Osiem lat po zatrzymaniu przez ludzi Ziobry sąd ostatecznie uniewninnił "śląską Alexis"

19.03.2013, 14:19; Aktualizacja: 19.03.2013, 14:49

Jak donosi Gazeta.pl, katowicki sąd uwolnił Barbarę Kmiecik od zarzutu próby wyłudzenia rządowych dotacji na usuwanie szkód górniczych. Także córka "śląskiej Alexis" oraz byli prezesi Hydrobudowy zostali uniewinnieni. Wyrok jest prawomocny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (28)

  • psychiatra(2013-05-31 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    Nikt kto ma czyste sumienie nie strzela sobie w ...

    Odpowiedz
  • Państwo "prawa"(2013-03-20 07:58) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejny blamaż prokuratury.

    Odpowiedz
  • lex(2013-03-20 05:59) Zgłoś naruszenie 00

    W krajach szanujących prawo i prawa obywatelskie - innymi słowy w krajach demokratycznych - prokuratorzy z Ziobro i Kaczyńskim na czele staliby teraz przez sądem za zbrodnie na Narodzie.

    Odpowiedz
  • kolon(2013-03-19 21:36) Zgłoś naruszenie 00

    Brak słów.Polacy,idąc na wybory myślcie,bo to naprawdę ostatni dzwonek

    Odpowiedz
  • druga strona(2013-03-19 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    Sąd uniewinnił Alexis ale za to
    skazał kioskarkę za brak paragonu na 40 groszy .

    Odpowiedz
  • sondor(2013-03-19 16:52) Zgłoś naruszenie 00

    A miało być tak pięknie, tak medialnie - a tu co? sąd uniewinnia , ofiara krwi
    poniesiona przez Blidę tym bardziej ciążyć będzie co niektórym.
    Taka to była IV Rzeczypospolita, słusznie piszę "była" bo była i już więcej nie powinna powrócić, a ci co chcą jej powrotu to niech najpierw pójdą
    do psychiatry.

    Odpowiedz
  • Krzysiek(2013-03-19 16:37) Zgłoś naruszenie 00

    Odszkodowania dla Kmiecik i innych oskarżonych w tej sprawie powinni zapłacić bezpośredni sprawcy tej nagonki. Czyli Ziobro, Kaczyński i reszta pisuarów w to zamieszana, a nie podatnicy. Już od początku sprawy było widać, że jest to nagonka polityczna. A za Panią Blidę ci dwaj bandyci powinni iść do kryminału. Mnie nie interesuje polityka, ale sprawiedliwość powinna wreszcie wkroczyć i pokazać prawdziwe oblicze demokracji.

    Odpowiedz
  • pesymista(2013-03-19 16:35) Zgłoś naruszenie 00

    Zastanawiam się czy naprawdę gdzie indziej jest inaczej,świete krowy przecierz są także w Indiach,więc myślę że chyba nie,zastanawiam się czy możemy coś zmienić w naszej Ojczyźnie-chyba nie,mimo tzw demokracji-no własnie demokracja-czy jest coś gorszego?wiem tylko że : wstyd i patriotyzm ,jest dla ubogich-cichych.

    Odpowiedz
  • z-48(2013-03-19 16:24) Zgłoś naruszenie 00

    Do Jerzy - Pani Blida gdyby była bez winy nie popełniłaby samobójstwa już raz Donio uczestniczył w Nocnej Zmianie żeby ochronić polityków przestępców ale taki kraj i tacy skorumpowani politycy i częściowo ogłupieni wyborcy .

    Odpowiedz
  • Państwo prawa(2013-03-19 16:15) Zgłoś naruszenie 00

    Przyjazne kolesiom.

    Odpowiedz
  • mister(2013-03-19 16:15) Zgłoś naruszenie 00

    no i mafia ma się super,brak też korupcji, zielono wszędzie na wyspie tak dalej, lud na,,Emigracie jak za kwachowskiego,,super po,!!popieram

    Odpowiedz
  • KERAM-to ja(2013-03-19 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    Nocna Zmiana z nadania Wałęsy nadal rządzi!!! SLD , PO, PSL, Tusk, GMO Komorowski rozkradaja Polskę!!! Tusk i GMO Komorowski kazali tą osobę uniewinnić!!! Pozdrawiam tych którzy na PO głosowali!!! Smietników Polaku dla Ciebie coraz mniej ale Tusk, GMO Komorowki, PO, PSL, SLD na prywatnych kontach maja coraz wiecej pieniędzy!!! Zastanów się Polaku, dlaczego Jaruzelski jest cały czas bezkarny!!!

    Odpowiedz
  • radek44(2013-03-19 16:01) Zgłoś naruszenie 00

    A w Polsce wogóle są jakieś sądy niezależne oczywiście. Kolesie nawzajem się
    kryją i o to chodzi. Tylko głupi bez UKŁADÓW siedzi.

    Odpowiedz
  • kris(2013-03-19 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Ble Ble Ble...Ci co tak najeżdżają na Z.Z. są tępymi POzbawionymi jakiej kolwiek wiedzy...i też są chyba skorumPOwanymi łajdakami..a co do B. Blidy to wyjaśniam tym co mają pusto w główkach.Otóż ktoś jak jest niewinny czy też nie poczuwa się do jakiejkolwiek winy strzela sobie w główkę?.chyba nie.coś musiało być na rzeczy.zreszą była ona z SLD w tamtym czasie był to żelazny beton( JEDEN ZA WSZYSTKICH -WSZYSCY ZA JEDNEGO).koniec kropka

    Odpowiedz
  • krzysiek(2013-03-19 15:57) Zgłoś naruszenie 00

    Sadownictwo w naszym kraju jest wspaniałe.Zyć nie umierać.

    Odpowiedz
  • Gość.(2013-03-19 15:46) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie był telefon . Milewski wie co robić. Nie ufam platformie szczawiowej.

    Odpowiedz
  • obserwator(2013-03-19 15:38) Zgłoś naruszenie 00

    W Polsce karani są tylko biedni!!!

    Odpowiedz
  • 997(2013-03-19 15:37) Zgłoś naruszenie 00

    począwszy OD SĘDZIEGO DO BISKUPA SAMI ZŁODZIEJE

    Odpowiedz
  • Janek(2013-03-19 15:37) Zgłoś naruszenie 00

    Oho, cenzura się włączyła... Gratulacje, nie ma to jak demokracja i wolność słowa...

    Odpowiedz
  • Oburzony(2013-03-19 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    A tamta też niewiniątko??? To dlaczego się zastrzeliła? A może to Ziobro ją zastrzelił???

    Odpowiedz