Zamieszanie wokół JSW to działanie na szkodę spółki? Pawlak: Nie róbcie sobie jaj

21.04.2011, 17:31; Aktualizacja: 21.04.2011, 17:40

Wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak w odpowiedzi na pytanie dziennikarzy, czy publiczne mówienie o opóźnieniu giełdowego debiutu Jastrzębskiej Spółki Węglowej i podsycanie konfliktu poprzez popieranie związków zawodowych, nie jest działaniem na szkodę spółki:

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Telegram z ostatniej chwilki :.................(2011-04-22 06:34) Zgłoś naruszenie 00

  my byli górnicy po 5- letnim super urlopie ,przesyłamy najserdeczniejsze podziękowania Panu J. Buzk.wi i Jego byłemu Rządowi za zafundowanie Nam na koszt społeczeństwa tych urlopów i następnie po tych urlopach bardzo wczesnych ,wysokich emerytur udzielanych górnikom - bez względu na ilość zjazdów pod ziemie.
  Podczas tych urlopów na koszt społeczeństwa zafundował Nam prawo do ,14-pensji,13-pensji, dep. węgl, Barbórki ,świadczeń socjalnych z prawem do wczasów dla całej rodzinny no i oczywiście stawek za dniówki urlopowe ,jak i zaliczalność tego urlopu do normalnego zatrudnienia liczonego do emerytury górniczej .
  Chłopcy za wojsko nawet tak dobrze nie mieli liczonych lat.
  Geniusz nie Premier!
  Naprawdę dziękujemy Panu ,obecnemu Europosłowi za ten dar na koszt społeczeństwa polskiego .Dziękujemy WAM -społeczeństwo ! za to ,ze zgadzasz się na wydłużenie wieku emerytalnego aby na Nas pracować. !!!
  I to wszystko dzięki Jurkowi i to dzięki temu habilitowanemu Liberałowi.
  Mamy nadzieje że podczas swojej owocnej pracy w Europarlamencie załatwi wszystkim Polakom takie super wczasy !!jakich my doświadczyliśmy i emerytur jakich doświadczamy.- Jeszcze raz Jurek -nasz najlepszy przyjacielu -dziękujemy Ci za uradowanie Nam życia.

  Telegram z ostatniej chwilki : W związku z prywatyzacją JSW spodziewamy się kasy za przysługujące Nam akcje . W końcu byliśmy zatrudnieni w górnictwie -ale to już raczej nie Twoja zasługa.

  Odpowiedz
 • jak wyżej...Telegram z ostatniej chwilki :(2011-04-22 06:36) Zgłoś naruszenie 00

  Kto tu robi sobie jaja ze społeczeństwa?

  Odpowiedz
 • tik(2011-04-22 06:57) Zgłoś naruszenie 00

  Wspaniałe podziękowania. Pan Buzek powinien zapaść się ze wstydu w najgłębsze wyrobisko górnicze. To jeszcze małe piwo, bo sędziowie i prokuratorzy, to dopiero mają raj! Oni mają tak zwany stan spoczynku i dostają ostatnio pobraną pensję do końca swoich dni, a potem są nawet redaktorami w gazetach i piszą, a zarobić mogą bez ograniczeń i bez zawieszania bzdurnego stanu spoczynku. Już nawet nie ma co wspominać o mundurowych i tych, co sypiali z dziewczynami i wręczali im pakunki z forsą. Oni wszyscy nie zapłacili nigdy ani złotówki na te swoje przywileje, bo górnik coś tam dał, ale to tylko może pokryć parę procent branych świadczeń. To się nazywa państwo sprawiedliwości społecznej.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie