Wałęsa: Projekty prezydenta w sprawie KRS i SN oceniam jako niepoważne

26.09.2017, 13:00; Aktualizacja: 26.09.2017, 13:07
Projekty prezydenta w sprawie Krajowej Rady Sądownictwa i Sądu Najwyższego oceniam, jako niepoważne; dobrze jednak, że cokolwiek robimy - stwierdził w Toruniu b. prezydent Lech Wałęsa, który we wtorek uczestniczył w spotkaniu z młodzieżą w Gimnazjum i Liceum Akademickim.
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (10)

  • Media jeszcze o tym nie wiedzą i go kreują(2017-09-26 13:24) Zgłoś naruszenie 143

    TW Bolek i wszystko jasne

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Leo(2017-09-26 14:15) Zgłoś naruszenie 122

    Młodzież kształcona przez tego "Mędrca Europy" nie osiągnie sukcesów. Macie pecha, drodzy gimnazjaliści.

    Odpowiedz
  • Kapuś to najgorszy sort(2017-09-26 18:49) Zgłoś naruszenie 101

    gorszy tylko UBek stalinowski.

    Odpowiedz
  • Nocna Zmiana chroniła kapusia(2017-09-26 19:13) Zgłoś naruszenie 70

    Naród , który sobie wybiera na prezydenta TW Bolka -konfidenta SB , nie wart wiele, jedyne usprawiedliwienie,. że większość ludzi wtedy była oszukiwana, a rząd Olszewskiego (miał dane o TW Bolek) został pilnie zmieniony (nocna zmiana Ryży+ Bolek i inni zdrajcy)

    Odpowiedz
  • Szanuj się, Bolek! - (2017-09-26 14:13) Zgłoś naruszenie 73

    - "Poważny" człowiek nie powinien oceniać "niepoważnych" projektów!

    Odpowiedz
  • gość(2017-09-26 13:15) Zgłoś naruszenie 66

    "Jestem trochę ociężały, więc kolejne skoki na płot byłyby dla mnie trochę trudne. Moim zdaniem nie nadszedł taki czas i taka potrzeba. Nie wiemy jeszcze sami, o co nam chodzi. Nie wiemy co zrobiliśmy źle, jak to wszystko poprowadzić." - wreszcie warto cytować Pana Wałęsę!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • co racja, to racja(2017-09-26 14:27) Zgłoś naruszenie 28

    Jak zwykle ma Pan rację, Panie Prezydencie.

    Odpowiedz