Otwarte galerie handlowe, ferie w jednym czasie. Co się zmieni od 28 listopada?

21.11.2020, 10:07; Aktualizacja: 21.11.2020, 12:48
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Wielkopowierzchniowe placówki handlowe zostaną otwarte od przyszłej soboty - poinformował na konferencji Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP/gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • smuteczeka(2020-11-21 10:47) Zgłoś naruszenie 1411

    To się nie uda, obecnie-dziś Polska jest w światowej czołówce, prawdopodobnie jak inne kraje, które się zamknęły, poważnie zaplanowały restrykcje, to zwalczą, my ciągle będziemy mieli dużą ilość przypadków i niestety zgonów. Szczepionka, a jak się okaże nieskuteczna to co wtedy? macie 100% pewność że będzie i będzie skuteczna? Luzowanie czegokolwiek teraz skrajna nieodpowiedzialność, ludzie rzucą się na galerie i będzie katastrofa, w końcu medycy powiedzą basta i co wtedy?? Widać, że chodzi tu o kasę, a nie o życie obywateli.

    Odpowiedz
  • jul(2020-11-21 10:51) Zgłoś naruszenie 70

    Po to odwołujecie wszystkich związanych z epidemią, żeby tylko prawda nie wyszła na jaw pinokio

    Odpowiedz
  • EWA(2020-11-21 10:53) Zgłoś naruszenie 111

    Czy ktoś zbadał, jakie skutki wywoła u osób przechodzących Covid bezobjawowo zaszczepienie ich wymyśloną "na chybcika" niezbadaną szczepionką? Ponoć liczba osób zakażonych, bezobjawowych jest wielokrotnie wyższa, niż wykazują statystyki zakażeń. Z kolei szczepionka ponoć "nie wywołuje" poważnych skutków ubocznych. A "niepoważne" wywołuje? Takie, żeby słabsi prędzej, lub później zmarli? Dlaczego nie wierzyć tzw. teoriom spiskowym o depopulacji?

    Odpowiedz
  • paramedic(2020-11-21 11:15) Zgłoś naruszenie 120

    jaka szczepionka ? to są pobożne życzenia ... w dniu ogłoszenia tej informacji prezes pfizera sprzedaje swoje wszystkie akcje ... dlaczego ? bo wie że to są mrzonki ...

    Odpowiedz
  • a może tak(2020-11-21 11:42) Zgłoś naruszenie 013

    Kochani. Mamy aplikację Stop covid protego safe czy jakoś tam. To może tak. Niech osoba, która chce robić zakupy w galerii ma obowiązek jej używać bez przerwy przez 14 dni. Po tym okresie takie osoby mogą swobodnie robić zakupy w galeriach a ochrona sprawdzi czy mają aplikację.

    Odpowiedz
  • sila(2020-11-21 12:08) Zgłoś naruszenie 82

    Tylko żadnych przymusowych szczepień. Żyję sobie spokojnie i chcę jeszcze pożyć.

    Odpowiedz
  • ciekaweto(2020-11-21 12:22) Zgłoś naruszenie 90

    Czy będzie faktura dla Chin, dużo jest informacji, że ten wirus powstał ludzką ręką, nie wiadomo tylko czy został wypuszczony celowo (bo dla Chin obywatel niema znaczenia), czy uciekł przypadkiem, ale faktura chyba będzie??

    Odpowiedz
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(2020-11-21 13:14) Zgłoś naruszenie 40

    TA POLSKA I SZCZEPIONKA!!! SZCZEPIONKI NA GRYPE DALEJ NIE MA A NA KORONĘ DOSTANIEMY !!! CO ZA BREDNIE I ZWYKŁE OSZUSTWA! A PRZEDSZKOLA NADAL OTWARTE !!! PEWNIE TU WIRUSA NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Narciarka(2020-11-22 07:53) Zgłoś naruszenie 30

    Decyzja o feriach w jednym terminie, to posunięcie na poziomie obostrzeń z kwietnia gdy zamknięto wstęp do lasów. Gratula je dla polskiego rządu... Żenada i brak myślenia

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kali(2020-11-22 16:04) Zgłoś naruszenie 20

    HAHAHA, zamiast handlu w 7 dni, zmniejszamy go do 6 dni, zamiast ferii w 1,5 miesiące, robimy to w 2 tygodnie. Wszystkie zagęszczenia społeczne, zwiększają ryzyko zakażenia.

    Odpowiedz
  • Grace(2020-11-27 13:54) Zgłoś naruszenie 10

    Opamiętajcie się z tymi niebezpiecznymi szczepionkami i niech się szczepi ten co lubi eksperymenty mocarstwa farmaceutycznego.Im chodzi o miliardy nie o ludzi których udało im się ogłupiać.Dane umieralności są takie jak każdego roku.Nagłe żniwo śmierci nastąpi po miesiącu do pół roku po szczepieniach.Ciekawe czym będą to usprawiedliwiać bandyci narodów?

    Odpowiedz
  • wojowniczka(2020-11-28 11:29) Zgłoś naruszenie 10

    To dobra wiadomość, w galerii kupię prezenty, których mi brakuje. Na razie mam tylko irobota, a to mało szczególnie, że mam dużą rodzinę i dla każdego coś skromnego trzeba wybrać.

    Odpowiedz