Petru: Przedterminowe wybory jedynym dobrym rozwiązaniem

21.05.2016, 14:51; Aktualizacja: 21.05.2016, 15:43
Opozycję Petru wezwał natomiast do mobilizacji ponad podziałami.

Opozycję Petru wezwał natomiast do mobilizacji ponad podziałami.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Jedynym dobrym rozwiązaniem dla Polski byłyby przyspieszone wybory – uważa lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Zaapelował do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, aby do nich doprowadził. „Polska na takie wcześniejsze wybory zasługuje” - powiedział.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • Petrołom(2016-05-21 16:29) Zgłoś naruszenie 153

  Wszedzie Petru ... dzisiaj rano balem sie spojrzec w kibel, bo mogl i tam byc.

  Odpowiedz
 • Asd(2016-05-21 16:47) Zgłoś naruszenie 140

  A niech zrobią wybory i znów PiS wygra i co to zmieni? PO i Nowoczesna powinny sobie darować tą propagandę i czekać aż skończy się kadencja PiS. Jakoś nikt nie rzucał się, gdy PO ************ nasz kraj, a teraz naraz wielkie oburzenie bo nie ma już dostępu do koryta.

  Odpowiedz
 • KALIF(2016-05-21 17:17) Zgłoś naruszenie 121

  ŻEBY DO KOŃCA ŚWIATA TA BANDA ZŁODZIEJ RZĄDZIŁA ? Pożyteczni idioci brukselskiej eurokracji. Na co „totalna opozycja” liczy w Brukseli? Na rozmontowanie państwa polskiego, na gospodarczą ruinę poprzez pozbawienie Polsce dotacji, na odebranie Polsce prawa głosu w Radzie Europejskiej i wreszcie na wydalenie naszego kraju z UE? Trzeba być nieuleczalnym idiotą, żeby na upadku Polski, o którym marzy opozycja powrócić do władzy. Takie numery przechodzą w restauracji „Sowa i Przyjaciele” ale nie w polityce.

  Odpowiedz
 • Bert(2016-05-21 18:35) Zgłoś naruszenie 60

  Petru dobrze by się prezentował na desce sedesowej od strony spodniej, tak, żebym nie musiał oglądać go przy goleniu, ale żebym po wypróżnieniu, a przed spuszczeniem wody, mógł zakryć balasa jego podobizną. Rzucam tę myśl producentom desek sedesowych, a pan Petru jako wybitny ekonomista jak sadzę, powinien docenić rynkową wartość pomysłu.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Całowanie tylko na zapisy ...(2016-05-21 19:59) Zgłoś naruszenie 32

  Petru ... to. Petru ... tamto, Petru ... owamto, Petru ... tamto i owamto ... a PETRU zręcznie robi zwis - jak Wiewiór na gałęzi - i pokazuje internetowym wyznawcom Neo-BOLSZEWIZMU PIS, to ... w co Go mogą pocałować, ale jeśli umyją dokładnie ... swoje "BUZIE"

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie