Iran wzywa do zniesienia sankcji z powodu Covid-19, USA nakładają kolejne

20.03.2020, 08:26; Aktualizacja: 20.03.2020, 08:26
Tempo rozprzestrzeniania się epidemii w Iranie jest wyjątkowo szybkie. W czwartek rzecznik irańskiego ministerstwa zdrowia Kijanusz Dżahanpur poinformował, że z powodu Covid-19 średnio raz na 10 minut w jego kraju umiera jedna osoba, a w ciągu godziny 50 nowych osób jest zarażone wirusem.

Tempo rozprzestrzeniania się epidemii w Iranie jest wyjątkowo szybkie. W czwartek rzecznik irańskiego ministerstwa zdrowia Kijanusz Dżahanpur poinformował, że z powodu Covid-19 średnio raz na 10 minut w jego kraju umiera jedna osoba, a w ciągu godziny 50 nowych osób jest zarażone wirusem.źródło: ShutterStock

Pogrążony w kryzysie humanitarnym Iran wzywa USA i świat do zniesienia sankcji, co ma pomóc władzom w Teheranie zwalczać koronawirusa. Stany Zjednoczone wykluczają taki krok i nakładają kolejne.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • ISLAMSKA Rep. Iranu(2020-03-20 15:22) Zgłoś naruszenie 1118

  Największy WRÓG (atakowany i opluwany przez władze Iranu) ma im nagle pomagać ? Niech im pomaga Allach którego tak fanatycznie wyznają !!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • czes(2020-03-20 17:55) Zgłoś naruszenie 715

  Na przyszłość będą wiedzieć, że nie można wspierać terrorystów.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • eva(2020-03-20 22:25) Zgłoś naruszenie 113

  Irańczycy, chcą tylko zniesienia sankcji, by mogła dotrzeć do nich pomoc humanitarna, bo umierają!!!A człowiek bez względu jakiego jest wyznania jest tylko człowiekiem, czego Trump nie rozumie.Mści się na umierających?

  Odpowiedz
 • ProstyCzłowiek(2020-03-21 00:14) Zgłoś naruszenie 72

  Ale ludzie są znieczuleni .Dla Was nie liczy sie ,że przez wladze iranu obywatele cierpią ? Dobrze im tak ? Pomagac ?Sankcje dotykają mieszkanców. Jak pozniej ma sie terroryzm nie szerzec ?! To juz nie bedzie ,że nie pomagają wladz ,tylko nie chcą pomóć niewinnym ludziom. I pozniej sie dziwic ,że ludzie nawet w tych ciezkich czasach nie potrafiąjako pierwsi wyciągnać dłon . Co by zamiast włąsnie wspierac terroryzm moze by zwalczal. Bo to jak gaszenie ognia benzyna. Ale ludzie w dzisiejszym swiecie tylko nienawiscią i mszczeniem umią sie kierować. Jak ma kiedykolwiek zaponawc jakis pokój.\ A terroryzm przez stany "powsta"ł w pierwszym miejscu ,jakby ktos znał lepiej sytuacje na bliskim wschodzie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie