Wyroki dla szefów gangu pruszkowskiego: 1,5 roku dla "Parasola", "Słowik" i "Bolo" - uniewinnieni

12.09.2012, 10:43; Aktualizacja: 12.09.2012, 19:59

Kary od ośmiu lat więzienia do roku pozbawienia wolności w zawieszeniu wymierzył w środę warszawski sąd okręgowy w procesie członków gangu pruszkowskiego. Kilkunastu oskarżonych, m.in. dawni bossowie grupy Andrzej Z., "Słowik", i Zygmunt R., "Bolo", zostało uniewinnionych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (29)

  • Barbara(2012-09-13 18:15) Zgłoś naruszenie 00

    Jak smutno jest w kraju jak człowiek człowieka sądzi,po co to oceniać od tego jest skład sędziowski Czy jak ktoś odsiedział jak się słyszy z pomówień świadka koronnego i po latach pobytu w areszcie wychodzi to tak kogoś to boli.Każdy ma szansę na zmianę a nie od razu wyrok i co moze kara śmierci ? o jak lubicie ludzie sobie dokuczać.

    Odpowiedz
  • Marek(2012-09-13 18:10) Zgłoś naruszenie 00

    Po tylu latach dopiero wyrok.Nareszcie Pani sędzia znalażła sposób rozwiązać problem w Polsce świadek koronny wystarczy co pokazują w programach o nich ,że brakowało by im życia żeby zeznawać to co im się każe Szok jeszcze gdzie się nie słyszy to jest grzybów po deszczu małych korronych Zgada się dwóch kolesi na współpracę i niewinny człowiek bez dowodów z pomówień ich siedzi.Dramat gdzie prawa człowieka? Ci ludzie jak piszą osiedzieli bardzo duże wyroki z pomówień ,strach przeraża człowieka jak funkcjonować wokół takich ludzi żeby się im nie narazić !

    Odpowiedz
  • Odzyskano mienie ....(2012-09-13 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Jak napisała RP ... 1 zegarek i 500zł w gotówce... bo reszta majatku przepisana na mamusie, kuzynów i braci.

    Ponadto Pani Sedzia tłumaczyła...że to inni ludzie, poprawieni i skruszeni, teraz zapewne zaczną czynic dobro.

    Tak więc - Skazywac wyłacznie Rowerzystów...

    5000 rowerzystów siedzi w wieżieniach...I kosztuje ich utrzymanie jak wyliczono około 8 milionów miesięcznie

    8 milionów !!! za rowerzystę... Zamiast ukarac mandatem powiedzmy 1000 zł lub zajęciem owego roweru. Bo taniej by było zabrac ter rowery na kupe niz trzymać tysiące ludzi

    Odpowiedz
  • co sie dzieje w Polsce(2012-09-13 07:45) Zgłoś naruszenie 00

    Skandal!

    Odpowiedz
  • fred(2012-09-13 07:42) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejny przykład, że w prokuratorze źle się dzieje, a wyrok skandaliczny nie jest tylko wynika z dowodów jakie przedstawiono.

    Odpowiedz
  • młody(2012-09-12 23:19) Zgłoś naruszenie 00

    Rozumiem, że wszyscy komentujący znają doskonale akta sprawy.

    Odpowiedz
  • Ciekawy(2012-09-12 22:25) Zgłoś naruszenie 00

    Wreszcie ktoś w tym "dzikim" kraju zaczyna myśleć. Następnym krokiem powinna być likwidacja sądów i prokuratur, likwidacja więziennictwa, wypuszczenie wszystkich dotychczas skazanych a następnie zniesienie zakazu dostępu do posiadania broni bez ograniczeń, wtedy sprawiedliwość wróci tam gdzie jej należne i niezbywalne miejsce.

    Odpowiedz
  • ADAM(2012-09-12 21:48) Zgłoś naruszenie 00

    W GLOWIE MI SIE TO NIE MIESCI!!! PLATFORMA DO DOMU!!!

    Odpowiedz
  • pytanie(2012-09-12 21:27) Zgłoś naruszenie 00

    Czy Bolo i Slowik beda kandydowac do Sejmu z listy PO?

    Odpowiedz
  • hahaha(2012-09-12 21:26) Zgłoś naruszenie 00

    POLACY , NIC SIE NIE STALO..hahahah

    Odpowiedz
  • xxx(2012-09-12 21:26) Zgłoś naruszenie 00

    No cóż mafia sędziowska sądziła mafię gangsterską . Wynik widać !

    Odpowiedz
  • Żal za ten kraj(2012-09-12 21:11) Zgłoś naruszenie 00

    Lepiej zabijać kraść zastaraszać pobierać haracze, porywać ludzi

    niż np. jechać po przepiciu na rowerze

    czy też otworzyć firmę, i nie ze swojej winy nie zapłaciż zusu albo skarbówce!!!

    dobrze ze Dondzio tak dba o Polskę i nic nie robi z Polskim Zgniłym Sądownictwem

    Odpowiedz
  • obywatel(2012-09-12 20:13) Zgłoś naruszenie 00

    ...kpiny...to jest "polski wymiar sprawiedliwości{"

    Odpowiedz
  • wde(2012-09-12 18:55) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze niech starzy pruszkowscy robią porządek z nową hołotą bo się panoszy

    Odpowiedz
  • nastek(2012-09-12 18:20) Zgłoś naruszenie 00

    To jest pseudo państwo PO/PSL

    Odpowiedz
  • baca(2012-09-12 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    Niebezpieczny to jest Staruchowicz z hasłem :-- "Donald matole twój nierząd obalą kibole ".

    Odpowiedz
  • Zły(2012-09-12 18:09) Zgłoś naruszenie 00

    Czyli można kierować ,za rządów Tuska, gangiem (grupą przestępczą) bez konsekwencji?!!!
    Może to nie był prawdziwy gang? A właściwa grupa przestępcza rządzi?
    Już nikt nie wie jak to jest naprawdę,ale zwykli ludzie maja swoje podejrzenia.
    Czas na rewolucję w wymiarze (nie)sprawiedliwości.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2012-09-12 18:06) Zgłoś naruszenie 00

    To PLatforma spłaca swoje długi wobez elektotaru

    Odpowiedz
  • Zagadka(2012-09-12 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Ile akt musi leżeć na stole sędziowskim by wyrok brzmiał 15 lat ?

    Odpowiedz
  • gg(2012-09-12 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    no i fajnie bo chłopaki będą działać...dalej i może z sądem się troszkę podzielą...?

    Odpowiedz