statystyki

Nagranie z wyjazdu polityków PiS na Podkarpacie: Lipiński pijany, Hofman wulgarnie żartuje

09.09.2013, 08:30; Aktualizacja: 09.09.2013, 08:36

Nagranie z wyjazdu polityków PiS na Podkarpacie opublikowane przez "Wprost" źródło: youtube.com

"Wprost" dotarł do filmu z wyjazdowego posiedzenia klubu PiS na Podkarpaciu, na którym Adam Hofman żartobliwie chwali się pracownicom biura klubu wielkością swojego penisa. Mariusz Błaszczak już zapowiedział, że rzecznik PiS zamierza pozwać tygodnik do sądu.

Reklama


Reklama


Oficjalnie politycy PiS przybyli na Podkarpacie na wyjazdowe posiedzenia klubu PiS - a faktycznie, by wspierać kandydata partii Zdzisława Pupę w wyborach uzupełniających do Senatu. Przy okazji odbywały się różnego rodzaju imprezy towarzyszące, na których parlamentarzyści PiS nie stronili od alkoholu.

"Wprost" opublikował nagranie z hotelu Rado pod Mielcem, gdzie w sobotnią noc bawiła się część polityków PiS, w tym m.in. Adam Hofman, Dawid Jackiewicz, Tomasz Kaczmarek (znany jako „agent Tomek”) i wiceprezes partii Adam Lipiński.

Politycy mieli świadomość, że są filmowani, ale nie czuli się skrępowani tym faktem. Na jednej ze scen widać, jak Adam Hofman głośno rozmawia z pracownicami biura klubu.

- A niby gdzie to usłyszałaś? - mówi rzecznik PiS do jednej z pracownic. - Różne rzeczy można rozwiać plotki… Ale byś musiała to udowodnić.

- Ale ty powiedziałeś… - ripostuje kobieta. – Adam, to nie ja powiedziałam!

- Z tego wyciągnęłaś wniosek: „Masz małego penisa”? No to już na moją dumę… „Wyciągnij i pokaż”.

- Nie! - krzyczy kobieta i odchodzi.

Mariusz Błaszczak w rozmowie z "Wprost" przyznał, że za pobyt polityków w Mielcu płacił klub parlamentarny, który finansowany jest przede wszystkim z pieniędzy Kancelarii Sejmu, czyli środków publicznych.

Dzisiaj przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w radiowej Jedynce zaznaczył, że Hofman zamierza pozwać tygodnik "Wprost" do sądu. Dodał, że Hofman wyda dziś oświadczenie w tej sprawie. Zdaniem Błaszczaka, autorzy artykułu musieli korzystać ze sprzętu do inwigilacji. Według polityka, trzeba być przygotowanym na to, że jeśli PiS będzie zagrażał układowi władzy, to tego typu publikacji może być więcej.

Reklama


Źródło:Media

Reklama

  • Morał(2013-09-09 10:19) Odpowiedz 00

    Przy korycie taka sama trzoda jak i wszędzie.

  • no koment(2013-09-09 15:30) Odpowiedz 00

    ale sie narobilo, wezta sie ogarnijta !

  • Konrad(2013-09-09 22:04) Odpowiedz 00

    Zupełnie nie rozumiem tej awantury.Przecież wszyscy politycy posługują się wyszukanym słownictwem,chleją wódę ... Nikt nie ma prawa na nikogo się obrażać.Najbardziej smutne jest to,że to wszystko odbywa się na koszt podatników.

  • Seer(2013-09-09 22:00) Odpowiedz 00

    HO HO HO... to tera żarcik z platfusków i ganitaliów anulki grodzkiej bo jak nie to nikt nie uwierzy w chwyt "za brzytwę" :)

    Dawajcie redaktorzyny pokażcie zabawy anulki z klejnotami :) wszyscy się POsmiejemy

  • jestesciezalosni(2013-09-09 20:49) Odpowiedz 00

    ... PO rozpuściła swoje pieski w teren. Wprost, TVN, Gazeta Wyborcza wymyśla "na gwałt" nowy temat. A tu co... - paru chłopa opija klęskę PO PSL na Podkarpaciu. Rzeczywiście nius na miarę nacjonalizacji OFE, 25 mld utopionych niewiadomo gdzie czyli - uwaga: Hofman po wypiciu pół litra.

  • cichodajka(2013-09-09 19:38) Odpowiedz 00

    Hofman panu Prezesowi w niczym nie dorówna-nawet penisa Prezes ma większego.

  • no(2013-09-09 19:24) Odpowiedz 00

    i co tam na tym filmie było nic , wielkie ***** , a i tak pis nie lubie

  • ???(2013-09-09 17:35) Odpowiedz 00

    Ciekawe do czego jeszcze te szubrawe ryżelce się posuną? Może podsłuch w konfesjonale? Cóżeście uczynili bezmyślne lemingi, głosując na to ryże ścierwo?

  • normalka(2013-09-09 16:16) Odpowiedz 00

    i co na tym nagraniu złego to są zwykli ludzie ... popatrze na siebie jak sie zachowujecie po alkoholu albo wystarczy pojechac na wiejski festyn ... albo do jakiejs dyskoteki .. a co im nie wolno ... zazdrościcie im czy jak zwykle zaczniecie narzekać na swój biedny los...

  • No, to o co chodzi?(2013-09-09 16:04) Odpowiedz 00

    Myślałem, że oni coś tam z jakąś Grodzką lub jemu podobną... Tam przecież nic nie ma! Tzw. redaktorom już odbija, czy co?

  • noma(2013-09-09 15:32) Odpowiedz 00

    Co tu jest złego , bo porównując do zachowań obecnej koalicji to to jest zabawa harcerzy. Ciury prasowe nie macie talentu.

  • Morales(2013-09-09 15:30) Odpowiedz 00

    ZLIKWIDOWAC KACZYSTOWSKA SEKTE!!!

  • wjw(2013-09-09 10:11) Odpowiedz 00

    Nic nowego.
    Po II wojnie rządziła krajem hołota bez dyplomów uczelni a teraz je ma (z wyjątkami). Obecnie za to nie ma żadnych hamulców.

  • CZYT(2013-09-09 15:22) Odpowiedz 00

    wprost to jak gazeta wyborcza- SZAMBO

  • doonnek(2013-09-09 15:03) Odpowiedz 00

    POwsko UBecka robota

  • aaaaaaaa(2013-09-09 12:56) Odpowiedz 00

    to był Big Brawer 18...no i co po...

  • TROCKI(2013-09-09 12:36) Odpowiedz 00

    JAD DLA MNIE TO ZWYKŁA CHOŁOTA. IM SIĘ WYDAJE, ZE JUŻ RZDZĄ I DZELĄ.
    KAŻDY OBYWATEL, CZO TO POLITK, CZY ZWYKŁY KOWALSKI, Z TAKIM OSOBISTYM UROKIEM, JEST DLA BYFONEM, BY NIE RZEC, BYDŁEM.

  • NIEZALEZNA(2013-09-09 12:08) Odpowiedz 00

    PO do Brukseli na fundament unijnego kibla

  • Elita PIS-owska(2013-09-09 11:57) Odpowiedz 00

    Kaczyński spuścił OGARY ... ze smyczy, no to poszły ...w las (rozmieć: ...
    w "tango" - na gorzałę i na baby).

  • KALIF(2013-09-09 11:14) Odpowiedz 00

    "Platformo, bujaj się!" Śląska radna PO odchodzi z partii i nie zostawia suchej nitki na Platformie: "Potraktowali Polskę jak wojenny łup, jak dziwkę"
    W liście wśród wielu pretensji i rozczarowań Połedniok wymienia między innymi to, w jaki sposób PO działa na Śląsku.
    Na Śląsku zniszczono prawie wszystko za co się PO zabrała (przegrane Euro 2012, rozgrzebany Stadion Śląski, zbankrutowana kolej). Ekipa T. Tomczykiewicza wzorowała się na Tusku – swoim mistrzu – obiecują ile wlezie. Wyszło jak zwykle…
    - ubolewa radna.
    I przekonuje, jak boleśnie rozczarowała się Platformą:
    Wstępowałam do niej kilka lat temu pełna młodzieńczej nadziei – przepełniona ufnością i radością na lepsze jutro, ba, lepsze dziś… Miałam marzenia o rozwoju, budowie lepszej – dostatniej Polski – marzenia o lepszym życiu dla nas wszystkich
    - tłumaczy.
    Tymczasem ocena Platformy może być jednoznaczna. Nawet przez osobę mocno związaną z partią i wierząca ugrupowaniu i jego politykom:
    ONI zachowali się jak typowi zwycięzcy najeźdźcy. Siłą chcieli wziąć wszystko, a Polskę potraktowali jak zwykły wojenny łup – JAK DZIWKĘ, z którą się robi co chce – nawet wbrew jej woli, którą się oszukuję, znieważa i wykorzystuje do własnych partykularnych interesów
    - pisze Połedniok.