Partia Razem: Przebiliśmy bańkę, docieramy do Polski powiatowej [WYWIAD]

14.05.2016, 09:14; Aktualizacja: 14.05.2016, 09:14
- Razem ma po prostu wielu liderów. I ta formuła zdała egzamin. Warto podkreślić, że od początku podchodziliśmy do kwestii zarządzania partią bez naiwności- mówi Adrian Zandberg

- Razem ma po prostu wielu liderów. I ta formuła zdała egzamin. Warto podkreślić, że od początku podchodziliśmy do kwestii zarządzania partią bez naiwności- mówi Adrian Zandbergźródło: Newspix
autor zdjęcia: MICHAL FLUDRA

Przebiliśmy bańkę, docieramy do Polski powiatowej, do ludzi w różnym wieku i z różnych grup społecznych - mówią, pytani o największe sukcesy ponadrocznej działalności Partii Razem, członkowie zarządu ugrupowania Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Adrian Zandberg.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

 • Pozdrowiam...(2016-05-14 16:10) Zgłoś naruszenie 186

  Pozdrawiam Partie Razem. Trzymajcie sie. Wasz Wyborca.

  Odpowiedz
 • Łukasz(2016-05-14 11:24) Zgłoś naruszenie 171

  Nie wątpie, że fizycznie dotarliście, ale mówienie o przebijaniu bańki chyba troche za wcześnie. Ostatnio zrobiłem mały eksperyment: poprosiłem killka osób o niskim kapitale kulturowym mieszkających w różnych częsciach polski w małych miejscowościach, żeby sprawdzili ilu ich znajomych ma polajkowaną stronę Razem na facebooku (na fb się to ładnie wyświetla wchodząc na daną stronę). Wśród dziesięciu osób, które z kolei miały po kilkaset znajomych, tylko dwie miały polajkowane Razem. Można oczywiście mówić, że to zbyt naiwne (chociaż w sumie wyszło ok 3 tys osób) i że Razem istnieje poza internetem, co oczywiście jest prawdą, ale nie widzę powodu, dla których wasz sympatyk miałby nie mieć polajkowanej waszej strony. Z resztą wasza strona na fb to wasz główny biuletyn. Od początku tak było. Z socjaldemokratycznym pozdrowieniem, Wasz pełen pesymizmu, choć nie tracący nadzei sympatyk. inb4 zapisz się do partii i działaj. No chyba będę musiał to zrobić.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Bert(2016-05-14 11:10) Zgłoś naruszenie 1219

  Brawo ! Jak za 10 lat przebijecie się do Polski gminnej, to się odezwijcie.

  Odpowiedz
 • vox(2016-05-14 21:54) Zgłoś naruszenie 112

  Super w pełni sie z Wami zgadzam .Doskonała diagnoza naszej rzeczywistosci .Gdyby nie beznadziejna polityka socjalna PO , która spowodowała wzrost umów śmieciowych z 5 % do 30 % to PIS nie doszło by do władzy . Jestem Waszym sympatykiem i zycze powodzenia.

  Odpowiedz
 • Urzędnik(2016-05-14 18:52) Zgłoś naruszenie 71

  Mega się z Wami zgadzam! Trzymam kciuki, a póki co niestety nie mogę dołączyć:/

  Odpowiedz
 • Aśka(2016-05-14 23:13) Zgłoś naruszenie 72

  Środowiska prawicowe przyjęły Czeczenów, bo wojnę tam prowadziła Rosja. Zobaczcie, że zawsze były/ są koncerty solidarni z Ukrainą, Białorusią ( nie pamiętam czy były z Gruzją), nie było solidarni z Irakiem lub Solidarni z Libią.

  Odpowiedz
 • Prosze o obiektywne a nie subiektywne spojrzenie(2016-05-14 16:15) Zgłoś naruszenie 117

  Wlasciwie to co czytam i slyszalem i czytalem, jestescie blisko PIS-u i moglibyscie byc koalicjantem. Zagadnienia swiatopogladowe sa do dyskusji. TK pod dyktando Rzeplinskiego, ktory dziala pod dyktando PO-PSL-KOD jest wbrew DEMOKRACJI . Konstytucja powinna byc przestrzegana przez obie STRONY !!! Tematu TK nie ma, jest sztucznie rozdmuchiwany przez opozycje. Zycze powodzenia z dedykacja : 14 maja 1792 roku w Targowicy nad Siwuchą ogłoszono zawiązanie przez polskich magnatów – renegatów konfederacji przeciwko reformom Sejmu Wielkiego. Wzięli w niej udział: Stanisław Szczęsny Potocki jako marszałek, Franciszek Ksawery Branicki, Seweryn Rzewuski, Szymon Kossakowski i inni. Sekretarzem został publicysta Dyzma Bończa-Tomaszewski. Dążyli oni do podziału państwa na samodzielne prowincje. Zwrócili się w tym celu o pomoc wojskową do cesarzowej Rosji, uzyskali ją i 18 maja 1792 na Rzeczpospolitą uderzyła 100-tysięczna armia rosyjska – rozpoczęła się wojna polsko-rosyjska. Miarą upadku targowiczan było uroczyste poselstwo przywódców konfederackich 14 listopada 1792 do Katarzyny II, którzy podziękowali jej, że zechciała przywrócić wolność i ustrój republikański w Polsce. Większość czołowych przywódców konfederacji targowickiej zostało skazanych na śmierć i powieszonych w czasie insurekcji kościuszkowskiej (Il. Jan Piotr Norblin, Wieszanie zdrajców na Rynku Starego Miasta w Warszawie, 9 maja 1794 roku).

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie