Koronawirus w Wielkiej Brytanii: Pięcioletnie dziecko najmłodszą ofiarą

04.04.2020, 18:25; Aktualizacja: 04.04.2020, 18:25
Na razie nie podano żadnych szczegółów na temat zmarłego dziecka - płci, miejsca zgonu ani chorób, na jakie cierpiało.

Na razie nie podano żadnych szczegółów na temat zmarłego dziecka - płci, miejsca zgonu ani chorób, na jakie cierpiało.źródło: ShutterStock

Pięcioletnie dziecko z innymi chorobami współtowarzyszącymi jest wśród 708 nowych ofiar koronawirusa w Wielkiej Brytanii, podały w sobotę po południu władze medyczne. To najmłodsza ofiara epidemii w tym kraju i prawdopodobnie w Europie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Ndnsn(2020-04-05 08:24) Zgłoś naruszenie 00

    Ta, pewnie miało platfusa...

    Odpowiedz
  • Marks...(2020-04-04 19:10) Zgłoś naruszenie 00

    To jest sygnał dla młodych niefrasobliwców !!! Niema ludzi nie zniszczalnych... Miesiąc temu pisałem ,że informacje słane w świat,nachalnie przekazywane od urzędników WHO , EPIDEMIOLOGÓW , MEDIA , polityków itd. były fałszywe .... ponieważ założyli , że ta dobrze przygotowana zaraza dosięgnąć ma li tylko starych , "zbędnych " zbyt drogich dla systemów ubezpieczeń państw ...! a tu sprawa przybiera inny bieg !!! Pisałem ,że w drugiej fazie , trzeciej i czwartej będzie gorąco !!! Sprawa wymyka się sterownikom... Będą masowo umierać dzieci i młode osoby !!! żniwo PANDEMII PRZED NAMI , ZAKLĘCIA WIRUSOLOGÓW NIE POMOGĄ !!! Uwaga zapamiętajcie !

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie