Sejm uchwalił ustawę ws. głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich w 2020 r.

06.04.2020, 22:03; Aktualizacja: 06.04.2020, 22:23
Posłowie podczas wieczornych głosowań w Sejmie

Posłowie podczas wieczornych głosowań w Sejmieźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojciech Olkunik

Sejm uchwalił ustawę ws. głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich w 2020 r.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • as(2020-04-06 22:36) Zgłoś naruszenie 12

    To nie jest sejm to cyrk politycznych durniów "czarnej zarazy" pisu!!!!

    Odpowiedz
  • Jan(2020-04-06 23:31) Zgłoś naruszenie 11

    Gdzie jest RODO? Jak przy głosowaniu można podać pesel i podpis? Gdzie tutaj będzie zachowana poufność głosowania?

    Odpowiedz
  • Detrytus (2020-04-06 23:48) Zgłoś naruszenie 03

    Jak spotkam jakiegoś pisiura na ulicy to mu w twarz napluje. Niech wie że jest ścierwem

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • mik3334(2020-04-07 00:59) Zgłoś naruszenie 00

    czy bede mogl nie zaglosowac ? zignorowac calkowicie? Co jesli ktos mieszka na drugim koncu polski albo za granica? a zameldowanie ma w innym miejscu?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mik3334f(2020-04-07 01:01) Zgłoś naruszenie 00

    czy bede mogl nie zaglosowac ? zignorowac calkowicie? Co jesli ktos mieszka na drugim koncu polski albo za granica? a zameldowanie ma w innym miejscu?,

    Odpowiedz
  • Aga(2020-04-07 07:05) Zgłoś naruszenie 12

    Po trupach do celu.

    Odpowiedz
  • Jakubek(2020-04-07 07:18) Zgłoś naruszenie 10

    Co oznacza sformułowanie "będą musieli"? A jak nie, to co? Więzienie?

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2020-04-07 07:30) Zgłoś naruszenie 11

    Brawo PiS ,brawo Kaczyński. Te PO (które obrzucam najgorszymi epitetami) chciały wystraszyć społeczeństwo ,że Wszyscy poumieramy . Tyle iż sami zapomnieli policzyć i podać do publicznej wiadomości ilu robotników zatrudnionych kiedyś w najgorszych warunkach pracy wskutek wstecznego wydłużenia wieku emerytalnego właśnie przez PO, nie dożyło emerytur a dożywszy żyje na tych emeryturach może rok ,dwa czy tylko trzy. Tusk ,Kopacz itp --liczyliście Takich?-tak jak ofiary Koronyvirusa liczycie? -ni.......e ,bo wyparliście se tego co zrobiliście.! i nie mówcie Nam , że ludzie poumierają jak korespondencyjnie zagłosują. Tobie i wszystkim Ciebie popierającym Obóz Ciężkiej i Niebezpiecznej Pracy-dożywotnio ,bez prawa do taniego uczciwego sądu jak Wy wielu z Nas świadomie uczyniliście a przewodniczącym niech dla was będzie kupiony za 30 srebników Rzeplinski.

    Odpowiedz
  • IP(2020-04-07 07:34) Zgłoś naruszenie 11

    Brawo PiS ,brawo Kaczyński. Te PO (które obrzucam najgorszymi epitetami) chciały wystraszyć społeczeństwo ,że Wszyscy poumieramy . Tyle iż sami zapomnieli policzyć i podać do publicznej wiadomości ilu robotników zatrudnionych kiedyś w najgorszych warunkach pracy wskutek wstecznego wydłużenia wieku emerytalnego właśnie przez PO, nie dożyło emerytur a dożywszy żyje na tych emeryturach może rok ,dwa czy tylko trzy. Gadowski --liczyliście Takich?-tak jak ofiary Koronyvirusa liczycie? -ni.......e ,bo wyparliście se tego co zrobiliście.! i nie mówcie Nam , że ludzie poumierają jak korespondencyjnie zagłosują. Tobie i wszystkim Ciebie popierającym Obóz Ciężkiej i Niebezpiecznej Pracy-dożywotnio ,bez prawa do taniego uczciwego sądu jak Wy wielu z Nas świadomie uczyniliście a przewodniczącym niech dla was będzie kupiony za 30 srebników Rzeplinski.

    Odpowiedz
  • realista(2020-04-07 08:53) Zgłoś naruszenie 12

    Zamach stanu . Bolszewizm ..................

    Odpowiedz
  • Nagietek(2020-04-07 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    Trzy pierwsze zdania (tytuł, nagłówek i tekst) dokładnie takie same. Czy Wam płacą za ilość liter???

    Odpowiedz
  • bb23(2020-04-07 11:23) Zgłoś naruszenie 10

    U nas karty będzie roznosić wojsko, bo listonoszy mało, ale co z tymi co za granicą? A jak US Marines, Bundeswehra, a co gorsza była armia czerwona odmówią współpracy (bo nas nie lubią)?

    Odpowiedz
  • jul(2020-04-07 20:48) Zgłoś naruszenie 12

    całe życie -60- głosowałam a teraz niech mnie pocałują - 5lat pajac był prezydentem to niech będzie sobie dalej ale patrzę na tą kaczą gębę która lapie powietrze jak ryba bez wody to to.......

    Odpowiedz