Gosiewska zrobiła awanturę, chciała zatrzymać samolot. Posłanka PiS przyznaje: byłam po jednym piwie

03.01.2015, 16:42; Aktualizacja: 03.01.2015, 16:45
Małgorzata Gosiewska

Małgorzata Gosiewskaźródło: Newspix
autor zdjęcia: Jacek Herok

Małgorzata Gosiewska awanturowała się w święta na lotnisku w Charkowie - donosi "Super Express". Według gazety, posłanka Prawa i Sprawiedliwości była pod wpływem alkoholu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (40)

  • Kamil(2019-08-15 11:24) Zgłoś naruszenie 10

    Zapełniona kartonami alkoholu salonka TU-154 do Smoleńska, mogła być przyczyną tragedii, ale w PiS-e niczego się nie nauczyli, tam alkoholicy mają się dobrze.

    Odpowiedz
  • ola(2019-08-15 10:00) Zgłoś naruszenie 10

    Nie dosc ze brzydka to jeszcze pijaczka ale pis to przyjmie wszystko ok

    Odpowiedz
  • abstynent(2019-08-14 22:34) Zgłoś naruszenie 10

    Mówi się, że "alkohol jest dla ludzi". Pewien, zaangażowany w propagowanie trzeźwości, ksiądz powiedział, że alkohol rzeczywiście jest dla ludzi ale także: szpital (także psychiatryczny) jest dla ludzi, kryminał jest dla ludzi i wreszcie piekło jest dla ludzi...

    Odpowiedz
  • NAJSZTUB,DURCZOK??!!!(2019-08-14 10:26) Zgłoś naruszenie 11

    STARE! Art. i syt. z: 03.01.2015, 16:42; Aktualizacja: 03.01.2015, 16:45 DLACZEGO "DER G.P" nie "grzeje" sprawy pijanych PUPILÓW ZA KIEROWNICĄ?!! ŻONA KALISZA, NAJSZTUB, DURCZOK... itd. itd.!!! ONI MOGLI ZABIĆ NIEWINNYCH LUDZI , Gosiewska popiła i nikomu tym nie zagrażała. Naćpany nitros w sejmie może być ZA NASZE PIENIĄDZE?! PRZESTAŃCIE SIĘ NAKRĘCAĆ TYM A ZAJMIJCIE SIĘ PIJANYMI DZIENNIKARZAMI I INNYMI CELEBRYTAMI ZA KIEROWNICĄ!!! STOP MORDERCOM PIJANYM ZA KIEROWNICĄ!!!

    Odpowiedz
  • Sattir(2019-08-14 03:18) Zgłoś naruszenie 11

    A Prezes z kwiatami czekał, czekał....

    Odpowiedz
  • Krzysiek (2019-08-14 01:08) Zgłoś naruszenie 11

    Prezes z kwiatami na Okęciu nie czekał?

    Odpowiedz
  • John.C(2019-08-13 20:40) Zgłoś naruszenie 11

    Nowa Koleżanka do flachy Pani Elżbiety Kruk

    Odpowiedz
  • Janusz I(2019-08-13 20:01) Zgłoś naruszenie 31

    I ona została wicemarszałkinią???!!!

    Odpowiedz
  • Leszek (2019-08-13 18:00) Zgłoś naruszenie 31

    To jes tak jak ********* wpuści na salony

    Odpowiedz
  • jasio(2019-08-13 15:05) Zgłoś naruszenie 31

    ja cierpiedolę .... i to ma być marszałek RP ????

    Odpowiedz
  • emeryt(2019-08-13 13:44) Zgłoś naruszenie 41

    Kto to wybrał na posła??????????????

    Odpowiedz
  • Zenek martyniuk (2019-08-13 10:31) Zgłoś naruszenie 31

    A to pierwsza żona Gosiewskiego czy druga bo się gubię? A propos piwo z rana jak śmietana czyli klinowanie było ;)

    Odpowiedz
  • Olo(2019-08-13 09:34) Zgłoś naruszenie 141

    A nie mogła sobie wziąć prywatnego czartera jak się spóźniła ? Przeciez teraz latanie bez sensu za nasze grube miliony z podatków jest modne wśród PIS-owców

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • janusz(2019-08-13 08:44) Zgłoś naruszenie 73

    ona tak pije po stracie meza a wy sie z nie smiejecie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Edy(2019-08-13 06:50) Zgłoś naruszenie 91

    Prezes nic jej nie zrobi,przecież to jedna z wdów po zaufanym towarzyszu partyjnym,która nie może pogodzić się utratą (trudno nazwać)męża.Wchodzi w łaski prezesa,co można zauważyć na sali plenarnej siedząc na prawicy wodza.

    Odpowiedz
  • zol(2019-08-11 16:23) Zgłoś naruszenie 122

    która bo miał ich dwie czy obie lubią tankować może piła za zdrowie szefa to trzeba do dna

    Odpowiedz
  • emil(2017-04-19 09:50) Zgłoś naruszenie 592

    Patologia jak cały PIS !!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Członek pis(2017-04-19 09:05) Zgłoś naruszenie 212

    Jest z partii pis wiec ma prawo nawet wyrzucić kogo chce nawet pilota w trakie lotu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kukuryku(2015-01-17 20:58) Zgłoś naruszenie 254

    Gosiewska pomyliła samolot z taksówką - tak była nawalona. WSTYD że takie osoby reprezentują Polaków. Ale ona i jej podobni poszli aby się dorobić a nie myśleć o polakach.

    Odpowiedz
  • EU(2015-01-14 17:37) Zgłoś naruszenie 201

    Pan Jarosław Kaczyński musi dorównać członkom swojej partii ,niech oszukuje na delegacjach i chleje na
    pokładach samolotów ,wówczas będzie wiarygodny -Partia z Prezesem ,Prezes a Partią.

    Odpowiedz