CBA złożyło zawiadomienie ws. Hofmana. Poseł zawiesił działalność w PiS

22.11.2013, 11:41; Aktualizacja: 22.11.2013, 15:25
Adam Hofman

Adam Hofmanźródło: Newspix
autor zdjęcia: Jacek Herok

Prokuratura sprawdzi oświadczenia majątkowe posła PiS Adama Hofmana. Poseł zawiesza swoje członkostwo w partii i klubie PiS, a Jarosław Kaczyński powiedział, że Hofman nie będzie już rzecznikiem partii.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (31)

  • TELEWIZJA rEPUBLIKA ,RZETELNA,BEZ CENZURY(2013-11-22 19:13) Zgłoś naruszenie 00

    Nowa ciekawa,rzetelna bez cenzury TelewizjaRepublika , pl
    Przekonaj sie,przekazuj innym

    Odpowiedz
  • B.(2013-11-22 14:59) Zgłoś naruszenie 00

    hehe no tak - zawsze można zasłonić się tym że jak w końcu wychodzi na jaw zakładamnie pisu to jest to i tak z winy rządu i tuska :D żałośni są ci luzie

    Odpowiedz
  • zochna(2013-11-22 23:21) Zgłoś naruszenie 00

    Jak wszystkich, to wszystkich - czas wrócić do Palikota (oj wiele "zapomniał" wpisać do oświadczenia ze wzgledu na swoje "filozoficzne wykształcenie", jak glupio tłumaczył sąd, potem do prezydenta Adamowicza z Gdańska i wielu wielu innych po obu stronach. Jak sa tacy zapominalscy, to niech za to płacą, taka niepamięć powinna wykluczać z posłowania, gapiostwo jest szkodliwe dla stanowienia prawa w Polsce.

    Odpowiedz
  • zoro(2013-11-22 22:45) Zgłoś naruszenie 00

    Kurde nie będę musiał zmieniać kanału w telewizji , gosciu reprezentuje same najgorsze cechy szkoda gadać , radosna nowina

    Odpowiedz
  • do 27 = TF(2013-11-22 21:41) Zgłoś naruszenie 00

    Korekta % podatku ...
    W tym przypadku może być zastosowany podatek sankcyjny = 20 %,
    a to już dla niektórych może nie być ... "mały Pikuś".
    Btw ... Nie widzę w tekście kwoty pożyczki = 2 000 zł.
    Zapewne to informacja ... od Adasia ?
    Ostrożnie z tym ... przypominaniem !

    Odpowiedz
  • TF(2013-11-22 21:02) Zgłoś naruszenie 00

    Przypominam debilom.że podatek od przyjętej kwoty wynosi 2 procent czyli łącznie przez pięć lat nie zapłacił 2000 zł czyli 400 zł rocznie Druga afera dorszowa .Brawo CBA

    Odpowiedz
  • kaczor Donald(2013-11-22 20:01) Zgłoś naruszenie 00

    Te pozorowane akcje już mnie nie ruszają

    Odpowiedz
  • ola(2013-11-23 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    może wreszcie koniec tego buca cieszę się

    Odpowiedz
  • nas Rajna pis(2013-11-22 18:23) Zgłoś naruszenie 00

    Takie są "prawdziwe" (?) - czyli wredne i fałszywe oblicza tych " zawsze niewinnych" "prawych i sprawiedliwych" ! W ciągu 24 godzin zmieniają front o 180 stopni, kiedy tylko mają w tym interes . Ale czego się spodziewać po tej chlewni ? Wszak prezes otacza się głównie takimi szujami ! Ciągnie swój do swego !

    Odpowiedz
  • kola(2013-11-22 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    Typowa "maskirowka"- sowiecki sposób odwrócenia uwagi od rzadu Tuska.

    Odpowiedz
  • emil(2013-11-22 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    A jakoś cicho jest w sprawie Tomczykiewicza i jego żony, którzy to zarobili na lewo na państwowej firmie ponad sidemdziesiąt milionów. Sprawa opisana w gazetach i przemilczana przez PO

    Odpowiedz
  • STANSI(2013-11-22 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    PANIE TUSK UCZ SIE PAN OD PANA KACZYNSKIEGO JAK SIE ROBI JEŻELI JEST JAKIES PODEJRZENIE WOBEC POSŁA ...

    Odpowiedz
  • STANSIS(2013-11-22 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    Przeciez EWENTUALNE NIE ZAPŁACENIE PODATKU TO NIE KORUPCJA JAK PISZA NIEKTORE dupki !!! TERAZ ZAPŁACI EWENTULANIE KARE FINAS . CZYLI DOMIAR I TYLE .

    Odpowiedz
  • Patriota(2013-11-22 16:23) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczmarek jest niezly,podejrzeaam ze zlotoustny plaszczak tez bedzie zwalal na rzad ze..chce odwrocic uwage.Komedia z tymi PISiorami :)

    Odpowiedz
  • Olo(2013-11-22 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    coś mi się wydaje ze to wszystko Prezesowi Jarkowi na rekę:) pozbyć się dzielnego Adasia nie własnymi rączkami;)

    Odpowiedz
  • Kontrolować wszystkie złodziejskie łapki(2013-11-22 13:49) Zgłoś naruszenie 00

    niezależnie z której strony sceny politycznej - brawo dla CBA.

    Odpowiedz
  • MM(2013-11-22 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    Sprawdzić jeszcze Jojo.

    Odpowiedz
  • Dzidek(2013-11-22 13:33) Zgłoś naruszenie 00

    agencik Kaczmarek srodze żdziwiony,że prokuratura ośmieliła się jego kolegę z partii sprawdzać i to Adasia -złotoustego. Jak zwykle w takich sprawach zaczęło się nadużywanie słów 'hańba, a będą jeszcze skandal i inne . Tak Kaczmarkowi w pale się nie mieści ten fakt, albo zwyczajnie udaje głupa jak to już wielokrotnie okazał.

    Odpowiedz
  • Miga(2013-11-22 13:32) Zgłoś naruszenie 00

    Nie lubię PIS-u, ale te wszystkie doniesienia mnie już wkurzają. Podejrzewam, że to jest przysłonka do jeszcze innej afery związanej ze sprzedażą dofinansowanej przez skarb państwa firmy. Ale czy to prawda, czy tylko gierki polityków? Nie mogę doszukać się w tym wszystkim miejsca dla nas zwykłych Polaków, i prawdziwej troski o nas. Smutne.

    Odpowiedz
  • swoj_pl(2013-11-22 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Adas,

    Jestes nietykalny, masz duzego malego w portkach.
    Atakuja cie z zazdrosci.

    Nie przejmuj sie tym, jestes gosciu, mozesz dalej baletowac

    Odpowiedz