Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niepokorni, kontrowersyjni - oni chcą reprezentować Polskę w PE

Janusz Korwin-Mikke, lider KNP, walczy o mandat europarlamentarzysty w Rybniku. KNP w swoim programie zdecydowanie sprzeciwia się Unii Europejskiej. - Jeśli uda nam się wejść do Parlamentu Europejskiego, będziemy starali się zniszczyć unijną biurokrację i twardo piętnować jej absurdy - mówi Janusz Korwin-Mikke. Jak dodaje, miejsce w Parlamencie Europejskim znacznie zwiększy możliwości oddziaływania Nowej Prawicy na europejską rzeczywistość.
Janusz Korwin-Mikke, lider KNP, walczy o mandat europarlamentarzysty w Rybniku. KNP w swoim programie zdecydowanie sprzeciwia się Unii Europejskiej. - Jeśli uda nam się wejść do Parlamentu Europejskiego, będziemy starali się zniszczyć unijną biurokrację i twardo piętnować jej absurdy - mówi Janusz Korwin-Mikke. Jak dodaje, miejsce w Parlamencie Europejskim znacznie zwiększy możliwości oddziaływania Nowej Prawicy na europejską rzeczywistość. / ShutterStock
Przedstawieni w tym zestawieniu politycy nie muszą obawiać się tego, że wyborcy nie zwrócą na nich uwagi. Podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014 popularność zapewnia im jednak nie program, ale wyrabiana przez lata "osobista marka".

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej