KPRM zapowiada kontrole w RCL i MF

07.10.2014, 14:17; Aktualizacja: 07.10.2014, 15:00

Będzie wewnętrzna kontrola w Rządowym Centrum Legislacyjnym i Ministerstwie Finansów. Taki audyt szefowi KPRM Jackowi Cichockiemu zleciła premier Ewa Kopacz. W ciągu 7 dni ma powstać raport, na podstawie którego szefowa rządu podejmie dalsze decyzje.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

 • sj(2014-10-08 05:44) Zgłoś naruszenie 00

  Kom.n/w
  Widać jak lobbiści ( w UE jest ich ponad 10 tys.info media francuskie) nasi i zagraniczni są skuteczni , nawet potrafią opóźniać ustawy , nie wierzę, aby nasi aż tacy byli nie udaczni w Rządzie ,bez pobranych profitów, nie kręcili lodów !!!???. To jest rozkradanie z kpieniem nam w nos z uśmiechem na ustach ,bo twierdzą że na nic nie ma kasy ( szpitale, ulgi leki apteki, em. i rencistom podwyżka 35 zł/m-c , głodne dzieci w szkołach , żłobki, przedszkola itp), a tu proszę MF,RCL nie dopilnowało wydania ustawy za 3,3 mld strat rocznie do budżetu, to jest Rząd. Kto na nich POpartych jeszcze głosuje, ludzie opamiętajcie się , widać jak się rozbisurmanili i w biały dzień jak nas dołują !!!

  Odpowiedz
 • p a r a n o j a(2014-10-07 18:07) Zgłoś naruszenie 00

  teraz nie dość że stracimy miliardy na opóźnieniu w publikacji ustawy, to jeszcze zapłacimy miliony za niepotrzebny audyt , bo już bardziej przejrzystego przekrętu nie da się wymyślić, więc co tu jeszcze audytować. Rząd mógłby może jeszcze tylko powiedzieć że ma nas gdzieś, ale już to wiemy z taśm "u Sowy". Ja myślę że po audycie KPRM jeszcze jeden audyt powinna przeprowadzić jakaś inna zagraniczna firma, bo Polska to bogata kraj i musi się dzielić swoim bogactwem z biednymi krainami jak USA albo UK. Bądźmy człowiekami.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie