystko się zaczęło.

  • prawicowy(2015-11-14 23:04) Odpowiedz 10

    Raczej rzadko się z nim zgadzałem do tej pory, ale tym razem...Panie Miller szacun !

  • a(2015-11-14 15:45) Odpowiedz 10

    No niezupełnie p. L. Miler. Za powstanie państwa islamskiego odpowiadają USA, Anglia. Francja, Norwegowie, Szwedzi a i Polska. Wierna służka Waszyngtonu, NATO. Nie trzeba było obalać aktualnej władzy w krajach arabskich. Zawsze rządzą najsilniejsi bandyci /to kraje arabskie, Moskwa lub najwięksi psychopaci, złodzieje i oszuści w jednym to USA, Anglia, Watykan, Semici itd.
    Jesteś p. Leszku M. takim samym zerem jak L. Ziobro, a on dopiero pokaże na co go stać, w imię sprawiedliwości ma się rozumieć.

  • Autor:(2015-11-14 12:58) Odpowiedz 10

    Miller gada Palikotem. Jaki jest logiczny związek z Merkel Państwem Islamskim i wojna w Syrii? Jeśli juz to pretensje do USA za zdestabilizowanie Syrii.

  • Najprawdziwszy Polak(2015-11-15 00:55) Odpowiedz 10

    I już wiadomo gdzie stoi Leszek Miller,oczywiście on stał tam już od dawna i nie chciał się zbytnio chwalić ale teraz już wypada,więc Leszek Miller stoi tam gdzie stoi USrael

  • ja wogóle nie rozumię polityki niemiec w UE ......(2015-11-15 10:14) Odpowiedz 10

    polacy pomimo wejscia do UE,musieli dwa lata czekać aby zezwolono im na pracę w niemczech.Zaś romowie po zasiłki unijne do anglii pojechali od zaraz i otrzymują do dziś---pytam w imię jakiej idei?przecież UE w swoich hasłach ma równość i sprawiedliwość społeczną,którą właśnie widać.Uchodżcy potraktowali UE jak szopę w której można się skryć i żądać jak romowie którzy pracą nie schańbili się od urodzin wszelkiego dobrobytu.Zamknąć granice państw UE i zrobić porządek z wszelkiej maści ludzi zbędnych a resztę zamknąć w obozach przejściowych i nauczyć ich pracy i solidarności obywatelskiej w Europie,wtedy zrobi się pusto od uchodżców i unormuje życie w UE.

  • Opolanin(2015-11-14 20:51) Odpowiedz 10

    Zwykli Niemcy są zachwyceni ttą wypowiedzą. Aż przyjemnie ppoczytać Die Welt.

  • edek(2015-11-15 09:11) Odpowiedz 10

    Miller nie powiedzial nowiny ,wszyscy wiemy ze to przez Merkel gina ludzie cywilni i ma krew na rekach

  • mich(2015-11-15 07:18) Odpowiedz 00

    Najprawdziwszy Polak zastanów sie lepiej gdzie ty stoisz zanim ci poderżną gardło miłosnicy jedynego boga

  • Arnold(2015-11-15 10:42) Odpowiedz 00

    Zawsze uważałem Leszka Millera za najrozsądniejszego polskiego polityka. Chylę głowę przed Panem. Mam nadzieję , że jeszcze wróci Pan do polityki nie jako komentator lecz jako działacz..

  • Zapomniał już ...(2015-11-14 13:42) Odpowiedz 00

    ... kto wysłał wojsko do Iraku ? ...

  • Ma rację, o czym zresztą(2015-11-14 13:31) Odpowiedz 00

    wiele osób mówiło przed nim. Merkel otworzyła UE przed wszystkimi. Dzięki temu islamska partyzantka przeniosła się do europejskich miast.

  • Polska pomoc ?(2015-11-16 14:08) Odpowiedz 00

    Jezeli Merkel zle zrobila , ze odciazyla Grecje i Wlochy , które od 2012 roku same ponosily ciezar tak wielkiej liczby uchodzców , to gdzie byla Polska i kiedy ona kiedykolwiek i w jaki sposób pomogla przez tyle lat tym krajom ??

  • obserwator(2015-11-14 15:38) Odpowiedz 00

    akurat w tym ma rację

  • figit(2015-11-15 13:20) Odpowiedz 00

    Miller ma rację. Szkoda, ze nie jeste w parlamencie, bo to jedyny polski polityki, który zna się na tym co robi.

  • 321(2015-11-15 11:15) Odpowiedz 00

    Panie miler, to pan przyczynił się też do powstania Państwa Islamskiego. pan też jest za to winien. Dlatego od tamtej pory (agresji na Irak) nie głosuje na SLD.

  • guru122(2015-11-14 22:09) Odpowiedz 00

    Był Saddam, trzymał wszystko za buzię, USmańcy pod wodzą Buszmena obalili Saddama, wszystko rozlazło się jak g między palcami i mamy ISIS.