Mężczyzna rzucił butelką w kierunku Trzaskowskiego. Dwie osoby zatrzymane

21.06.2020, 10:53; Aktualizacja: 21.06.2020, 11:16
Trzaskowskiemu nic się nie stało, przedmiot trafił w kamerę jednej ze stacji telewizyjnych

Trzaskowskiemu nic się nie stało, przedmiot trafił w kamerę jednej ze stacji telewizyjnychźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Waszczuk

Dwie osoby zostały w niedzielę rano zatrzymane w Suwałkach po tym, jak młody mężczyzna rzucił butelkę w kierunku kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Politykowi nic się nie stało, butelka trafiła w kamerę telewizyjną. Interweniowała policja.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • zwykły(2020-06-21 11:39) Zgłoś naruszenie 1128

    Apeluję do kandydata Trzaskowskiego. Mniej kłamstw to i ludzie będą się mniej denerwować.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • tak to działa(2020-06-21 12:08) Zgłoś naruszenie 95

    No cóż narodowy socjalista, który najbardziej skorzystał na dobrej zmianie jest niezadowolony, że dobra zmiana odchodzi od koryta władzy i nie będzie miał kasy na bilety piłkarskie i "cydr". Indoktrynacja i podżegania dają namacalne efekty

    Odpowiedz
  • Antylewar(2020-06-21 12:12) Zgłoś naruszenie 69

    Szkoda, że.....!!!

    Odpowiedz
  • Bert(2020-06-21 13:21) Zgłoś naruszenie 67

    sprawa jest poważna, młody człowiek zaśmiecił środowisko polastikową butelką , podczas gdy kandydat na prezydenta uznaje tylko naturalne szambo

    Odpowiedz
  • Niezwykłe ... (2020-06-21 12:26) Zgłoś naruszenie 54

    …. paSSje Najmitów Dudy.

    Odpowiedz
  • remick(2020-06-21 12:13) Zgłoś naruszenie 44

    "W pewnym momencie młody mężczyzna rzucił w jego kierunku plastikową butelkę. Trzaskowskiemu nic się nie stało..." (s)POKO widzi juz afere na miare JFK.

    Odpowiedz
  • 8008135(2020-06-21 13:40) Zgłoś naruszenie 44

    Niczego się nie nauczyli od śmierć i Adamowskiego

    Odpowiedz
  • A Rafal ... (2020-06-21 12:41) Zgłoś naruszenie 25

    … "A mi to wisi" … i zrobił ZWIS jak WIEWIÓR na ogonie .. i pokazał Najmitom Dudy , w co Go mogą pocałować... pod warunkiem, ze umyją "MORDECZKI"

    Odpowiedz
  • GM(2020-06-21 22:02) Zgłoś naruszenie 00

    No tak - to była butelka plastikowa, całkowicie nieszkodliwa. W dodatku nie trafił. Sfingowali to! Jak amen w pacierzu.

    Odpowiedz
  • GM(2020-06-21 21:57) Zgłoś naruszenie 02

    Jaka szkoda, że nie trafił. Niestety nie ma wyjścia - sługusów Sorosa trzeba tak traktować. No chyba, że ktoś chce żeby pedofile macali w przedszkolach jego dzieci i jeszcze za to płacił.

    Odpowiedz