statystyki

Jurek: Sikorski jako marszałek to zapowiedź walki z opozycją

21.09.2014, 09:22; Aktualizacja: 21.09.2014, 09:23

Marek Jurek jest zaniepokojony zmianami na najwyższych szczeblach władzy. Jego zdaniem ani Radosław Sikorski jako marszałek Sejmu, ani Ewa Kopacz jako premier to nie są właściwe osoby do pełnienia tych funkcji.

reklama


reklama


Prezes Prawicy Rzeczpospolitej ocenił w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową, że wybór Radosława Sikorskiego na marszałka Sejmu to zapowiedź walki z opozycją. Zdaniem europosła niepokojące jest to, że człowiek, który zapowiadał, iż w Sejmie opozycja będzie niszczona przy pomocy komisji śledczej, ma zostać marszałkiem i nadzorować prace tej komisji. "Bardzo żałuję, że minister Sikorski nie wykorzystał możliwości żeby wycofać się z tych słów" - powiedział Marek Jurek.

Europoseł krytykuje także przyszłą premier Ewę Kopacz i zarzuca jej, że w 2008 roku, jako minister zdrowia, przyczyniła się do znaczącego obniżenia poziomu ochrony życia poczętego. Lider Prawicy Rzeczpospolitej podkreślił, że gabinet Ewy Kopacz to rząd przedwyborczej konsolidacji Platformy Obywatelskiej.

reklama


Źródło:IAR

reklama

  • Zapowiedź "walki" w sejmiez z opozycją ...(2014-09-21 11:35) Odpowiedz 00

    A czemu nie ... ?
    jeśli efektem jej będzie coś pozytywnego dla Społeczeństwa i dla Polski !
    W ostateczności jest jeszcze Prezydent RP, który dla ostudzenia ..."gorących głów"
    może wprowadzić wypróbowany wariant uspakajania ... pOSŁÓW przez Piłsudskiego w II RP.

  • Zapowiedź "walki" w sejmiez z opozycją ...(2014-09-21 11:39) Odpowiedz 00

    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
    ...

  • Zapowiedź "walki" w sejmiez z opozycją ...(2014-09-21 11:42) Odpowiedz 00

    Rozmawiałem z sąsiadem. Powiedział mi że może jeść nawet chleb ze smalcem byle tylko Tusk rządził dalej. Bo jak Kaczor przyjdzie to szambo. Nawet zgodziliśmy się mieszkać w baraku, bo nie mamy na czynsz. Ale ten straszny Kaczor to taka zaraza. A to że sobie coś tam ukradli nasze chłopaki z PO czy z PSL, to są nasi i już, my możemy kraść, nieważne każdy kradnie. Sąsiad puścił mi TVN i dał Wyborczą i tam napisali że najważniejsze żeby PO rządziła. Obaj w to wierzymy, i do śmierci będziemy głosować na Tuska!!!

  • taka jest prawda(2014-09-21 12:15) Odpowiedz 00

    jak PO było w opozycji, to walka opozycja była łamaniem demokracji... teraz już nie, bo takie są standardy PO

  • do 2,3,4 - Krótko !!!(2014-09-21 14:14) Odpowiedz 00

    SPADAJ ... PRZYGŁUPIE - ofiaro pękniętego kond... ?
    znany i zwany na forach jako Wiktor Zagórski ... z Lubina
    Jak przestaniesz ćpać ... MÓZGOTRZEP,
    To może wtedy da się z Tobą rozmawiać po ludzku ,
    nawet uwzględniając Twoją ... nieuleczalną przepuklinę MÓŻDŻKA

  • do 5(2014-09-21 14:38) Odpowiedz 00

    znowu wklejasz stały tekst głup.ku z zawodówki.
    I cofasz się intelektualnie... skad ty bierzesz słowa "mózgotrzep" i "ofiara peknietego kondona".
    Tak do ciebie mówili koledzy na warsztatach w zawodówce?
    Jestes jak ten Walduś Kieopski.
    Zal mi cie

  • do 5(2014-09-21 14:41) Odpowiedz 00

    jaz wykle ni enapiszesz nic na temat artykułu... wiem, wiem.. sam nie potrafisz, a koledzy z PO cie zostawiłi samego.
    Tylko uważaj zebyś nie dostał zawału ze złości...no i ucz się..nie poprzestawaj na zawodówce Waldusiu Kiepski.

  • do 5(2014-09-21 14:45) Odpowiedz 00

    a ty umiesz rozmawiać?
    wiesz co to rozmowa?
    Przeciez ty matołku wklejasz tylko jeden tekst.
    Nie jesteś w stanie dyskutować na temat artykułu...może zdaj mature?

  • KALIF(2014-09-21 15:31) Odpowiedz 00

    radek nie nadaje się nawet na oddżwiernego

  • do 5(2014-09-21 16:27) Odpowiedz 00

    no trollu z zawodówki... poszczekaj jeszcze!
    Wklej ten sam tekst ... śmiało

  • do 5(2014-09-21 22:29) Odpowiedz 00

    wpadnie takie głupie ****** z PO wklei tekat na poziomie debila z zawodówki i milczy.. ot głupek z PO.
    Skad ty się śmieci.u wziąłeś?