Hołownia: Nie mam w drugie turze swojego kandydata. Zagłosuję przeciw wizji prezydentury Dudy

02.07.2020, 08:40; Aktualizacja: 02.07.2020, 08:43
Hołownia Szymon

Hołownia Szymonźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojtek Jargiło

Nie mam w drugiej turze swojego kandydata, więc zagłosuję nie za czymś, tylko przeciwko czemuś; przeciwko tej wizji prezydentury i Polski, jaką prezentował Andrzej Duda przez ostatnie lata, suflowanej mu przez Prawo i Sprawiedliwość - mówi dla "Gazety Wyborczej" Szymon Hołownia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • karta (2020-07-02 09:04) Zgłoś naruszenie 221

    choćbym się postarzeć miała - zagłosuję na Rafała

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ela(2020-07-02 09:08) Zgłoś naruszenie 224

    Szanowny p .Hołownia,można tak mówić i ukrywać na kogo pan zagłosuje.Przecież tego nikt nie sprawdzi skoro głosy są tajne.Z obserwacji jednak widzę ,że bliżej panu do p Trzaskowskiego,więc nie ma się czego wstydzić.Żal mi tylko pana wyborców,którzy dali się nabrać ,myśląc ,że pan jest anty PO. Jednak pan ,tak jak kiedyś Nowoczesna powstaliście w przeciwieństwie do PO,by pózniej połaczyć swoje siły?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Uważny(2020-07-02 09:20) Zgłoś naruszenie 182

    Bardzo pokrętna argumentacja. Jeżeli nie masz swojego kandydata, to uczciwie będzie skreślić obu.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2020-07-02 09:34) Zgłoś naruszenie 113

    Hołownia już nie co łaska, wpłacajcie (wskazane jest stałe zlecenie w banku) 20 zł miesięcznie, bo wydał całą kase na kampanie i nie ma z rodziną z czego żyć

    Odpowiedz
  • KING of monkey(2020-07-02 09:55) Zgłoś naruszenie 132

    Hołownia to właśnie takie widzi mi się "dam przeciw byle nie duda" ale nie widzi że jest w mniejszości do tego co chcą Polacy, dobrze że nie uzyskał 51% ... bo właśnie taki kraj suchy by był jak jego wizerunek.

    Odpowiedz
  • głosujcie na masonerię lewacką a odpłacą (2020-07-02 21:09) Zgłoś naruszenie 50

    się tym że goi i głupi, to niewolnik i nas nie złupi, bo nadal będzie ślepy i głupi.....głosuj więc mądry polaku na tego co nie uczyni ci nic złego i podłego.Guano czaśnięci........

    Odpowiedz
  • abc(2020-07-03 10:41) Zgłoś naruszenie 92

    Polska to jednak dziwny kraj - zlodziej, oszust, klamiacy w zywe oczy, nie pamietajacy czy byl poslem, czy byl oslem, czy zasmrodzil Wisle do Gdanska, kupujacy koreanskie tramwaje , obslugujacy warszawska komunikacje niemiecka firma (szkoda , ze nie ReichsBahn) uzyskuje 30% glosów !!!! Rodacy, czy was naprawde pokrecilo ??? Oddajcie sk..syny i **** 500+, oddajcie 300+, zrezygnujcie z 13 emerytury, nie bierzcie darmowych leków, nie bierzcie pomocy dla niepelnosprawnych, zrezygnujcie z pomocy kryzysowej - i wtedy uczciwie glosujcie na Trzaskowskiego !! A tak jestescie dnem moralnym niegodnym nazywania siebie Polakami.....

    Odpowiedz
  • Natan(2020-07-06 10:59) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Hołownia to taki drugi Palikot i Petru !!! Kompromitacja !!!!

    Odpowiedz