Kornel Morawiecki: Myślę o założeniu koła w Sejmie

15.04.2016, 12:40; Aktualizacja: 15.04.2016, 13:17
Kornel Morawiecki

W czwartek w głosowaniu nad wyborem prof. Zbigniewa Jędrzejewskiego na sędziego TK, Zwiercan zagłosowała również w imieniu Morawieckiegoźródło: Newspix
autor zdjęcia: JAKUB NICIEJAFOTONEWS

Kornel Morawiecki, który wystąpił z klubu Kukiz'15, nie wykluczył w piątek założenia koła poselskiego. Spodziewa się, że dołączy do niego m.in. Małgorzata Zwiercan, która została usunięta z klubu Kukiz'15 za to, że zagłosowała w imieniu Morawieckiego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • zawiedzony(2016-04-24 15:10) Zgłoś naruszenie 00

    czy ten dziadek morawiecki nie powinien być na emeryturze i bawić wnuki a nie bawić się polityką o której nie ma t typowy pojęcia powinien go zbadać psychiatra bo te jego wypowiedzi to typowe bajanie starego dziadka to jest tak jak ttypowy judasz który zna się na polityce jak Kaczyński na elektronice gratulacje tym co go wybrali oni powinni się zbadać i pomodlić się ozdrowie bo rozum to już zapuzno

    Odpowiedz
  • Brian(2016-04-18 09:38) Zgłoś naruszenie 50

    Po co zakładać koło. Najlepiej niech od razu wezmie kurs na PIS. Tam takich potrzebują.

    Odpowiedz
  • Oburzony wyborca(2016-04-18 09:29) Zgłoś naruszenie 23

    Kornel mówi: >>>Koleżanka może naruszyła jakieś dobre obyczaje, ale nie naruszyła prawa, nie naruszyła swojego sumienia, jej etyka, moralność niczym w tym, co zrobiła, nie zostały naruszone.<<

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mark(2016-04-15 21:45) Zgłoś naruszenie 07

    Klub Kukiz15 miał swój prestiż, bo był w nim przede wszystkim Kornel Morawiecki. Człowiek autentycznej walki z komuną / Solidarność Walcząca/. To jego wyrzucono z kraju jako lidera groźnego, kreującego radykalne struktury, nieprzekupnego. To nie Bolek z Popowa.Krętacz, współpracownik SB, wygrywający kasę "w totolotka". Słusznie Kornel tworzy swój klub / na razie koło parlamentarne/. Jestem przekonany, że pod szyldem narodowo-patriotycznym i solidarnościowym / wspierał ten ruch lider górniczej "S" D.Kotlorz ze Śląska, będzie miał spore poparcie i w Sejmie i w regionach. Czas podjąć to wyzwanie. Ludzie szukają autorytetów, bezkompromisowych jak Kornel Morawiecki. A Paweł Kukiz i jego "antysystemowa" czeladka? Będzie schodzić na psy. Już się sprzedała PO i Nowoczesnej. Antysystemowi? Zmieleni? Kraj budzi się? To hasełka już skompromitowane zachowaniami Kukiza. Szybko degenerują się ludzie zieloni w polityce tzw. nowi salonowcy. Takim staje się Kukiz i jego kurcząca się grupka. Nie wiem na co liczy tak jeden z liderów ruch narodowego Winnicki? Na Kukiza, o przeszłości platformerskiej? On wkrótce wszystkich zdradzi, bo to jest gracz, który chce coś znaczyć, a tu nic mu nie proponują to szykuje wolty jak ta ostatnia. To nie buduje zaufania nikogo i wkrótce padnie jego klub. Ma wyjście, jak Cugowski, pójść w muzykę. Polityka to poważne zajęcie dla poważnych ludzi.

    Odpowiedz
  • mpm(2016-04-15 14:33) Zgłoś naruszenie 120

    Głupie pomysły powodują kolejne niepotrzebne awantury. Najlepiej byłoby gdyby Pan Morawiecki zrzekł się mandatu.

    Odpowiedz
  • NMagilla(2016-04-15 13:09) Zgłoś naruszenie 131

    Załóż sobie dziadku Koło Gospodyń Wiejskich.Pasujesz z en face!!

    Odpowiedz
  • ASZ(2016-04-15 13:07) Zgłoś naruszenie 04

    razem z NIESIŁOWSIM I SZEJNFELDEM,DOBRZE BY BYŁO

    Odpowiedz