PKW podała oficjalne wyniki wyborów

30.06.2020, 06:58; Aktualizacja: 30.06.2020, 07:15
Wybory2020 - oficjalne wyniki I tury wyborów - PKW

Wybory2020 - oficjalne wyniki I tury wyborów - PKWźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Ubiegający się o drugą kadencję prezydent Andrzej Duda uzyskał w I turze wyborów największe poparcie w 13 województwach, a Rafał Trzaskowski w trzech - wynika z danych PKW z 100 proc. obwodów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (23)

  • gość(2020-07-04 08:53) Zgłoś naruszenie 00

    O tym czy prezydentem będzie Mr Duda czy Herr Trzaskowski zadecydują Polacy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Dżak(2020-07-01 16:00) Zgłoś naruszenie 21

    Czyżby "słoiki" uwierzyły, że z powodu pracy w mieście stały się miastową elitą?

    Odpowiedz
  • Grazia(2020-07-01 14:33) Zgłoś naruszenie 21

    Nie wszyscy ludzie wiedzą, że tak naprawdę Trzaskowski nawet o nich nie myśli. Potrzebni mu są tylko do oddania głosu. Nowobogaccy myślą, że mając więcej grosza niż inni są już w elitach Trzaskowskiego i jego elity. Otóż nie! nadal dla niego i innych są " robakami" . Chciałabym aby wygrał Prezydent Duda bo chcę dobra Polski. Ale dobrze by było aby wygrał Trzaskowski aby zobaczyli Ci którzy na niego głosuję jak się zmieni gdy on dojdzie do władzy. Mówią, że obecny Prezydent słucha Kaczyńskiego. Ale Trzaskowski słucha Tuska i naszych sąsiadów z Niemiec i Rosji. Polacy macie mózg to użyjcie go podczas głosowania. Macie prawo robić ze swoim życiem co chcecie ale pomyślcie o przyszłych pokoleniach. Na pewno po niedługim czasie podczas rządów PO i innych Partii zatracimy swoją tożsamość i przynależność narodową. Ja tego nie chcę. Dlatego z całym przekonaniem będę głosować na Pana Dudę. Pan Duda da sobie radę bez nas ale my bez niego nie damy rady. I wiem co pisze.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kaszub.(2020-06-30 19:11) Zgłoś naruszenie 60

    hexe...poprzedni rząd podwoił zadłuzenie Polski więc daruj sobie te Twoje bzdury i sięgnij do danych statystycznych .Bardzo proszę o szczegółowe dane gdzie są te wypracowane oszczędnosci wypracowane przez Tuska. W Zakopanem ??? ...bo w kasie ich nie było !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kaszub.(2020-06-30 19:06) Zgłoś naruszenie 80

    biedny hexe...stracił oszczędności które z konta zabrał mu Prezydent..pewnie klejacą łapką amber-gold. .Przestań kłamać ze straciłaś na składkach. Indeksacja jest na poziomie wyzszym niż lokaty...chyba ze inwestujesz w nowy Amber-gold . Jeżeli chcesz sie "ubogacic" zaproś prywatnie sobie uchodzca. Za Twoje kaprysy nie zamierzam płacić ja.. i moje wnuki. LGBT nie życzę sobie gdyż czasami na ulicy wiązę sobie sznurowadła a czasami chciałbym poderwać babkę ...a jak sprawdzić jaki ona ma numer płci 1-62 ? Zamiast jęczec ...wsiadz w jakiś pojazd i rusz odpocząć do lasu. Prawie 30% Polski ...to lasy

    Odpowiedz
  • Prezydenta RP...(2020-06-30 13:00) Zgłoś naruszenie 54

    Prezydenta RP powinno wybierac Zgromadzenie Narodowe, tak jak w Niemczech, czy na Wegrzech i ograniczyc funkcje prezydenta RP do funkcji reprezentacyjnych. Poza tym w kazdej kampanii wyborczej, parlamentarnej czy samorzadowej powinnismy odejsc od " amerykanskiej glupawki odpustowej" zwiazanej z jezdzeniem od powiatu do powiatu , od gminy do gminy i szerzeniem beznadziejnej propagandy partyjnej po sianie nienawisci wsrod spoleczenstwa polskiego.

    Odpowiedz
  • kk(2020-06-30 12:32) Zgłoś naruszenie 22

    Brawo ***** co ty za głupoty piszesz, !

    Odpowiedz
  • mieczman(2020-06-30 11:49) Zgłoś naruszenie 77

    PO to dno szamba!!!

    Odpowiedz
  • Brawo Duda(2020-06-30 09:27) Zgłoś naruszenie 1419

    Polacy pamiętają jak było za rządów PO. Wy naprawdę chcecie mieć zabrane 500+, 300+ emerytury i inne świadczenia, jakby je nie nazywać. Czy wy chcecie wyższy wiek emerytalny? Pamiętacie jak było w Polsce wtedy, jak się żyło, była bieda!!! Chcecie mieć rządy w Polsce choćby z Nowogrockiej, czy kanclerza? Wolicie chrześcijaństwo i socjalizm (pomoc państwa), czy robotę dla niemieckich fabryk w Polsce za grosze i zakaz mówienia co się myśli jak na zachodzie, a do tego mieć parady pod patronatem państwa. I okradnie np. z Vat z kamienic. Nie ma na to zgody! Chcecie mieć tu pewnych przybyszów i rozróby? Chyba nie?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zb(2020-06-30 08:53) Zgłoś naruszenie 1720

    Głosując na Trzaskowskiego, a później na mu podobnych doprowadzicie, że polskie miasta zaczną być podpalane jak francuskie, że Polki będą „wykorzystywane” jak Szwedki, że polscy urzędnicy będą sekowani, tak jak urzędniczka w Wielkiej Brytanii, która została relegowana z pracy bo twierdziła, ze nie można być kobietą i mężczyzną jednocześnie. Będzie tak jak w Niemczech, gdzie 70% ankietowanych mówi, że boi się publicznie wyrażać swoje poglądy, a lewacy będą tworzyć swoje enklawy i rabować sklepy jak to robią w USA. Itd.… Chcecie tego, to zaczynajcie już od 12 lipca

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenon(2020-06-30 07:55) Zgłoś naruszenie 1513

    Na wioskowego głupka głosują jak wynika z sondażu tylko wioskowe głupki!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • antyleft(2020-06-30 07:34) Zgłoś naruszenie 1219

    Nie ma cienia nadziei na doścignięcie PADa!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz