Sondaż IBRiS: PO wciąż wyprzedza PiS

08.01.2015, 11:45; Aktualizacja: 08.01.2015, 13:19
OFE w Sejmie

Badanie przeprowadzono na 1100 grupie ankietowanychźródło: Inne

Badanie IBRiS przeprowadzone dla „Rzeczypospolitej” pokazało, że gdyby wybory parlamentarne obyłyby się 4 stycznia to zwyciężyłaby w nich Platforma Obywatelska.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Wolfram(2015-01-09 07:20) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie spokojnie badanie było przeprowadzone w siedzibie PO podczas zebrania partyjnego.

    Odpowiedz
  • pogryt(2015-01-08 20:08) Zgłoś naruszenie 00

    A kto w to wierzy ? A co to PSL -owi tak gwałtownie spadło o 20 % ? To juz nie ma 26 % jak z wyborów ?
    BEZCZELNOŚĆ i tyle.

    Odpowiedz
  • aaaa(2015-01-08 18:54) Zgłoś naruszenie 00

    Manipulacje tzw. sondażowni na polityczne zamówienie .

    Odpowiedz
  • jozio bak syn pinokia(2015-01-08 17:01) Zgłoś naruszenie 00

    nie spotkalem nikogo zeby chwalil ta bande zlodzieji po-psl

    Odpowiedz
  • dominick(2015-01-08 15:49) Zgłoś naruszenie 00

    sPOko, PIS nigdy nie wyprzedzi PO z tej prostej przyczyny, że PO już nieodwracalnie stoi nad przepaścią.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2015-01-08 14:58) Zgłoś naruszenie 00

    ważne kto zadaje, jak zadaje i komu, firmy przeprowadzające badania mają to bardzo dobrze obcykane, przekonałęm się gdy do mnie zadzwonili

    Odpowiedz
  • donio(2015-01-08 14:25) Zgłoś naruszenie 00

    Będą jeszcze zmiany

    Odpowiedz
  • Krystyna nie jest pesymistka !(2015-01-08 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    Propaganda ustalona w serialach "OKRAGLY STOL" Ubijanie piany dla PO-PSL-SLD ! ! !
    A PSL ma 17% poparcia , prosze przeprowadzic powtornie BADANIE .

    Odpowiedz
  • rolnik(2015-01-08 13:21) Zgłoś naruszenie 00

    A już myślałem ze PSL w przyszłych wyborach wgra wszystko,a tu tak świętowali(szczebel gmin)ze z tego szumu po pijaku ze stołków spadali.
    Panie Piechociński na kolana możne modlitwa pomorze.

    Odpowiedz
  • janiceqicz(2015-01-08 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    Kto jeszcze wierzy w te sondaże ? To tylko podpucha by wybory wyglądały na uczciwe.

    Odpowiedz
  • Leo(2015-01-08 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    Nie dawno były wybory do sejmików wojewódzkich a już PSL-owi tak spadło? Panie Piechociński, takie fałszowanie wyborów, to ciężki grzech. Proszę później nie tłumaczyć Św. Piotrowi, że nie wiedział Pan o tym.Ten numer nie przejdzie!

    Odpowiedz
  • makaron530(2015-01-08 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawostka, PSL 7% a jeszcze niedawno ponad 20%. Kto kłamie PKW, czy sondażownia ?.
    Miom zdaniem dobrze do każdego z resztą sondażu przypomnieć prominentnego działacza PO prof. NIŚOŁOSKIGO -może zdarzyć się tak, że partia która wygra wybory będzie miała mniej mandatów- to daje odpowiedzi na pytanie wyżej postawione.

    Odpowiedz
  • Krzysztof Kornatowicz(2015-01-08 12:25) Zgłoś naruszenie 00

    Tu nie chodzi o treść kłamstw takiej czy inszej sondażowni , lecz o tytuł artykułu . To te tytuły mają wpływ na podświadomość społeczeństwa ,manipulując od wielu lat , czyli de facto fałszując wybory . Niedopuszczalnym bowiem jest promowanie , podprogowe reklamowanie takiej czy innej bandy politycznej w środkach masowego przekazu , co przekłada się na wyniki wyborów . To jest tylko jeden z przykładów manipulacji wyborami i wyborcami , jakich dopuszczają się na zamówienie mafii politycznej sprostytuowane media i sprostytuowani dziennikarze . Promują wybrane partie , przemilczając innych . A uprawnione organa władzy , powołane do pilnowania przestrzegania konstytucji milczą posłusznie , ścigając myszy . Oto Polska właśnie ! Krzysztof Kornatowicz

    Odpowiedz
  • Pesymista(2015-01-08 12:25) Zgłoś naruszenie 00

    Czas zrozumieć , że jest bez znaczenia , która partia wyprzedza drugą o kilka punktów , bo to nie
    przyniesie zmiany rządzących i żadnych zmian , korzystnych dla ludzi.
    Tylko spadek notowań PO i ich koalicjantów do wyniku jednocyfrowego i umożliwienie PiS - owi
    samodzielnego rządzenia , może zmienić coś na lepsze w tym naszym , nieszczęsnym kraju.

    Odpowiedz
  • drasyr(2015-01-08 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe, czyżby wynik PiS jest druzgocąco niski, że nie podano w artykule?

    Odpowiedz