Forum Rynku Zdrowia

Forum Rynku Zdrowia to doroczne spotkanie decydentów, polityków, przedstawicieli szeroko rozumianej branży medycznej - osób mających realny wpływ na zmiany w systemie opieki zdrowotnej. Jeden z najważniejszych projektów konferencyjnych dotyczących kluczowych wyzwań dla sektora medyczno-farmaceutycznego w Polsce.

Forum Rynku Zdrowia stało się̨ jedną z najbardziej prestiżowych, publicznych i wielowątkowych debat o systemie ochrony zdrowia w naszym kraju, gromadzącą co roku ponad 1000 uczestników.

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2018-08-20, ostatnia aktualizacja: 2018-08-20 10:50

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.