Marszałek Sejmu odznaczył Rosjan polskimi odznaczeniami

08.05.2010, 21:08; Aktualizacja: 09.05.2010, 08:29

Marszałek Bronisław Komorowski, który pełni obowiązki prezydenta, odznaczył w sobotę w Moskwie Rosjan zasłużonych dla ujawniania prawdy o zbrodni katyńskiej oraz osoby, które brały udział w akcji po katastrofie lotniczej koło Smoleńska.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • pytanie(2010-05-09 07:23) Zgłoś naruszenie 00

    Za zabezpieczenie miejsca katastrofy też wręczył ordery?

    Odpowiedz
  • Łodzianka(2010-05-09 07:49) Zgłoś naruszenie 00

    Ale przyznacie że Komorowski bardzo ! przejoł śię nową rolą (Prezydentury) jaką pełni, Ten pajac wzioł tak bardzo do siebie tę rolę że nie umie o niczym innym myśleć, błazen i tyle!!!

    Odpowiedz
  • Roy(2010-05-09 06:20) Zgłoś naruszenie 00

    ja nie chce takiego służalczego prezydenta

    Odpowiedz
  • obserwator(2010-05-08 21:56) Zgłoś naruszenie 00

    komorowski - no ten to umie wyłącznie dziękować, a krytykują Kaczyńskiego

    Odpowiedz
  • niezdecydowany(2010-05-08 22:13) Zgłoś naruszenie 00

    Boże, ratuj !

    Odpowiedz
  • marianos24(2010-05-09 07:21) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Komorowski tak bardzo spieszył się z tymi odznaczeniami?Moim zdaniem powinien poczekać aż do calkowitego wyjaśnienia zarówno zbrodni katyńskiej jak i katastrofy smoleńskiej.

    Odpowiedz
  • 5 głos to klucz do prawdy.(2010-05-09 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    piaty głos w kabinie istota przyczyny w katastrofy tak powiedział Klich Edmund wywiadzie udzielonemu TVN 24 . pierwszy przecieki ze piaty głos był kobiecy został wykluczony potem był urzędnik Kazana tez został wykluczony . logika zdarzeń układa się z logiczną całość ze presja czasu która była wymogła decyzje o lądowaniu. jeżeli eksperci wojskowi mówią ze ten samolot w takich warunkach nie miał prawa lądować . to już inne hipotezy typu wadliwe lotnisko, złe oznaczenia lotniska nabierają trzeciorzędnym znaczeniom.

    Odpowiedz
  • Łodzianka do S -W nr 9(2010-05-09 19:35) Zgłoś naruszenie 00

    Do S-W a jak określić taką osobę, po tym co on wypowiadał na temat Naszego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, pluł , niemal że w twarz, czy to jest patriotyzm ? dlaczego krytykujesz tego który właśnie krytykuje plugawców !!!

    Odpowiedz
  • S-w(2010-05-09 20:28) Zgłoś naruszenie 00

    Do : 7 i 10.
    Właśnie krytykuję "plugawców" - zapożyczam to wyrażenie od Ciebie.

    Nazwanie kogokolwiek błaznem czy pajacem jest nie na miejscu.
    Marszałek Komorowski wykonuje swoje obowiązki należycie i dlatego zdobywa uznanie u zwykłych obywateli.

    Przykro mi, ale nie przeczytałaś tego artykułu ze zrozumieniem Proszę; poczytaj uważnie. Może zmienisz język.
    Poczytaj co oznacza słowo patriotyzm.

    Odpowiedz
  • S-w(2010-05-09 12:53) Zgłoś naruszenie 00

    Marszałek Komorowski wręczył odznaczenia przyznane przez Prezydenta L.Kaczyńskiego oraz nowoprzyznane (jeżeli to jest właściwe określenie).
    Przykre, ale wielu ww "komentatorów" nie dorasta do pięt Rosjanom z Memoriału, którzy wykazali wielką odwagę i determinację walcząc o prawdę o Katyniu.
    Krytykanci Komorowskiego niestety nie wykazują patriotyzmu, wykonują "robotę" polegającą na pluciu i ubliżaniu. Czy to pomoże J.Kaczyńskiemu w bezwzględnym (z jego strony) zdobywaniu miejsca w pałacu?

    Do: 1.
    Czy możesz rozwinąc ten temat? Ciekawy.

    Odpowiedz
  • olo(2010-05-08 21:34) Zgłoś naruszenie 00

    Ohydne jest to, że Putin chciał, abyśmy przepraszali za poległych czerwonoarmistów i NKWD, tych co zginęli napadając na Polskę w 1920r oraz 17 września 1939r. Podobnie należałoby przeprosić Niemców z Wermachtu i Gestapo za ich poległych żołnierzy, którzy zginęli z rąk Polaków, gdy napadli na nasz kraj 1 września 1939r. okupując nas i mordując do 1945r. W wyniku wspólnej zbrodni nazistów i komunistów oraz zdrady sojuszników, USA z Wielką Brytania, straciliśmy niepodległość na 50 lat od 1939-1989r będąc we władaniu ZSRR. Nie wyobrażam więc sobie palenia tym bolszewikom i hitlerowcom lampek czy zniczy!!! W 1920 komuniści napadli na Polskę. Grabili i mordowali nas, by wprowadzić swoją opętańczą władze ludową w Polsce i całej Europie. Determinacja pod wodzą Piłsudskiego, określana Cudem nad Wisłą, uchroniły nas i Europę przed barbarzyństwem komunistycznym do 1939r. Wystraszona bolszewizmem Europa, krótkowzrocznie pozwoliła wzmocnić się nazistom Hitlera, oraz faszystom włoskim i hiszpańskim, jako antidotum na komunizm. Do 1939r dofinansowany i uzbrojony przez kapitał zachodni Hitler, wchłonął Austrię i Czechosłowację i taktycznie porozumiał się ze Związkiem Radzieckim, napadając na Polskę. Przy ogólnym zdziwieniu Europy, Hitler pokonał Francję, Belgię, Holandię oraz inne kraje Europy, aby wreszcie ruszyć zbrojnie na ZSRR oraz Wielką Brytanię. Jak wiemy skończyło się to w 1945r rozgromieniem nazistowskich Niemiec i faszystowskich Włoch z Japonią przez z USA, ZSRR, Kanadę, Australię wespół z Polakami.

    Odpowiedz