Eliminacje do MŚ w Brazylii: Polska przegrała mecz z Ukrainą 1:3. Żegnaj Brazylio?

22.03.2013, 20:45; Aktualizacja: 23.03.2013, 08:48
Mecz Polska-Ukraina

Mecz Polska-Ukrainaźródło: Newspix
autor zdjęcia: KAMIL KRASZEWSKIAPPA

Na Stadionie Narodowym rozegrał się mecz Polska-Ukraina, będący częścią eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii, które odbędą się w 2014 roku. Wygrała Ukraina, która zdobyła w Warszawie trzy gole. Polakom udało się strzelić przeciwnikom tylko jedną bramkę.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (41)

  • Lesław(2013-03-22 22:23) Zgłoś naruszenie 00

    Nie lubię Ukraińców, ale należało się fornalikowym matołom jak psu buda. Szkoda, że tylko 3...

    Odpowiedz
  • jocker(2013-03-22 23:26) Zgłoś naruszenie 00

    nie wiem co napisać...ALE CHYBA DNO !!! szkoda na nich czasu ...

    Odpowiedz
  • Geniek(2013-03-23 01:51) Zgłoś naruszenie 00

    Kobiety miały co ogląda bo dokładnie nie wiem ale któremuś polakowi jak się przewrócił spodenki się zsunęły i dupę było widać xD

    Odpowiedz
  • haha(2013-03-23 07:56) Zgłoś naruszenie 00

    1.był mecz
    2.dach się nie zawalił
    3.basenu nie było
    czas rozdzielić premie..prawda głupki z PO?
    mucha do roboty!!!

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-03-23 07:58) Zgłoś naruszenie 00

    To jest odbicie POwskich decyzji w sporcie - budować najdroższy stadion na swiecie, obcielić milionowymi premiami tych ktorzy te budowe prowadzili, także płace przy jego utrzymaniu gdy przynosi milionowe straty a sport , w tym piłka nożna jaki jest POkazal wynik na tym Basenie Narodowym . To efekty decyzji POd przywództwem niejakiego tucka... Nie tylko sport ale i wszystko inne w tym gospodarka...???

    Odpowiedz
  • haha(2013-03-23 07:58) Zgłoś naruszenie 00

    Jedyny pozytywny moment w meczu; POtężne gwizdy gdy na telebimie POkazano Tuska.

    Odpowiedz
  • xxx(2013-03-23 07:59) Zgłoś naruszenie 00

    kalectwo piłkarzy, kalectwo trenerów, kalectwo zarządu piłki nożnej, KALECTWO RZĄDU PO

    Odpowiedz
  • haha(2013-03-23 08:01) Zgłoś naruszenie 00

    a kabaretu w wykonaniu POciąg dalszy. Jakpodaje dziennik premier jako kolejny otworzył otwieraną już nieraz i działającą od kilku miesięcy oczyszczalnię ścieków w Warszawie. Przed nim dokonała tego prezydent Warszawy.

    Odpowiedz
  • hihi(2013-03-23 08:04) Zgłoś naruszenie 00

    Tusku! Przypomne tobie cytat z kabaretu "Dudek", "co by tu jeszcze spiepszyc panowie". Za co jeszcze nie wypłacono premii? POmyśleć trzeba panie Tusk i wypłacić,ale to już,czasu coraz mniej.

    Odpowiedz
  • kala(2013-03-23 08:04) Zgłoś naruszenie 00

    Ministra Mucha za ten sukces wezmie ze 2 melony, okazja jest! .. bo przeciez mogli przegrac 0:10!

    Odpowiedz
  • Stańczyk(2013-03-23 08:05) Zgłoś naruszenie 00

    Błazenada, tak zbeszcześcić taki piękny stadion.

    Odpowiedz
  • haha(2013-03-23 08:07) Zgłoś naruszenie 00

    prezesi tego Narodowego Basenu DOSTANĄ PREMIĘ jak w 2013 roku stadion przyniesie stratę finansową mniejszą niż 21 mln zł. Czy Drodzy Rodacy dociera do Was w jak głębokim poważaniu maja Was piłkarze, Ministra sportu, Basen. Jesteście potrzebni tylko jako element transakcji kupno-sprzedaż. Opowiedzą Wam każdą bajkę, zrobią z Kubką, LEWUSKIEM, KAŻDĄ REKLAMĘ aby tylko wyciągnąć od Was K A S Ę, K A S Ę i koniec roku zamknąć premią 3 mln 600 tys. Polacy nic się nie stałooooooooooooooooooo

    Odpowiedz
  • To była gra w słupa telegraficznego.(2013-03-23 08:36) Zgłoś naruszenie 00

    Słup stoi i czeka, jak piłka go trafi, to się odbije ze 2m, jak słup w nią trafi to leci byle gdzie najczęściej pod nogi przeciwnika, bo trudniej trafić w słupa który stoi i czeka. Jak jeden przechwyci piłkę i zbliża się pod pole karne przeciwnika, to musi się zatrzymać, bo słupy stoją z tyłu. Cały świat piłkarski wie, że z piłką rusza 3-4 zawodników pod bramkę przeciwnika, u nas 1, czasem 2, reszta z tyłu CZEKA - na WYKOP z DRUŻYNY!!!.

    Odpowiedz
  • Druid(2013-03-23 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    Polscy piłkarze są jak polscy urzędnicy- coraz gorzej pracują coraz wyżej wynagradzani. Mam na myśli tych wyżej, tfu, osadzonych.

    Odpowiedz
  • bobi(2013-03-23 10:48) Zgłoś naruszenie 00

    lipa holera.

    Odpowiedz
  • TenCoNieLubiKopaczy(2013-03-23 11:03) Zgłoś naruszenie 00

    Przestańcie ujadać .. to wina otwartego dachu. Chłopaki nie mieli czym oddychać i nie było tak ślisko jak ostatnio "na basenie" ;)

    Odpowiedz
  • olo(2013-03-23 11:45) Zgłoś naruszenie 00

    Rozwiązać tą ,,drużynę''szkoda pieniędzy i nerwów...widać panowie z ligi niemieckiej lepiej radzą sobie w reklamach,a poza tym jak się słyszy...,,Polacy nic się nie stało'' to ręce opadają...oczywiście że nic się nie stało,bo nic się nie działo.

    Odpowiedz
  • KALIF(2013-03-23 12:13) Zgłoś naruszenie 00

    Najwyższy czas zniszczyć te rząd POpaprańców-jaki rząd taki wynik meczu.Jak nasz Prezes odzyska władzę to wygramy każdy mecz-i to wysoko.Mistrzostwo świata to będzie mały pikuś.Polacy do roboty-pomóżcie nam ten /nie/rząd obalić!!!

    Odpowiedz
  • Kibic(2013-03-23 12:25) Zgłoś naruszenie 00

    Piłka nożna to też sport. Aż sport i tylko sport . Ktoś musiał przegrać by wygrać mógł ktoś.

    Odpowiedz
  • rozum i realia(2013-03-23 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    Super. Trenerze nic sie nie stało. Już za cztery lata Polska będzie mistrzem świata. Megalomanii,nazywanej optymizmem.

    Odpowiedz