statystyki

Nagranie z wyjazdu polityków PiS na Podkarpacie: Lipiński pijany, Hofman wulgarnie żartuje

09.09.2013, 08:30; Aktualizacja: 09.09.2013, 08:36
  • Wyślij
  • Drukuj

źródło: youtube.com Nagranie z wyjazdu polityków PiS na Podkarpacie opublikowane przez "Wprost"

"Wprost" dotarł do filmu z wyjazdowego posiedzenia klubu PiS na Podkarpaciu, na którym Adam Hofman żartobliwie chwali się pracownicom biura klubu wielkością swojego penisa. Mariusz Błaszczak już zapowiedział, że rzecznik PiS zamierza pozwać tygodnik do sądu.



Oficjalnie politycy PiS przybyli na Podkarpacie na wyjazdowe posiedzenia klubu PiS - a faktycznie, by wspierać kandydata partii Zdzisława Pupę w wyborach uzupełniających do Senatu. Przy okazji odbywały się różnego rodzaju imprezy towarzyszące, na których parlamentarzyści PiS nie stronili od alkoholu.

"Wprost" opublikował nagranie z hotelu Rado pod Mielcem, gdzie w sobotnią noc bawiła się część polityków PiS, w tym m.in. Adam Hofman, Dawid Jackiewicz, Tomasz Kaczmarek (znany jako „agent Tomek”) i wiceprezes partii Adam Lipiński.

Politycy mieli świadomość, że są filmowani, ale nie czuli się skrępowani tym faktem. Na jednej ze scen widać, jak Adam Hofman głośno rozmawia z pracownicami biura klubu.

- A niby gdzie to usłyszałaś? - mówi rzecznik PiS do jednej z pracownic. - Różne rzeczy można rozwiać plotki… Ale byś musiała to udowodnić.

- Ale ty powiedziałeś… - ripostuje kobieta. – Adam, to nie ja powiedziałam!

- Z tego wyciągnęłaś wniosek: „Masz małego penisa”? No to już na moją dumę… „Wyciągnij i pokaż”.

- Nie! - krzyczy kobieta i odchodzi.

Mariusz Błaszczak w rozmowie z "Wprost" przyznał, że za pobyt polityków w Mielcu płacił klub parlamentarny, który finansowany jest przede wszystkim z pieniędzy Kancelarii Sejmu, czyli środków publicznych.

Dzisiaj przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w radiowej Jedynce zaznaczył, że Hofman zamierza pozwać tygodnik "Wprost" do sądu. Dodał, że Hofman wyda dziś oświadczenie w tej sprawie. Zdaniem Błaszczaka, autorzy artykułu musieli korzystać ze sprzętu do inwigilacji. Według polityka, trzeba być przygotowanym na to, że jeśli PiS będzie zagrażał układowi władzy, to tego typu publikacji może być więcej.




Źródło:Media

Komentarze: 24

  • 1: Michał z IP: 95.51.103.* (2013-09-09 08:58)

    Skąd te emocje? Przecież nie mieli nic przeciwko nagraniom ze spotkania polityków PO i zarcików na temat pisiorów.

    Typowa logika Kalego:

    Kali ukraść krowa - dobrze.
    Kalemu ukraść krowa - źle.

  • 2: ha.ha z IP: 37.30.85.* (2013-09-09 10:04)

    Widać ,że Hofman lubi kobiety,poleciał za babą. co na to żona? .gdzie już jej naklepał parę dzieci. normalnie niekontroluję jak napiję SIĘ, jak mu nie wstyd teraz stanąć za prezesem.A tEN Błaszcz\zyk do sądu zaraz poleci .MASZ czarno na białym . INWILIGUJĄ GO, TO nie rócie pokazówy młode niewyrzyte byki cyrku. jak Was wybierać do sejmu .przepijecie Polske .jedni sprzedają a Ci co przyjdą przepiją i rozhulają z babami..

  • 3: wjw z IP: 87.248.76.* (2013-09-09 10:11)

    Nic nowego.
    Po II wojnie rządziła krajem hołota bez dyplomów uczelni a teraz je ma (z wyjątkami). Obecnie za to nie ma żadnych hamulców.

  • 4: Morał z IP: 89.76.79.* (2013-09-09 10:19)

    Przy korycie taka sama trzoda jak i wszędzie.

  • 5: Zwykly filmik bez konkretow,prowokacja PO z IP: 188.47.105.* (2013-09-09 10:40)

    Przeciez na tym filmie nic nie ma zlego,czy cos widac takiego?,zwykle zarty ludzkie.Antypolski tygodnik "Wprost' z nienawscia do polskosci probuje rozbic Narod,wiec nakreca z daleka fimiki,ktore tak naprawde nic nie pokazuja.Lewacko-liberlana s,winiania jest wsciekla,ze przegrywa,co potwierdzily wybory podkarpackie.Gdyby tak ludzie zobaczyli co wyprawiaja z Polska,jak sprzedaja polska suwerennosc obcej agneturze,jak likwiduja narodowy majatek,na ktory pracowaly wiekowe pokolenia.Gdyby tak sfilmowac lewacko-liberalnych bandytow,jak sie bawia z dziwkami,ze zboczencami,to dopiero by swiat ujrzal sodome i gomore.

  • 6: KALIF z IP: 77.114.88.* (2013-09-09 11:14)

    "Platformo, bujaj się!" Śląska radna PO odchodzi z partii i nie zostawia suchej nitki na Platformie: "Potraktowali Polskę jak wojenny łup, jak dziwkę"
    W liście wśród wielu pretensji i rozczarowań Połedniok wymienia między innymi to, w jaki sposób PO działa na Śląsku.
    Na Śląsku zniszczono prawie wszystko za co się PO zabrała (przegrane Euro 2012, rozgrzebany Stadion Śląski, zbankrutowana kolej). Ekipa T. Tomczykiewicza wzorowała się na Tusku – swoim mistrzu – obiecują ile wlezie. Wyszło jak zwykle…
    - ubolewa radna.
    I przekonuje, jak boleśnie rozczarowała się Platformą:
    Wstępowałam do niej kilka lat temu pełna młodzieńczej nadziei – przepełniona ufnością i radością na lepsze jutro, ba, lepsze dziś… Miałam marzenia o rozwoju, budowie lepszej – dostatniej Polski – marzenia o lepszym życiu dla nas wszystkich
    - tłumaczy.
    Tymczasem ocena Platformy może być jednoznaczna. Nawet przez osobę mocno związaną z partią i wierząca ugrupowaniu i jego politykom:
    ONI zachowali się jak typowi zwycięzcy najeźdźcy. Siłą chcieli wziąć wszystko, a Polskę potraktowali jak zwykły wojenny łup – JAK DZIWKĘ, z którą się robi co chce – nawet wbrew jej woli, którą się oszukuję, znieważa i wykorzystuje do własnych partykularnych interesów
    - pisze Połedniok.

  • 7: Elita PIS-owska z IP: 176.102.178.* (2013-09-09 11:57)

    Kaczyński spuścił OGARY ... ze smyczy, no to poszły ...w las (rozmieć: ...
    w "tango" - na gorzałę i na baby).

  • 8: NIEZALEZNA z IP: 188.47.105.* (2013-09-09 12:08)

    PO do Brukseli na fundament unijnego kibla

  • 9: TROCKI z IP: 89.231.213.* (2013-09-09 12:36)

    JAD DLA MNIE TO ZWYKŁA CHOŁOTA. IM SIĘ WYDAJE, ZE JUŻ RZDZĄ I DZELĄ.
    KAŻDY OBYWATEL, CZO TO POLITK, CZY ZWYKŁY KOWALSKI, Z TAKIM OSOBISTYM UROKIEM, JEST DLA BYFONEM, BY NIE RZEC, BYDŁEM.

  • 10: aaaaaaaa z IP: 79.190.238.* (2013-09-09 12:56)

    to był Big Brawer 18...no i co po...