Wałęsa: Kiedy przestanie działać populizm, będzie ruch dla opozycji

26.10.2016, 20:57; Aktualizacja: 26.10.2016, 21:09
Były prezydent RP Lech Wałęsa, przewodniczący PO Grzegorz Schetyna i przewodniczący klubu parlamentarnego PO Sławomir Neumann

Były prezydent RP Lech Wałęsa, przewodniczący PO Grzegorz Schetyna i przewodniczący klubu parlamentarnego PO Sławomir Neumannźródło: PAP
autor zdjęcia: Adam Warżawa

Dziś w opozycji być jest bardzo trudno, działają pieniądze i populizm obozu rządzącego; kiedy przestaną, będzie ruch dla opozycji – mówił w środę w Katowicach Lech Wałęsa. Wezwał opozycję do solidarności; wyłapywania niebezpieczeństw i przygotowywania dobrych rozwiązań.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Bert(2016-10-26 22:05) Zgłoś naruszenie 61

    Jeżeli masz trudności ze zwymiotowaniem - popatrz sobie przez chwilę na tych trzech jegomości.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Patriota(2016-10-26 22:27) Zgłoś naruszenie 51

    Były agent SB doradcą byłych agentów WSI (PO) Komedia

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński Filipiński(2016-10-26 23:32) Zgłoś naruszenie 22

    . Kiedy posłucham tego faceta i pomyślę o elytach III RP, o ich pędzie do "europejskości" i zażenowaniu z polskości, zaczynam ich rozumieć. To przecież ich człowiek, najlepszy z najlepszych na najwyższym stanowisku państwowym. Jest się czego wstydzić.

    Odpowiedz
  • oremus(2016-10-27 09:07) Zgłoś naruszenie 10

    Ale bełkot! Na maksa. Boże1 - Spuść nogi i kooopnij!

    Odpowiedz
  • czytelnik(2016-10-27 09:22) Zgłoś naruszenie 10

    kiedy on się zamknie

    Odpowiedz
  • to wcale nie smieszne...(2016-10-27 09:17) Zgłoś naruszenie 10

    Podejrzanie kontrowersyjna fotka. Nie wiadomo, kto z kogo jaja sobie robi - Czy ten w środku z tych skrajnych, czy ci dwaj z tego w środku, czy wszyscy trzej z nas wszystkich, z naszego państwa. .... I śmieszne, i przykre.

    Odpowiedz
  • Za komuny ...(2016-10-27 18:15) Zgłoś naruszenie 00

    ... było łatwiej , co nie ?

    Odpowiedz