Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca)

Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca) - nowoczesne forum mające na celu zgromadzenie przedstawicieli bardzo różnych środowisk, bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną w Polsce. Obok menedżerów zarządzających publicznymi i prywatnymi placówkami, do udziału w sesjach zaproszeni zostali reprezentanci władzy samorządowej, przedsiębiorcy, naukowcy, politycy oraz towarzystwa medyczne. Tak zróżnicowany dobór gości pozwoli na znalezienie realnych rozwiązań dla polskiej służby zdrowia.


Źródło: Informacja prasowa

Artykuł z dnia: 2016-04-21, ostatnia aktualizacja: 2016-04-21 11:25

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.