Schulz: To co dzieje się w Polsce, ma charakter zamachu stanu

14.12.2015, 12:30; Aktualizacja: 14.12.2015, 13:45
Martin Schulz, EPA/LAURENT DUBRULE Dostawca: PAP/EPA.

Martin Schulz, EPA/LAURENT DUBRULE Dostawca: PAP/EPA.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: LAURENT DUBRULE

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz porównał sytuację w Polsce do zamachu stanu. Zapowiedział, że będzie ona przedmiotem dyskusji na forum europarlamentu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (22)

  • Oburzony (2015-12-14 14:14) Zgłoś naruszenie 452

    Jeśli w Niemieckich mediach mówią że źle się dzieje w Polsce to znaczy że idziemy w dobrym kierunku :)

    Odpowiedz
  • "na abarot"(2015-12-14 13:06) Zgłoś naruszenie 304

    Nie dość , że Niemiec, to jeszcze "abarotczik". Niech on nie chrzani. Wygłupy uliczne Komitetu Obrony Koryta i "Pana POPetru" czy konia skaczacego żabką to jeszcze nie zamach stanu, to dopiero wstęp do zamachu stanu, ale mało POważny.

    Odpowiedz
  • Maks(2015-12-14 13:57) Zgłoś naruszenie 283

    Nie bedzie Niemiec pluł nam w twarz! Ten prostak z podstawowym wykształceniem niech siedzi cicho!

    Odpowiedz
  • stach(2015-12-14 13:56) Zgłoś naruszenie 233

    Panie Schullz JAKI ZAMACH STANU ???? niech pan pilnuje Lipska i swojego kraju !!!

    Odpowiedz
  • garfield(2015-12-14 13:55) Zgłoś naruszenie 223

    schultz się wtrąca w wewnętrzne sprawy Polski

    Odpowiedz
  • Bolek Walesa(2015-12-14 14:26) Zgłoś naruszenie 173

    Tusk przez 8 lat nauczyl takich Schulzow ze Polska bedzi zawsze na kolanach. Wiec sie nie dziwcie, ze zmysly traci. Gazeto Prawna jak tam Axel Springer - wasz wlasciciel z Berlina? - jakie mace wytycze poza propaganda antypisowska, ktorej polacy nie kupuja?

    Odpowiedz
  • Leo(2015-12-14 14:26) Zgłoś naruszenie 152

    Zanim się odezwie, niech ten idiota stuknie się w germański łeb.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ela(2015-12-14 19:13) Zgłoś naruszenie 131

    Jestem Polką , żyję w Polsce i widzę co się dzieje. Nie życzę sobie ,żeby to ktoś z innego kraju wmawiał mi jakieś głupoty.

    Odpowiedz
  • "na abarot" (once more II)(2015-12-14 13:24) Zgłoś naruszenie 83

    Nie dość , że Niemiec, to jeszcze "abarotczik". Niech on nie chrzani. Wygłupy uliczne Komitetu Obrony Koryta i "Pana POPetru" czy konia skaczącego żabką to jeszcze nie zamach stanu, to dopiero wstęp do zamachu stanu, ale mało POważny. Panie Schulz! - To naprawdę tak odczytuje większość, zgodnie z logiką. ;-)

    Odpowiedz
  • Zapomnial sie gdzie i do kogo mowi ! ! ! Hanba(2015-12-14 17:20) Zgłoś naruszenie 74

    Brawo Premier Beato Szydlo, brawo ! ! ! Brawo Witold Waszczykowski. Takie slowa Martina Schultza, dyskwalifikuja go jako niemca prywatnie, natomiast jako wieloletniego urzednika UE dyskwalifikuja w sposob bezwgledny. Za ponizenia i dyskryminacje, czlonla Unii Europejskiej w opinji Swiatowej, powinien natychmiast poddac sie do dymisji, przeprosiny nie wchodza w rachube, ze wzgledu ze to nie jest to pierwszy wypadek dyskryminacji Polski , jeszcze gdy przy rzadzie nie byl Polska Prawica. Moze jest pan zmeczony swoim urzedem, tym bardziej powinien pan poddac sie do natychmiastowej dymisji. Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-beata-szydlo-chce-by-martin-schulz-przeprosil-polske-za-swoj,nId,1938596#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    Odpowiedz
  • Zapomniał ,że (2015-12-14 17:52) Zgłoś naruszenie 61

    .............już ostatnio Bronek Komor oświadczył, że wybór 5 sędziów przez poprzednią kadencje to był błąd POlityczny !! przed którym przestrzegał. A Wy dalej udajecie ,że nie słyszeliście -ogłuchliście? Uwarzyliście zupke w której pływają 3 POdgrzybki i dwa muchomorki i mówicie że Naród ma ją jeść . Zeżryjcie se to sami jak jest taka dobra! ..... .....Jak okradaliście wstecznie z wieku emerytalnego spracowanych od 15r życia robotników to Wam wolno było -to nie był zamach,jak okradaliście wstecznie tych co mieli wymagane lata w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy -to też było OK , teraz jak zrobilście zamach ale nie wyszedł to drzecie mordy , że to jest zamach na Was. Prezesom po 6 mln zł odprawy gdy reszta narodu głoduje ,tak nadal ujeżdżacie nie czując sie jak Potwornie capicie złodziejstwem . "Złoty Cielec "TVNu otworzył "złote Usta" i puścił bąka !--a abonament RTV to Donald zlikwidował?-nie zapytał! ............I usłyszałem "kwik Podobny do głosu Świń odrywanych od koryta " a "Złoty Cielec TVNu -Peteru " darł pysk najmocniej robiąc sobie na frajerach przez TVN krypto-reklamę . Jeżeli dla PO Polska to tylko ch..., d... i kamieni kupa, to czego oni tak bronią? Ch...? D...? Czy kupy kamieni? Wyroki ważniejsze niz dobro obywateli też mieli hitlerowcy w Ustawach Norymberskich.

    Odpowiedz
  • janusz49(2015-12-14 19:37) Zgłoś naruszenie 51

    Niemiecki żyd przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz straszy UE , w Polsce mośki straszą prokuraturą i rocznicą zamachu z16 grudnia . Kto w końcu weźmie im się za mordy , a jak się nie podoba Polska to wąd stąd

    Odpowiedz
  • Mark(2015-12-15 01:25) Zgłoś naruszenie 41

    Szkopy zapominają gdzie jest ich miejsce. Hande raus von Polen Herr Schulz !

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-12-14 14:45) Zgłoś naruszenie 43

    Schulz to wnuk SA-mana Najwyraźniej Niemcy nie mogą pogodzić się z utratą wpływów w Polsce. Czyli wolny wybór Polaków to zamach stanu?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • "na abarot" (once more)(2015-12-14 13:15) Zgłoś naruszenie 44

    Nie dość , że Niemiec, to jeszcze "abarotczik". Niech on nie chrzani. Wygłupy uliczne Komitetu Obrony Koryta i "Pana POPetru" czy konia skaczącego żabką to jeszcze nie zamach stanu, to dopiero wstęp do zamachu stanu, ale mało POważny. Panie Schulz! - To naprawdę tak odczytuje większość ;-)

    Odpowiedz
  • wkurzony(2015-12-15 03:48) Zgłoś naruszenie 31

    Sekretarz Parlamentu Europejskiego niemiecki mosiek Martin Schulz straszy Polskę UE , w Polsce michnikoidzi i ten cały establishment , który utracił władzę - straszą prokuraturą i rocznicą zamachu z16. grudnia 1922 roku . Kto w końcu weźmie im się za mordy , a jak się nie podoba Polska to won stąd .

    Odpowiedz
  • Radek Apicionek(2015-12-15 14:53) Zgłoś naruszenie 20

    Czyżby znowu Niemcy chcieli napaść na Polskę? Wara!!!!

    Odpowiedz
  • jaaaa(2015-12-15 18:46) Zgłoś naruszenie 10

    Co na Unia do naszego rządu, nie jesteśmy ich kolonią tylko państwem członkowskim, to są nasze sprawy.

    Odpowiedz
  • Krytyk oszustów(2015-12-14 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Piszcie do Schulza. Najlepiej po niemiecku. Czy chodzi o prawicowych poulistów cz tylko, żeby mu "dokopać"?

    Odpowiedz
  • Rabin Adolf(2015-12-23 16:14) Zgłoś naruszenie 00

    Zamachem stanu było spłodzenie bękarta takiego jak Ty,niemiecka?świnio......

    Odpowiedz