Gosiewska o aferze na lotnisku: Napiłam się wina z księdzem, ale nie chciałam go w ten brud mieszać

21.01.2015, 09:41; Aktualizacja: 21.01.2015, 14:39
Małgorzata Gosiewska

Małgorzata Gosiewskaźródło: Newspix
autor zdjęcia: Jacek Herok

Ja nie mogłam jednego argumentu użyć, który by tę sprawę bardzo wyjaśnił. No przecież nie powiem, że napiłam się wina z księdzem biskupem - ujawniła podczas prowokacji "Super Expressu" Małgorzata Gosiewska, przecząc swoim poprzednim tłumaczeniom o incydencie na lotnisku w Charkowie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (43)

  • Telewizja Republika ujawnia ukrywane afery (UJ Kra(2015-01-21 09:54) Zgłoś naruszenie 28

    Telewizja Republika ujawnia afery,zlodziejstwa,ktorych nie pokaza wam zadne media masowego razenia PO mozgach.
    Przekonajcie sie sami,przekazujcie innym,wejdz teraz na strone Telewizja Republika.

    Odpowiedz
  • Ja zawsze pije wino w czasie lotu i nic sie nie dz(2015-01-21 09:58) Zgłoś naruszenie 919

    Ja lecac samolotami zawsze napisie wina,czy piwo i nic sie nie dzieje,lot spokojny,wysiadam i nic sie nie dzieje,wiec po co tyle szumu.Przeciez w czasie lotu do posilkow podawany jest alcohol,ja czesto latam do USA,Chin,napije sie w czasie lotu wina,czy piwa i nic sie nie dzieje zlego.PO co ta propaganda medialna,zwlaszcza naglasniana przez media glownego scieku ?

    Odpowiedz
  • nk(2015-01-21 10:02) Zgłoś naruszenie 398

    Co taka osoba robi w polityce? Nie może powiedzieć, a mówi.

    Odpowiedz
  • Leo(2015-01-21 10:22) Zgłoś naruszenie 717

    To p.Gosiewska jest nieletnia? Jeśli nie to co robiła w nocy u biskupa?

    Odpowiedz
  • Ludzie...(2015-01-21 11:31) Zgłoś naruszenie 468

    ...kogo Wy wybieracie ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Kermit(2015-01-21 11:47) Zgłoś naruszenie 319

    Ciekawe czy wyjazd został rozliczony kilometrowka?

    Odpowiedz
  • sn(2015-01-21 14:05) Zgłoś naruszenie 449

    Ależ dziadostwo wyłazi nawet z tego niby świętego PiSu, nabuzowała się widać mszalnego z biskupem !!!czyżby piwkiem później jeszcze popijała, no i bełt zupełny. Szanowny PiSie czy Ci nie wstyd za tą nachlaną ??? po co u Was tacy ludzie są dalej ??? Kto je wstawiał na listę ,czy są odpowiedzialni ludzie ???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • do @6(2015-01-21 14:58) Zgłoś naruszenie 35

    przeczytaj 2 pierwsze komentarze (1 osoba) a sam sobie odpowiesz na pytanie :)
    pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Ted(2015-01-21 15:40) Zgłoś naruszenie 849

    Nie jest ważne z kim się chleje ,tylko to ,co się w pijanym zwidzie póżniej robi !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kobieta(2015-01-21 17:45) Zgłoś naruszenie 307

    To jest nieprawdopodobna arogancja,która sympatii Ukraińców nam nie przysporzy! Kompletny BRAK kultury
    osobiste , który ujawnił alkohol .
    Co "to to" robi w polityce międzynarodowej!!

    Odpowiedz
  • M(2015-01-21 20:54) Zgłoś naruszenie 821

    Obiektywnie:

    - Nie przepadałem za jej mężem (nieżyjącym - nikomu nie życzę owdowienia), za poglądy, w skrócie: dwulicowy pobożny socjalizm, którego nie znoszę. Dodatkowo, jak słyszałem że święto***liwy człowiek funkcjonuje publicznie w obozie pouczającym wyborców jak żyć po katolicku, a prywatnie miał 2 żony, z których każda uprawia nekropolitykę, to zbiera mi się na wymioty.

    - Równie mocno zbiera mi się na wymioty, jak słucham tej prowokacji. Dziennikarz w cyniczny sposób kłamie, informuje o orderze, by wyciągnąć informacje, nie przejmując się że dzień później zainteresowana dowie się że to było kłamstwo; to tak jak by 5-letniemu dziecku dać zabawkę, a potem mu ją odebrać.

    - I co z tego że/czy piła? I co z tego że/czy pił biskup? Co z tego jeżeli napiła się wina? Co z tego, jeżeli by wypiła i pół litra na głowę? Też są ludźmi. Ja też lubię się napić. Ty, Internauto, na pewno jesteś w 100% abstynentem ;-), ale nie musisz innym tego narzucać. ;-)

    - Aż mi się żal zrobiło, że babka straciła święta; miło by Wam było na jej miejscu, jak byście spóźnieni parę minut kwitnęli na jakimś lotnisku, a dzieci by na Was czekały w święta w domu? Myślę że nie.

    To takie przemyślenia - o ile na początku było zabawnie że się wkręciła, to później było to po prostu przykre.

    Odpowiedz
  • tabletka prze(2015-02-03 16:27) Zgłoś naruszenie 5512

    Co się dzieje w Psie ? Wszyscy nawaleni...?
    PIS już nigdy nie wygra wyborów...

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • obserwator(2015-02-03 16:45) Zgłoś naruszenie 458

    To diabelnie mocne bylo to wino.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • bill(2015-02-06 15:57) Zgłoś naruszenie 286

    No to się dobrze napiła z księdzem biskupem ,że spóżniła się na samolot,i gadała bzdety

    Odpowiedz
  • Lucek(2015-02-06 16:01) Zgłoś naruszenie 9311

    Żałosna jest ta Gosiewska ,po cholerę wysyłają takie coś za granicę , chyba tylko po to ,żebyśmy się za nią wstydzili.Żenada

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Realista 15.(2015-02-07 17:57) Zgłoś naruszenie 6712

    Piss owska pijaczka i krętaczka ,kumpela hoffmana,kaczyńskiego vel KALKSTEINA , flaszki głódzia ,giżyńskiego itd..

    Odpowiedz
  • XXYYZZ (2019-08-15 22:53) Zgłoś naruszenie 216

    Z tytułu-o jaki " brud " chodzi? A w Sejmie niech w nocy przegłosują ustawę w jakich przypadkach posłowie mają prawo zatrzmać samolot, pociąg lub rejsowe autobusy. Można rozważyć metro.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • irek(2019-08-16 08:44) Zgłoś naruszenie 286

    Jak można takie osoby wybierać do parlamentu, aby reprezentowały kraj.

    Odpowiedz
  • Tyle w temacie(2019-08-16 12:05) Zgłoś naruszenie 163

    PRECZ Z CENZURĄ NA DER DZIENNIK/GP!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Post z 2015r. !!!(2019-08-16 15:12) Zgłoś naruszenie 913

    Der Dziennik GP grzeje odgrzewany kotlet (art. z 2015r.) i cenzuruje wszelką krytykę. Inaczej by Sorros kasy nie wypłacił! POliczcie lepiej pijaków z PO itp. za kierownicą i w Sejmie i w ogóle, którzy są bezkarni. O nich cicho POpaprana bando!

    Odpowiedz